informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Nagrody EISA 2005-2006 dla Panasonica [17.08.2005] W dniu 15 sierpnia br. EISA ogłosiła, że produkty firmy Panasonic otrzymały w tym sezonie w aż czterech kategoriach... (info)

Wyniki finansowe Raiffeisen Bank Polska S.A. w pierwszej połowie 2005 r. [17.08.2005] Utrzymanie wzrostowej tendencji. 96,6 miliona złotych zysku netto. Rekordowe wskaźniki w skupie wierzytelności - pierwsze miejsce na rynku faktoringu... (info)

Nowa promocja kredytów i pożyczek hipotecznych w Banku Millennium [17.08.2005] Z dniem 10.08.2005 r. Bank Millennium wprowadza nową, promocyjną ofertę kredytów i pożyczek hipotecznych... (info)

Rada Promocji Zdrowego Żywienia Człowieka zachęca Polaków do picia mleka [17.08.2005] W Polsce alarmująco spada spożycie mleka i jego przetworów, w efekcie czego, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych występują poważne niedobory wapnia, co może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, m.in. osteoporozy... (info)

Największa epidemia wirusowa od czasu robaków Sasser i Mydoom? [17.08.2005] Firma Kaspersky Lab, jeden z czołowych producentów oprogramowania służącego do ochrony przed wirusami, atakami hakerów i spamem, wydała następujące oświadczenie odnośnie złośliwych programów Zotob / Bozori... (info)

SAGEM myX1-2 TRIO: łatwy w obsłudze telefon w ofercie Era Tak Tak [17.08.2005] Nowy telefon komórkowy SAGEM myX1-2 TRIO jest już dostępny w ofercie Era Tak Tak... (info)

UWAGA! Robak Bozori szaleje w USA [17.08.2005] Eksperci z Firmy Kaspersky Lab informują o licznych zgłoszeniach dotyczących rozprzestrzeniania się nowego robaka - Bozori.a (pierwotnie nazwanego Small.d) wykorzystującego lukę w mechanizmie Plug and Play systemów MS Windows... (info)

Quizy ORFI w XIV Konkursie Teatrów Ogródkowych [17.08.2005] Już 22 sierpnia rozpocznie się XIV finał Konkursu Teatrów Ogródkowych, który jest jedną z nielicznych atrakcji podczas sezonu urlopowego w stolicy... (info)

Magnat - szlachetne barwy [17.08.2005] MAGNAT to jednowarstwowe farby wysokiej jakości, nadające szlachetności każdemu wnętrzu. Wyjątkowa wydajność i doskonałe krycie stanowią ich główne atuty... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...