informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Nowe wydania Panoramy Lokalnej już dostępne! [17.09.2007] Rozpoczęła się dystrybucja najnowszych wydań Panoramy Lokalnej. Bezpłatne katalogi Piaseczno, Wołomin oraz łączone wydanie dla Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i Żyrardowa trafią do osób prywatnych oraz firm i instytucji.. (info)


Odkryj Nowy Styl Życia!

Odkryj Nowy Styl Życia! [17.09.2007] Ober-Haus ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie sprzedaży kompleksu Riverview Apartamenty będącego najwyższej klasy przedsięwzięciem mieszkaniowym, usytuowanego przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście we Wrocławiu... (info)

HAYS Poland rozpoczyna rekrutacje na Pomorzu [17.09.2007] HAYS Poland, firma będąca liderem w zakresie rekrutacji specjalistycznej, otworzyła w dn. 17 września br. nowe biuro w Gdyni. Trójmiejskie biuro jest czwartym z kolei w Polsce, po placówkach działających w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu... (info)


Tylko krok do Korony Ziemi

Tylko krok do Korony Ziemi [17.09.2007] Tomasz Kobielski, podróżnik i alpinista należący do BERGSON Team, zobył szósty z siedmiu szczytów składających się na Koronę Ziemi. W piątek stanął na szczycie Kilimandżaro, najwyższej góry Afryki. Do końca roku chce zdobyć całą Koronę... (info)

Oracle ma największy udział w rynku narzędzi platformy hurtowni danych [17.09.2007] Oracle poinformował, że na podstawie analizy przychodów ze sprzedaży oprogramowania w 2006 r. został uznany przez biuro badawcze IDC za największego dostawcę narzędzi do budowy hurtowni danych w tym okresie... (info)

Aplikacje Oracle wysoko ocenione w raporcie Forrestera [17.09.2007] Systemy Oracle E-Business Suite, PeopleSoft Enterprise i JD Edwards EnterpriseOne zostały wysoko ocenione w najnowszej analizie rynku oprogramowania do zarządzania projektami przygotowanej przez firmę Forrester Research... (info)


Krakowska Jesień Targowa

Krakowska Jesień Targowa [17.09.2007] "Multimedialny dom"- to przewodni motyw ekspozycji Dipola na Targach SatKrak, które odbędą się w dniach 18 - 20.10.2007 roku w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków, ul. Klimeckiego 14... (info)


4 złote medale Polaków na XXI Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych!

4 złote medale Polaków na XXI Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych! [17.09.2007] W kategorii gimnazjalistów całe podium zostało zajęte przez Polaków. Równie dobrze zaprezentowali się nasi studenci, z dwóch startujących Polaków w tej kategorii obydwu zajęło miejsca na podium zdobywając złoto i srebro... (info)


Ciepło sterowane

Ciepło sterowane [17.09.2007] Poczucie komfortu silnie łączy się z odczuwaną przez organizm temperaturą otoczenia. Potrzeby są różne, jak różni są ludzie - w dodatku zmieniają się w zależności od pory dnia i nocy.. (info)

Imperatory7 wystartowały! [17.09.2007] W serwisie imperatory.wp.pl użytkownicy Sieci mogą głosować na najlepsze gry komputerowe minionego roku. Miłośnicy gier mogą wybierać najznakomitsze z nich do połowy października... (info)


Słynny designer nowym Dyrektorem Artystycznym Novimedia CP

Słynny designer nowym Dyrektorem Artystycznym Novimedia CP [17.09.2007] Tomasz Chwinda, specjalista grafiki prasowej w Polsce, wieloletni Dyrektor Kreatywny agencji Mediapolis, we wrześniu br. został Dyrektorem Artystycznym w Novimedia CP... (info)


Nowe oblicze cegły

Nowe oblicze cegły [17.09.2007] Prostota uchodzi niejednokrotnie za synonim współczesnej architektury. Fakt ten stawia architektów przed niemałym wyzwaniem: jak sprawić, aby nowoczesny budynek zyskał własny, indywidualny charakter, wyróżniający go na tle nowoczesnej przestrzeni miejskiej?.. (info)


Nowości Acory

Nowości Acory [17.09.2007] Użytkowo doskonała, wzorniczo bezpretensjonalna – tak można określić kabinę BOW FRONT SLIDING DOOR marki Acora, która właśnie wchodzi na polski rynek. Nową kabinę można znaleźć w ofercie firmy Coram Poland, dystrybutora produktów marki Acora... (info)

Inotel SA jest na plusie [17.09.2007] Inotel SA – lider rynku VoIP w Polsce – po niewiele ponad 2 latach od swojego debiutu zaczął przynosić zyski. Przychody spółki w pierwszym półroczu br. wyniosły 3 mln 200 tys zł, natomiast wskaźnik EBITDA ukształtował się na poziomie 870 tys zł... (info)

Stopnie bezpieczeństwa DIN - niszczenie dokumentów [17.09.2007] Od 1997 roku obowiązuje Ustawa o Ochronie Danych Osobowych, ale wciąż zdarzają się przypadki kiedy dokumenty z danymi osobowymi, wyciągi bankowe, faktury, były znajdowane przez przypadkowe osoby... (info)


Five O’Cloth dla Pań i Panów

Five O’Cloth dla Pań i Panów [17.09.2007] Mówi się o angielskim szyku i elegancji, o uświęconej tradycją „herbatce o piątej”. Wykonany z sukna dywan Sztuki Beskidzkiej FIVE O’CLOTH („cloth” znaczy po angielsku „sukienny”) to rezultat spojrzenia na Brytyjczyków z lekkim przymrużeniem oka... (info)

Marchewkowe pole zdrowia – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury [17.09.2007] Francuzki mawiają, że marchewka to jeden z najtańszych i najlepszych kosmetyków. I mają rację... Zaczerpnijmy z samego źródła tej mocy – pijmy świeżo wyciśnięty Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury... (info)

Wielka Wieś gminą Fair Play [17.09.2007] Wielka Wieś otrzymała certyfikat „Gmina Fair Play 2007 - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji”. Tym samym gmina potwierdziła swoją otwartość na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców... (info)


Superprodukt u Superniani

Superprodukt u Superniani [17.09.2007] 16 września Miś Iltuś, autorski produkt firmy Il-tex z Zawiercia, zadebiutował w na antenie TVN. Najnowszy odcinek „Superniani” pozwolił widzom przekonać się, jak uroczy miś-śpiworek pomaga najsłynniejszej polskiej niani w ujarzmianiu krnąbrnych pociech... (info)


Certyfikaty dla MZO w Ostrowie

Certyfikaty dla MZO w Ostrowie [17.09.2007] Dwa certyfikaty ISO 14001: 2004 oraz 9001:2000 dostał ponownie ostrowski Miejski Zakład Oczyszczania. Świadczą one, że firma spełnia najbardziej wyśrubowane standardy zarządzania i przetwarzania odpadów... (info)


Nowe pojazdy MZO w Ostrowie

Nowe pojazdy MZO w Ostrowie [17.09.2007] Śmieciarka na podwoziu MAN-a to najnowszy nabytek ostrowskiego MZO. Kupiona w sierpniu br. za ponad 400 tys. zł ciężarówka, to nowoczesny i ekologiczny pojazd, dostosowany do obsługi pojemników o objętości od 80 do 1100 dm3... (info)

W kontakcie z dziennikarzem [17.09.2007] Instytut Monitorowania Mediów uzupełnił bazę dziennikarzy MediaContact.pl o nowoczesne biuro prasowe, zawierajace m.in. statystyki, pokazujące kiedy i którzy dziennikarze zapoznali się z przesłanym komunikatem... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...