informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.10.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Czym będziemy jeździć? [17.10.2006] Analizując park samochodowy Polski dużo uwagi poświęca się segmentowi samochodów nowych... (info)

Odklejające się płytki ceramiczne. [17.10.2006] Odpadająca płytka koło zlewozmywaka, zaciekająca woda za odstającą płytkę koło baterii prysznicowej lub odpryśnięta płytka w brodziku... (info)

Hyundai Motor Europe otworzył nową siedzibę w Offenbach w Niemczech [17.10.2006] Oficjalna uroczystość zakończyła przenosiny działów sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej do nowego budynku w niemieckim Offenbach... (info)

Komunikacja z kierowcą [17.10.2006] SEAT prezentuje prototyp przełomowego rozwiązania w dziedzinie komunikacji z kierowcą.. (info)

Kolejny angaż w Biurze Marketingu Gazety Prawnej [17.10.2006] Trwa proces budowania nowego Biura Marketingu Gazety Prawnej. Do zespołu dołączyła Agnieszka Kruk... (info)

McCann Erickson przygotował kolejną kampanię dla Banku BGŻ [17.10.2006] Kampania obejmująca telewizję, radio i prasę, rozpoczęła się 7 października i potrwa do 13 listopada... (info)

Kalkulator dla studenta [17.10.2006] Dziś na większości wyższych uczelni trudno spotkać wydział, na którym nie jest potrzebna matematyka... (info)

Fabryka Baumit – prace na finiszu [17.10.2006] - Nie ma żadnych przeszkód by terminowo ukończyć fabrykę - informuje Damian Koza, kierownik kontraktu na budowie powstającej w Łowiczu trzeciej fabryki Baumitu... (info)

AutoMapa i samochodowy anioł stróż [17.10.2006] Załatwi zniżkę w warsztacie. Przypomni o przeglądzie, czy zmianie opon, a nawet zorganizuje pomoc w przypadku stłuczki... (info)

Porozumienie o współpracy firm EIZO, Epson oraz X-Rite [17.10.2006] Firma EIZO Nanao Corporation poinformowała o rozpoczęciu współpracy technicznej z firmami Seiko Epson Corporation oraz X-Rite Incorporated... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...