informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Gotujemy to czego goście oczekują

Gotujemy to czego goście oczekują [17.10.2013] Rozmowa z Adamem Zastróżnym Szefem Kuchni, 3 Kolory w Poznaniu Do karty jesienno-zimowej w 3 Kolorach trafi między innymi gęsina. - Tak dołączy do niej dynia, jarzębina czy pyszna kapusta... (info)

Włącz się do recyklingu na wielką skalę! [17.10.2013] Park Handlowy Bielany we Wrocławiu zachęca do przyłączenia się do recyklingu na wielką skalę – od jutra zużyte szkło, plastik i makulaturę będzie można wrzucać do specjalnych pojemników na parkingu centrum handlowego!.. (info)


Zdrowi wiekowi w Bonarce

Zdrowi wiekowi w Bonarce [17.10.2013] Przez dwa dni w krakowskim centrum handlowym przez lekarzy i specjalistów prowadzone będą darmowe konsultacje, porady i działania edukacyjne dotyczące zdrowego trybu życia osób starszych... (info)

NEW YORKER KOLEJNYM NAJEMCĄ GALERII MAZOVIA W PŁOCKU [17.10.2013] Warszawa, 17 października 2013 – Firma CBRE ma przyjemność poinformować, że w dniu 11 października 2013 r. do znanych marek Galerii Handlowej Mazovia dołączył kolejny salon odzieżowy - New Yorker... (info)

OKIEM EKSPERTA: GRUNTY INWESTYCYJNE – UŻYTKOWANIE WIECZYSTE [17.10.2013] Warszawa, 16 października 2013 – CBRE, wiodąca światowa firma doradcza w sektorze nieruchomości komercyjnych, opublikowała komentarz ekspercki o gruntach oddanych w użytkowanie wieczyste... (info)


Jak skutecznie konkurować z gigantami e-handlu?

Jak skutecznie konkurować z gigantami e-handlu? [17.10.2013] Plany utworzenia w Polsce centrów operacyjnych Amazona odbiły się szerokim echem na rodzimym rynku e-commerce... (info)


Stolarka dopasowana do potrzeb

Stolarka dopasowana do potrzeb [17.10.2013] Nowoczesne okna i drzwi są „przyjazne" dla użytkownika, gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort obsługi. Znaczący wpływ na ich walory estetyczne i użytkowe mają akcesoria... (info)

Niezbędnik architekta - baza materiałów na www.tece.pl [17.10.2013] Wychodząc naprzeciw potrzebom architektów, firma TECE przygotowała bezpłatną aplikację umożliwiającą pobranie plików DWG oraz brył 3D głównych produktów i rozwiązań instalacyjnych marki TECE... (info)


Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MoneyGram Nations Cup

Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MoneyGram Nations Cup [17.10.2013] Nowe wydarzenie w sportowym kalendarzu Warszawy. Święto sportu i ducha rywalizacji Fair Play w ramach obchodów tygodnia Fare Action Weeks 2013... (info)

AP Edukacja podjęła współpracę z PizzaPortal.pl! [17.10.2013] Miło nam ogłosić, że AP Edukacja podjęła współpracę z serwisem PizzaPortal.pl - największym i najszybciej rozwijającym się w Polsce serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online... (info)


Getac V110 – konwertowalny notebook z Gorilla Glass

Getac V110 – konwertowalny notebook z Gorilla Glass [17.10.2013] Najnowsza propozycja Getac’a rewolucjonizuje rynek wzmocnionych notebooków konwertowalnych. To zupełnie nowa jakość w klasie komputerów Rugged... (info)

Frost&Sullivan: Rośnie popyt na recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Europie [17.10.2013] Największe możliwości rozwoju rynku w Niemczech, Francji, we Włoszech oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.. (info)


Getac F110 – wzmocniony tablet i5 vPro™

Getac F110 – wzmocniony tablet i5 vPro™ [17.10.2013] Getac po raz kolejny rewolucjonizuje rynek tabletów przemysłowych, wprowadzając do sprzedaży model F110... (info)


Nowe Smaki Galerii Mokotów, czyli Oficjalne otwarcie Alei Smaków

Nowe Smaki Galerii Mokotów, czyli Oficjalne otwarcie Alei Smaków [17.10.2013] Aleja Smaków to nowa odsłona II piętra Galerii Mokotów z bogatą ofertą restauracji z niemal całego świata: kuchni polskiej, azjatyckiej, śródziemnomorskiej i amerykańskiej. Po kilku miesiącach prac odbyło się uroczyste otwarcie... (info)


Czy kapitał nadal będzie pompowany na rynki wschodzące?

Czy kapitał nadal będzie pompowany na rynki wschodzące? [17.10.2013] Słabe punkty (czy też raczej domniemane słabe punkty) rynków wschodzących są od kilku miesięcy przedmiotem ożywionych dyskusji... (info)


Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer

Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer [17.10.2013] Szukasz oszczędności i chcesz obniżyć swoje rachunki za paliwo? Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie!.. (info)

Bonair zaprasza na webinarium „CRM w praktyce na poziomie operacyjnym, taktycznym i strategicznym” [17.10.2013] 24 października br. o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatne seminarium online zatytułowane „CRM w praktyce na poziomie operacyjnym, taktycznym i strategicznym”... (info)


ADAM-6266 – Moduł 4 wyjść przekaźnikowych i 4 wejść cyfrowych z funkcją switcha i logiką GCL

ADAM-6266 – Moduł 4 wyjść przekaźnikowych i 4 wejść cyfrowych z funkcją switcha i logiką GCL [17.10.2013] Po udanej serii ADAM-6000 firma Advantech wprowadziła nową linie przemysłowych modułów I/O rozbudowaną o dwa porty ethernetowe. Dzięki temu urządzenia umożliwiają tworzenie połączeń kaskadowych na dystansie do 100 metrów... (info)


Sztuka przywództwa - Koźmiński

Sztuka przywództwa - Koźmiński [17.10.2013] Wbrew przewidywaniom analityków burza wywołana ogólnoświatowym kryzysem powoli rozpościera się nad Polską. Gwałtowne zmiany gospodarcze niosą ze sobą nowe i nieznane dotąd wyzwania dla krajowych firm. Szczególna okazuje się wtedy rola lidera biznesu... (info)


“BREATH OF FRESH AIR 806” KOLOREM 2014 ROKU marki Benjamin Moore

“BREATH OF FRESH AIR 806” KOLOREM 2014 ROKU marki Benjamin Moore [17.10.2013] Marka Benjamin Moore, światowy lider w produkcji ekskluzywnych farb, ogłasza gorąco oczekiwany kolor 2014 roku. To delikatny, pastelowy błękit – "Breath of Fresh Air" (nr 806) z palety trendów kolorystycznych - Color Trends 2014... (info)


Token mobilny Comarch MobileID w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska SA

Token mobilny Comarch MobileID w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska SA [17.10.2013] W październiku 2013 Dom Maklerski BOŚ SA udostępnił klientom nowy mechanizm uwierzytelniania i autoryzacji transakcji, wykorzystujący token mobilny Comarch MobileID... (info)


Bielenda Celebrity Collection

Bielenda Celebrity Collection [17.10.2013] Bielenda Celebrity Collection to prestiżowa seria kosmetyków anti-aging stworzona z myślą o szczególnej pielęgnacji skóry dojrzałej... (info)


Ponad 1/3 Europejczyków nie używa ochrony podczas korzystania z hotspotów Wi-Fi

Ponad 1/3 Europejczyków nie używa ochrony podczas korzystania z hotspotów Wi-Fi [17.10.2013] Chyba każdy lubi oderwać się na moment od rzeczywistości, gdy ma w zasięgu jakiś hotspot Wi-Fi. Ale łączenie się z internetem w takim wydaniu może nieść ze sobą ukryte zagrożenia... (info)


Jesień - ostatni moment na ocieplenie budynku

Jesień - ostatni moment na ocieplenie budynku [17.10.2013] Okres jesienny to ostatni dzwonek na termoizolację budynku. Prawidłowe zabezpieczenie ścian pozwoli na uzyskanie skutecznej izolacji cieplnej domu i zapewni jego mieszkańcom przyjemne ciepło podczas zimowych mrozów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...