informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26


Datalogic Mobile otrzymuje nagrodę Frost&Sullivan za innowacyjność

Datalogic Mobile otrzymuje nagrodę Frost&Sullivan za innowacyjność [17.10.2008] Firma Datalogic Mobile została uhonorowana prestiżową nagrodą przyznawaną przez Frost & Sullivan za „Wybitne osiągnięcia w dziedzinie Informacji, Komunikacji i Technologii 2008”..... (info)


iBOX DISCOVERY PLUS – bo zwykła klawiatura to za mało

iBOX DISCOVERY PLUS – bo zwykła klawiatura to za mało [17.10.2008] iBOX DISCOVERY PLUS - nie przypadkiem najnowszy model klawiatury nazywa się podobnie jak amerykański prom kosmiczny, jeden z modeli terenowego samochodu Land Rover czy podróżnicze kanały TV – jest równie ekstremalna... (info)

POS TV dla kampanii „Ograniczenia prędkości ratują życie” [17.10.2008] Na nośnikach zainstalowanych przez Call2Action w sieci delikatesów Piotr i Paweł oraz fitness klubów Gymnasion, wyświetlane są spoty kampanii „ Ograniczenia prędkości ratują życie”... (info)


Wieczorne i weekendowe spotkania w VAPIANO

Wieczorne i weekendowe spotkania w VAPIANO [17.10.2008] Przestronne wnętrza oraz bogaty wybór potraw popularnej kuchni włoskiej sprawiają, że warszawska restauracja VAPIANO to miejsce polecane na spotkania z przyjaciółmi lub weekendowy obiad z rodziną... (info)


Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy

Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy [17.10.2008] Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy obchodzony 18 października został stworzony przez Światową Organizację Zdrowia w celu zwrócenia uwagi na kwestie zdrowotne związane z okresem poprzedzającym i zapowiadającym starzenie się... (info)


Przygotowania do nowego sezonu w elta Klima

Przygotowania do nowego sezonu w elta Klima [17.10.2008] Nowy logotyp, udział w targach branżowych, prace nad przyszłorocznym katalogiem i szkolenia dla instalatorów – elta Klima podsumowuje zrealizowane projekty oraz przedstawia plany rozwoju w nadchodzącym sezonie... (info)


Co robić w weekend? Kraków: Wawel i hejnał

Co robić w weekend? Kraków: Wawel i hejnał [17.10.2008] To miasto zna każdy, albo każdy zna, chociaż hejnał grany z wieży Kościoła Mariackiego, lub ziejącego ogniem smoka wawelskiego. A już na pewno każdy zapalony internauta wie, że na Rynku Głównym w Krakowie udostępniony jest bezpłatny Internet bezprzewodowy... (info)


Zestaw doskonały - efekt gwarantowany

Zestaw doskonały - efekt gwarantowany [17.10.2008] Każdy malarz doskonale wie, że efekt jego pracy w dużej mierze zależy od materiałów, jakich używa. Zastosowanie najwyższej jakości farb nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, jeśli nie wybierzemy także odpowiednich pędzli czy wałków... (info)

Stawiają na uczciwość [17.10.2008] Przestrzeganie uczciwych reguł prowadzenia biznesu oraz rzetelnego traktowania kontrahentów i pracowników to coraz chętniej promowane zasady działania w wielu firmach. Jedną z nich jest Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET.. (info)


Fundo Mini Max – cenne centymetry w łazience

Fundo Mini Max – cenne centymetry w łazience [17.10.2008] Wedi Polska przybliża kolejne rozwiązanie ułatwiające realizację projektów, dla których oszczędność miejsca ma kluczowe znaczenie. To odpływ Mini Max dla brodzików licujących z podłożem serii Fundo... (info)


Biegli Sądowi z całej Polski spotkają się w Spale

Biegli Sądowi z całej Polski spotkają się w Spale [17.10.2008] W dniach 21 - 22 listopada 2008 w Spale odbędzie się pierwsza Ogólnopolska Konferencja Biegłych Sądowych Informatyki. Organizatorem konferencji jest Sekcja Bezpieczeństwa Informacji Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz PRIM Sp. z o. o... (info)


Kolekcja 2009 marki Gwinner dla każdej aktywnej Kobiety...

Kolekcja 2009 marki Gwinner dla każdej aktywnej Kobiety... [17.10.2008] We współczesnym świecie aktywność ruchowa związana z pracą zawodową i codziennym życiem, jest coraz bardziej minimalizowana. Jednak musimy sobie uzmysłowić..... (info)


Cała Warszawa pod jednym numerem

Cała Warszawa pod jednym numerem [17.10.2008] Żółty Telefon 9494*, warszawska informacja o produktach i usługach, wdraża nową strategię walcząc o klientów i użytkowników na rosnącym rynku informacji mobilnej... (info)


Finał Speedway Ekstraligi – to będzie historyczne spotkanie!

Finał Speedway Ekstraligi – to będzie historyczne spotkanie! [17.10.2008] W niedzielę 19 października o 18.30 rozegrane zostanie rewanżowe finałowe spotkanie Speedway Ekstraligi pomiędzy sponsorowanym przez Nice Polska Unibaksem Toruń a Unią Leszno. Kibice żużlowi zapewne nie mogą już się doczekać tej chwili... (info)


Czy oszczędzimy na energii?

Czy oszczędzimy na energii? [17.10.2008] Wchodzący w życie od nowego roku obowiązek certyfikacji energetycznej budynków i mieszkań będzie dotyczył zarówno nowo oddawanych do użytku, jak i tych na rynku wtórnym... (info)


Gdyńska firma MASTER TELECOM na Targach Technicon Innowacje 2008

Gdyńska firma MASTER TELECOM na Targach Technicon Innowacje 2008 [17.10.2008] Spółka MASTER TELECOM na tegorocznych Targach Technicon Innowacje 2008 zaprezentuje swoje rozwiązania komunikacyjne opracowane przy współpracy z firmami działającymi w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego... (info)


Plantronics i Kontel-Telecom z BenQ Deltaesports.com

Plantronics i Kontel-Telecom z BenQ Deltaesports.com [17.10.2008] Oficjalnym sponsorem drużyny wyczynowych graczy gier wideo - BenQ DELTAeSPORTS.COM została firma Kontel-Telecom, jedyny polski master dystrybutor produktów firmy Plantronics, producenta m.in. specjalistycznej linii GameCom® dedykowanej dla graczy... (info)


Gadżet na miarę gwiazd

Gadżet na miarę gwiazd [17.10.2008] Po kilku miesiącach od swojej polskiej premiery luksusowa słuchawka Discovery 925 Bluetooth do telefonu GSM stała się jednym z ulubionych gadżetów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Używają jej m.in. Kasia Cerekwicka i Ania Dąbrowska... (info)

Seagate Momentus 5400.6 500GB w notebookach Acer [17.10.2008] Warszawa, 16.10.2008 – Firma Seagate Technology (NASDAQ: STX) ogłosiła, że Acer, jeden z największych producentów notebooków, wprowadził do sprzedaży nowe komputery przenośne, pracujące na 2,5-calowych dyskach Seagate Momentus 5400.6... (info)

Komentarz Expandera: Utrzymuje się awersja do ryzyka (17.10.2008) [17.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Ostatnia sesja tego tygodnia nie zmieni raczej ogólnego obrazu rynków finansowych. Składa się na niego słabość giełd... (info)


Niezwykła Szansa dla Zwykłych Ludzi

Niezwykła Szansa dla Zwykłych Ludzi [17.10.2008] Agencja Reklamowa ADVERTICA jest autorem kampanii informacyjnej "NIEZWYKŁA SZANSA DLA ZWYKŁYCH LUDZI". Akcja przygotowana jest dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i finansowana ze środków unijnych: Europejskiego Funduszu Społecznego..... (info)


Smak wakacji w Twoim salonie – zestaw wypoczynkowy RIMINI

Smak wakacji w Twoim salonie – zestaw wypoczynkowy RIMINI [17.10.2008] Fabryka mebli Gawin, kontynuując podróż dookoła świata, zaprasza nas do słonecznej Italii. Ciepły piasek pod stopami, prażące słońce i kojący szum Adriatyku to wymarzona forma relaksu – szczególnie w chłodne, jesienne wieczory..... (info)


„Mamo, daj mi zakręcony owoc!” – soki Essential dla Twojego dziecka

„Mamo, daj mi zakręcony owoc!” – soki Essential dla Twojego dziecka [17.10.2008] Pewnie niejeden raz w ciągu dnia słyszysz z ust swojego dziecka zdanie „Mamo, chcę coś słodkiego!”. Z całą pewnością jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że batony, chipsy i gazowane sztuczne napoje absolutnie nie są odpowiednie dla Twojej pociechy... (info)

Reklama na ubraniu [17.10.2008] Imitacja metek na ubraniach została wykorzystana jako nośnik reklamowy w nietypowej kampanii Orange POPGadane prowadzonej przez Kolportera Promocja w salonach odzieżowych Cropp Town... (info)

Za sześć tygodni rozpocznie się olimpiada [17.10.2008] Blisko 2200 uczniów z 85 szkół w całej Polsce weźmie udział w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki. Właśnie minął termin przyjmowania zgłoszeń... (info)


Tollywood przedstawia: Film o handlu kobietami w Indiach

Tollywood przedstawia: Film o handlu kobietami w Indiach [17.10.2008] Już w najbliższy weekend (17-19 października) w kinie Charlie odbędą się pokazy filmu „Kaal” (pol. „Nasz czas”) o handlu kobietami w realiach hinduskich. Film pokazywany był na ponad 14 festiwalach filmowych..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...