informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 41

Happysad częściej kupowany niż Doda [17.10.2007] Ich najnowszy krążek sprzedawał się lepiej niż płyta Dody. Mimo to lider Happysad mówi - Nie jesteśmy częścią show bussinesu. W piątek (19 października) Happysad będzie gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław... (info)

Komentarz Gold Finance - do sesji giełdowej 17.10.2007 [17.10.2007] Dzisiejszą sesję indeksy rozpoczęły minimalnie poniżej wczorajszego zamknięcia. Początek notowań zaczął się bardzo spokojnie, a obroty były niewielkie. Na początku sesji indeksy utrzymywały się na lekkich plusach... (info)


AIR OPTIX™ for Astigmatism - najnowsze soczewki kontaktowe firmy CIBA Vision

AIR OPTIX™ for Astigmatism - najnowsze soczewki kontaktowe firmy CIBA Vision [17.10.2007] Od października na rynku polskim dostępny jest najnowszy produkt z rodziny „oddychających” soczewek kontaktowych AIR OPTIX™ przeznaczony dla osób z astygmatyzmem... (info)


JELP wspiera wieloraczki

JELP wspiera wieloraczki [17.10.2007] Przyjście dziecka na świat jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Jednak pojawienie się jednocześnie np. całej czwórki rozkosznych malców oznacza nie tylko ogromną radość lecz również „poczwórne” wydatki... (info)


Nietoperz rozgrzewał Warszawę!

Nietoperz rozgrzewał Warszawę! [17.10.2007] Rewelacyjna, klubowa muzyka, rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu dla Dj`ów oraz wyśmienite drinki na bazie Bacardi zgromadziły mnóstwo mieszkańców stolicy na prestiżowej imprezie z cyklu Bacardi B-Live. 5 października nietoperz gościł w klubie Platinium.. (info)

10 tys. gruntów na sprzedaż w III kwartale 2007 roku – raport TAI [17.10.2007] W III kwartale 2007 roku ogłoszono prawie 10 000 informacji dotyczących zbycia gruntu. Większość z nich pochodziła z województw dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego. Najczęściej sprzedawano grunty o wielkości od 1 001 do 3 000 m kw... (info)

BDM S.A. obniża opłaty dla kontraktów terminowych na waluty [17.10.2007] BDM S.A. obniża o ponad 90% wysokość prowizji dla kontraktów terminowych na kurs euro i USD oraz zawiesza opłaty dodatkowe w zakresie transakcji zawieranych kontraktami terminowymi na kursy walut... (info)

BDM S.A. obniża wysokość prowizji za kontrakty terminowe na akcje [17.10.2007] W odpowiedzi na zmianę standardu kontraktów terminowych na akcje i obniżenie przez GPW i KDPW opłat za transakcje kontraktami akcyjnymi, BDM S.A. informuje, że z dniem 24 września br. obniża wysokość prowizji za kontrakty terminowe na akcje.. (info)

Sukces sklepów internetowych agencji AMP Media [17.10.2007] SklepFitness.com i Broń.pl - dwa sklepy internetowe stworzone przez AMP Media - uzyskały czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu sklepów internetowych przeprowadzonym przez Tygodnik WPROST... (info)


Magazyn „Goodyear Serwis” Novimedia CP

Magazyn „Goodyear Serwis” Novimedia CP [17.10.2007] Na przełomie września i października pojawił się nowy odświeżony magazyn „Goodyear Serwis”.Szata graficzna oraz układ redakcyjny wydawnictwa to w pełni autorski projekt Novimedia CP... (info)

Relacje inwestorskie w Multi Communications [17.10.2007] Multi Communications rozpoczęła współpracę z Beskidzkim Domem Maklerskim S.A. Agencja odpowiadać będzie za kompleksową obsługę Public Relations w zakresie PR produktowego i korporacyjnego, w tym za IPO oraz za relacje inwestorskie BDM... (info)

Multi Communications wzmacnia swoją pozycję w branży IT [17.10.2007] Multi Communications rozpoczęła współpracę z firmą ASUS, renomowanym producentem sprzętu IT. Agencja odpowiedzialna jest za prowadzenie biura prasowego dla mobilnych produktów ASUS.. (info)


Schenker finalizuje przejęcie hiszpańskiej grupy Spain-TIR

Schenker finalizuje przejęcie hiszpańskiej grupy Spain-TIR [17.10.2007] Schenker, spółka zależna Deutsche Bahn, kontynuuje ekspansję na rynku europejskiego transportu lądowego • Gęściejsza sieć Schenkera na Półwyspie Iberyjskim.. (info)


Schenker/BAX – wysoka ocena w rankingu

Schenker/BAX – wysoka ocena w rankingu "Top 100 3PL" [17.10.2007] Duet Schenker/BAX na piątym miejscu; BAX po raz drugi z rzędu wśród dziesięciu najlepszych firm w rankingu spółek świadczących usługi logistyczne typu 3PL.. (info)


Schenker udoskonala swoją sieć przewozów lotniczych

Schenker udoskonala swoją sieć przewozów lotniczych [17.10.2007] Kanadyjski oddział firmy Schenker zapowiedział, że od października 2007 r. znacznie wzrośnie zdolność firmy pod kątem obsługi przesyłek lotniczych na terenie Kanady.. (info)


Przeziębienie? Nie, dziękuję…

Przeziębienie? Nie, dziękuję… [17.10.2007] Idzie jesień a razem z nią pluchy, szarugi coraz to chłodniejsze dni i zbliżające się przesilenie jesienno-zimowe. Na samą myśl chce się zostać w domu pod ciepłym kocykiem i nie wychodzić spod niego aż do wiosny... (info)


Pożywne śniadanie z Otmuchowem i Bio-Active

Pożywne śniadanie z Otmuchowem i Bio-Active [17.10.2007] Nadmiar obowiązków w pracy, spotkania służbowe, częste wyjazdy powodują, że masz coraz mniej czasu na drugie śniadanie. Ludzie aktywni w pracy spalają dużo energii, a brak drugiego śniadania znacznie osłabia potencjał... (info)


Domowy salon piękności

Domowy salon piękności [17.10.2007] Chciałabyś w jesienne wieczory przywołać klimat letnich, wieczornych spacerów brzegiem morza? A może pamiętasz ten cudowny klimat ciechocińskich tężni?.. (info)


Pożywne śniadanie z Vilcacorą i ciasteczkami Siła Serca.

Pożywne śniadanie z Vilcacorą i ciasteczkami Siła Serca. [17.10.2007] Nadmiar obowiązków w pracy, spotkania służbowe, częste wyjazdy powodują, że masz coraz mniej czasu na drugie śniadanie. Ludzie aktywni w pracy spalają dużo energii a brak drugiego śniadania znacznie osłabia potencjał... (info)


Babskie ploteczki

Babskie ploteczki [17.10.2007] Która z nas nie lubi spotkań z przyjaciółkami i babskich ploteczek? Spotkanie bez mężczyzn, w zaciszu domowym brzmi super. Takie spotkanie z koleżankami to świetna okazja na obgadanie wielu kwestii... (info)


Podwieczorek dla zdrowia

Podwieczorek dla zdrowia [17.10.2007] Niedzielne rodzinne spotkania to nie tylko rozmowy z najbliższymi, to także obiad przy wspólnym stole i popołudniowy podwieczorek. Zanim spędzisz niedzielny czas z rodziną i bliskimi najpierw krzątasz się po kuchni zajęta przygotowaniami do spotkania... (info)

Domowe tężnie [17.10.2007] Chciałabyś w jesienne wieczory przywołać klimat letnich, wieczornych spacerów brzegiem morza? A może pamiętasz ten cudowny klimat ciechocińskich tężni?.. (info)

iPod mówi głosami Ivony [17.10.2007] Na rynku pojawiła się nowa wersja Expressivo - programu, który czyta dowolne teksty ludzkim głosem. Expressivo w wersji 1.3 jest pierwszą tego typu aplikacją na świecie w pełni zintegrowaną z odtwarzaczami iPod... (info)


Jogurt z Omega 3

Jogurt z Omega 3 [17.10.2007] Trudno jest kobiecie pogodzić się z upływającym czasem. Zawsze chciałybyśmy wyglądać młodo i kwitnąco. Jednak coraz częściej na naszej twarzy pojawiają się oznaki intensywnego życia zawodowego i prywatnego... (info)


Męskie problemy - wstydliwa sprawa

Męskie problemy - wstydliwa sprawa [17.10.2007] Czy zawsze się wysypiasz czy też często wstajesz w nocy by oddać mocz? Odczuwasz dolegliwości w jego oddawaniu? Stają się one coraz bardziej dokuczliwe?.. (info)


28 października Światowy Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów.

28 października Światowy Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów. [17.10.2007] Twoje życie pędzi szybciej niż w kalejdoskopie. W pracy wszyscy chcą wszystko na wczoraj. Ciągłe spotkania, podróże służbowe - ani chwili wytchnienia. Stres nie opuszcza cię nawet na chwile. W domu bywasz gościem i nie masz czasu aby zająć się sobą.. (info)

Złota strona Tety [17.10.2007] Witryna www.teta.com.pl została zwycięzcą konkursu Złota Strona Emitenta. Strona internetowa TETY okazała się najlepszym projektem w kategorii „strona spółki małej”... (info)

24 października Światowy Dzień Walki z Otyłością [17.10.2007] Zaczynają doskwierać ci zbędne kilogramy. Twoje ulubione spodnie robią się coraz bardziej opięte. Fałdki widać w każdej bluzeczce. Podejmujesz decyzję o zastosowaniu diety... (info)

Pentacomp oferuje system do przeszukiwania i analizy dokumentów [17.10.2007] Pentacomp SA nawiązał współpracę z czeską firmą Tovek, poszerzając w ten sposób swoją ofertę o system przeszukiwania i analizy treści dokumentów elektronicznych... (info)


Kolejna impreza z nietoperzem

Kolejna impreza z nietoperzem [17.10.2007] Wrocław -tętniące życiem miasto, pełne urokliwych miejsc, w których można oderwać się od codzienności, zaprasza na wyjątkową, szaloną noc do klubu Novocaina. 12 października odbędzie się tam niepowtarzalna impreza z cyklu Bacardi B-Live 2007... (info)

Walka z hałasem ... grabiami [17.10.2007] Jesienią pojawia się w miastach i na obszarach zabudowy mieszkalnej nowe źródło hałasu, jakim są nowoczesne grabie do zgarniania liści. Czy jednak warto zakupić i używać dmuchaw do liści zamiast sprawdzonych i tanich klasycznych grabi?.. (info)


Katowice w klubowym klimacie

Katowice w klubowym klimacie [17.10.2007] Kolejna emocjonująca impreza Bacardi B-Live przed nami.Tym razem nietoperz zaprasza 20 października do katowickiej "Kawiarni Wielofunkcyjnej".To urokliwe miejsce w połączeniu z wyjątkowym klimatem Bacardi B-Live gwarantuje pozytywne wrażenia przez całą noc... (info)


Nowa strona internetowa Credit House Polska. Nowy wizerunek w sieci.

Nowa strona internetowa Credit House Polska. Nowy wizerunek w sieci. [17.10.2007] Prekursorzy z firmy Credit House Polska pod adresem www.credithouse.pl stworzyli całkiem innowacyjną stronę internetową. Nowy wizerunek to czytelny i nietypowy jak na te branżę layout odchodzący od stereotypów... (info)


Grey Goose w wersji mini

Grey Goose w wersji mini [17.10.2007] Luksusowa wódka Grey Goose, którą wyróżnia niepowtarzalny, pełny smak oraz wyjątkowa oprawa trafiła, w nowej pojemności (0,05l), do hotelowych mini barów... (info)


Arts & Business Awards - termin nadsyłania zgłoszeń mija już 2 listopada

Arts & Business Awards - termin nadsyłania zgłoszeń mija już 2 listopada [17.10.2007] Twoja firma sponsoruje kulturę i sztukę? Wspiera projekty kulturalne? Promuj postawę odpowiedzialności biznesu za kulturę oraz własną firmę! Wyślij zgłoszenie do prestiżowego konkursu ARTS & BUSINESS AWARDS... (info)

Grupa Fresh dla centrum handlowego [17.10.2007] Agencja reklamowa Fresh nawiązała współpracę z firmą Elektra Plus, która świadczy usługi w zakresie inwestycji, zarządzania projektem inwestycyjnym i budową obiektów dla inwestorów krajowych i zagranicznych... (info)


Więcej Appetity na Święta

Więcej Appetity na Święta [17.10.2007] Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Appetita przygotowała wyjątkową niespodziankę dla konsumentów. Już niedługo każdy będzie mógł zakupić wygodny pakiet promocyjny zawierający cztery ulubione przyprawy... (info)

Amadeus i Sabre Holdings poinformowały o wprowadzeniu Moneydirect [17.10.2007] Spółka joint venture ma oferować rozwiązania automatyzacji płatności dla branży turystycznej. Madryt, Southlake, 17 pażdziernika 2007r.: Firmy Sabre Holdings i Amadeus,.. (info)


Zagraniczne starty obu załóg Alfa Romeo Yacht Racing Team

Zagraniczne starty obu załóg Alfa Romeo Yacht Racing Team [17.10.2007] W dniach 12-14 października dwie załogi Alfa Romeo Yacht Racing Team wzięły udział w regatach Pucharu Świata organizowanych w Szwajcarii w Genewie i we Włoszech w Dongo. Załogi Marka Stańczyka i Macieja Cylupy na 5. miejscu... (info)


Antyklerykałowie mobilizujmy się

Antyklerykałowie mobilizujmy się [17.10.2007] Przyłącz się do nas. Partia RACJA Polskiej Lewicy jest partią pozaparlamentarną. Powstala w 2002 roku, jest partią lewicową o charakterze socjaldemokratycznym... (info)

Orzecznictwo w Sprawach Oświatowych [17.10.2007] Wydawnictwo MEDD uruchomiło nowy kwartalnik pod tytułem "Orzecznictwo w Sprawach Oświatowych". Jest on adresowany przede wszystkim do dyrektorów szkół i placówek oświatowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...