informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24

Skrivanek partnerem festiwalu ERA NOWE HORYZONTY 2008 [17.07.2008] Skrivanek jest ponownie Partnerem Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty. 17 lipca rusza kolejna, ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ERA NOWE HORYZONTY 2008... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 17.07.2008 [17.07.2008] Napływ korzystnych informacji z USA był przyczyną bardzo udanej sesji na GPW. Indeks WIG20 zakończył sesję tuż pod poziomem 2500 punktów i zyskał na zamknięciu 3,62%. Indeksy mWIG40 oraz sWIG80 zyskały odpowiednio 3,20% i 1,22%... (info)


Akcja samplingowa Lisner Nudnym przekąskom mówimy STOP!

Akcja samplingowa Lisner Nudnym przekąskom mówimy STOP! [17.07.2008] W czerwcu, pod hasłem: „NUDNYM PRZEKĄSKOM MÓWIMY STOP!”, ruszyła akcja promocyjna sałatek Lisnera. Z tej okazji na ulicach wybranych miast pojawiły się hostessy, które wręczały przechodniom pakiety śniadaniowe zawierające sałatkę Grecką z pomidorami i oliwkami... (info)

Ruszył pierwszy w Polsce Pasaż Finansowy dostępny przez telefon komórkowy [17.07.2008] Bez wychodzenia z domu, w każdym miejscu i o każdej porze. Od teraz, by znaleźć korzystny kredyt gotówkowy lub mieszkaniowy wystarczy… telefon komórkowy. Wirtualna Polska rozszerza ofertę dostępną przez urządzenia mobilne... (info)


Powrót kultowego G-Shocka. Nowy Riseman GW-9200 od sierpnia w Polsce

Powrót kultowego G-Shocka. Nowy Riseman GW-9200 od sierpnia w Polsce [17.07.2008] Casio przez 25 lat dopracowuje swoją wstrząsoodporną kolekcję udowadniając, że zegarek nie jest delikatnym produktem, na który trzeba uważać, ale niezawodnym towarzyszem wytrzymującym więcej niż jego właściciel... (info)


GP Batteries dla najmłodszych

GP Batteries dla najmłodszych [17.07.2008] 15 lipca w Cinema City Mokotów odbył się specjalny, przedpremierowy pokaz filmu WALL.E, w którym wzięły udział dzieci z warszawskich domów dziecka. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy była firma GP Batteries, oficjalny sponsor filmu WALL.E... (info)

ProLogis wynajął 30 000 m2 w ProLogis Park Wrocław III [17.07.2008] ProLogis (NYSE: PLD), największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, ogłosił dziś podpisanie pięciu umów najmu w ProLogis Park Wrocław III na łączną powierzchnię magazynową ponad 30 000 m2... (info)


Do spaceru… gotowi… start! Ruszyła rejestracja na ECCO Walkathon

Do spaceru… gotowi… start! Ruszyła rejestracja na ECCO Walkathon [17.07.2008] Właśnie rozpoczęła sie sprzedaż biletów na jedną z największych imprez charytatywnych na świecie – ECCO Walkathon. Tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch miastach w Polsce: 13 września na Podzamczu w Warszawie oraz 27 września na Małym Rynku w Krakowie... (info)


FINNGARD NOVASIL — zmodyfikowana receptura – wyjątkowa ochrona elewacji

FINNGARD NOVASIL — zmodyfikowana receptura – wyjątkowa ochrona elewacji [17.07.2008] Odporność na działanie czynników klimatycznych, w szczególności na oddziaływanie opadów atmosferycznych i promieniowania UV, to kluczowe cechy farb elewacyjnych wysokiej jakości... (info)

Kształtny obiekt pożądania [17.07.2008] Możemy rozpisywać się o pięknych dłoniach, wielkich oczach i lśniących włosach. Ale przyznajmy szczerze, że w konkurencji o najseksowniejszy atrybut kobiecych ciał, poza duszą i głową oczywiście, biustom nie dotrzymują kroku ani nogi ani pupa... (info)

Pro-Creation dla TVP, PR i IPN [17.07.2008] Telewizja Polska, Polskie Radio oraz Instytut Pamięci Narodowej zleciły agencji interaktywnej Pro-Creation wykonanie serwisu internetowego poświęconego konkursowi „Książka Historyczna Roku”... (info)


WSKiZ - Informatyka w praktyce

WSKiZ - Informatyka w praktyce [17.07.2008] Uczniowie szkół średnich egzamin dojrzałości mają już za sobą. Jednak dla wielu matura stanowi zaledwie krok w edukacyjnej karierze. Czym należy się kierować w wyborze uczelni?.. (info)


Nie bądź nudną tego lata. Postaw na kolor.

Nie bądź nudną tego lata. Postaw na kolor. [17.07.2008] Trendy w modzie, na sezon letni 2008, nie pozwolą nam na nudę. Wręcz przeciwnie, skłonią do zabawy. Styliści z firmy odzieżowej Maskarada podpowiedzą, jak to umiejętnie zrobić... (info)

Concordia dla Banków Spółdzielczych [17.07.2008] Grupa Concordia rozwija współpracę z bankami spółdzielczymi i dostosowuje swoje struktury do potrzeb rynku. W ramach towarzystwa ubezpieczeń powstała jednostka, odpowiedzialna za realizację strategii rozwoju bancassurance... (info)


Olimpijski design ROCA

Olimpijski design ROCA [17.07.2008] ROCA to światowy lider w produkcji wyposażenia łazienkowego. Koncern bez obaw podejmuje się organizacji niepowtarzalnych przedsięwzięć na międzynarodową skalę, takich jak Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie... (info)


Bądź lekka latem

Bądź lekka latem [17.07.2008] W letnie dni często nie mamy ochoty na ciężkostrawne potrawy. Zastąpmy je zatem zdrowymi i lekkimi sałatkami na bazie makaronu Siła Serca z dodatkiem oleju sojowego Świdnicki... (info)

Nowe promocje w Gant Development - sprzęt AGD i klimatyzator w cenie mieszkania [17.07.2008] W ramach nowej promocji Gant Development S.A. przygotował atrakcyjną ofertę dla swoich klientów, którzy w cenie mieszkania otrzymają sprzęt AGD oraz klimatyzator wraz z montażem w zakupionym mieszkaniu... (info)

Komentarz Expandera: Spółki finansowe i ropa w centrum uwagi (17.07.2008) [17.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Wtorkowy dylemat czy większą wagę przywiązywać do bieżącej wysokiej inflacji, czy liczyć, że tańsza ropa naftowa złagodzi presję inflacyjną, wczoraj amerykańscy inwestorzy rozstrzygnęli na korzyść posiadaczy akcji... (info)


Chłodna ulga w letnie upały od marki elta

Chłodna ulga w letnie upały od marki elta [17.07.2008] Wysokie temperatury to prawdziwe utrapienie podczas letnich miesięcy. W tym czasie spada nasza aktywność oraz koncentracja, trudniej radzimy sobie z codziennymi obowiązkami. Ulgę przyniosą wtedy urządzenia przygotowane specjalnie na lato... (info)


I etap Tesoro Ivory Residences wkrótce zakończony

I etap Tesoro Ivory Residences wkrótce zakończony [17.07.2008] Nad polskim morzem powstaje niepowtarzalne miejsce - zespół luksusowych rezydencji Tesoro Ivory Residences. To jedyne w Polsce takie przedsięwzięcie pod względem architektury, otoczenia oraz usług dodatkowych. 31 lipca zostanie oddany I etap jej realizacji... (info)


Moda na lofty

Moda na lofty [17.07.2008] W Polsce roi się od starych magazynów, fabryk, obiektów przemysłowych. Jedne z nich wyburzono, inne niszczeją lub w najlepszym wypadku zostały przerobione na magazyny. Do Polski dociera jednak nowa moda, która daje szanse ich wykorzystania... (info)

Wawel społecznie zaangażowany [17.07.2008] Firma Wawel SA, producent słodyczy, poinformowała o zamiarze utworzenia fundacji pod nazwą „Wawel z Rodziną”. Decyzja została podjęta uchwałą Rady Nadzorczej Spółki, podczas ostatniego posiedzenia. Fundacja ma objąć pomocą społeczną najbardziej potrzebujących... (info)


Swarzędzki komfort

Swarzędzki komfort [17.07.2008] Swarzędz rozwija się bardzo prężnie. Również pod względem architektonicznym. Kolejnym dowodem potwierdzającym tą tezę jest nowo powstające, ekskluzywne osiedle. Zainteresowanych zachęcić ma komfort mieszkań i ciekawa architektura... (info)

Kaspersky Lab informuje o wykryciu nowego robaka infekującego pliki audio [17.07.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o wykryciu szkodliwego programu infekującego pliki audio WMA. Celem tej infekcji jest zainstalowanie trojana, który umożliwia cyberprzestępcom kontrolowanie komputerów użytkowników... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...