informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 20


Kierowca powinien pić

Kierowca powinien pić [17.07.2007] Rada dla osób zmierzających na urlop w bieżących upałach brzmi: Kierowca powinien pić. Dużo i regularnie. Pić wodę, sok, by uzupełniać wypocone z organizmu mikroelementy. Nawet krótkotrwałe odwodnienie organizmu powoduje niebezpieczny spadek koncentracji... (info)

Novimedia CP wspiera Mistrzostwa Europy w match racingu [17.07.2007] Novimedia CP zaanagażowała się w promocję Mistrzostw Europy w match racingu, które rozpoczną się 18 lipca w Sopocie. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie żeglarskie w Polsce uświetnił nietuzinkowy folder „Yachting”... (info)

Polacy czują się niedocenieni w pracy [17.07.2007] Na pytanie „Czy wykonujesz zawód zgodnie z kwalifikacjami?” aż 42% biorących udział w ankiecie serwisu Praca Wirtualnej Polski odpowiedziało przecząco. Oznacza to, że większość z nas nie czuje się w pracy doceniana... (info)


Smak letnich podróży – Sycylia, wyspa jak lawa gorąca...

Smak letnich podróży – Sycylia, wyspa jak lawa gorąca... [17.07.2007] Dla miłośników kuchni rodem z włoskiej Sycylii, jednej z najpopularniejszych na świecie, marka HORTEX poleca „Danie Sycylijskie”.To najlepsze rozwiązanie, aby w kilka minut, nie ruszając się z domu spróbować i poznać upodobania kulinarne tamtejszych mieszkańców... (info)


Nowy Sales and Marketing Manager w Panasonic Polska

Nowy Sales and Marketing Manager w Panasonic Polska [17.07.2007] Panasonic Polska, poinformował, o zmianie na stanowisku Sales and Marketing Manager w dziale Solution Business. Z dniem 1 czerwca 2007 roku stanowisko to objęła Magdalena Fariaszewska. Będzie odpowiadała za sprzedaż projektorów multimedialnych... (info)


Piotr Trybik, Stink i inni – od 16 lipca w najlepszym polskim talk show!

Piotr Trybik, Stink i inni – od 16 lipca w najlepszym polskim talk show! [17.07.2007] Dzisiaj tj. 16 lipca w najlepszych sklepach muzycznych i filmowych ukazała się na DVD szósta część kultowych już kreskówek emitowanych w telewizji młodzieżowej 4fun.tv – „KARTONY vol. 6 – pod gradobiciem pytań”... (info)


Eniro Polska Solidnym Pracodawcą

Eniro Polska Solidnym Pracodawcą [17.07.2007] Podczas uroczystej gali, która odbyła się na Zamku w Gniewie, Eniro Polska odebrała prestiżową nagrodę „Solidny Pracodawca 2006”. Zaszczytny tytuł Pracodawcy Roku przyznano firmom w uznaniu za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.. (info)


Wincanton ogłosił wyniki

Wincanton ogłosił wyniki [17.07.2007] Z danych finansowych ogłoszonych przez Wincanton plc wynika1, że firma dynamicznie się rozwija i stale wzmacnia swoją pozycję jako europejskiego lidera w sektorze usług logistycznych... (info)

Wystrój Galerii Białej [17.07.2007] Pierwsze w Białymstoku centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Biała będzie wyjątkowym miejscem nie tylko z powodu szerokiej oferty handlowej i rozrywkowej, ale również z powodu atmosfery, jaką stworzą architekci wnętrz... (info)

Hotele na świecie już dostępne w TraveliGo.pl [17.07.2007] Portal turystyczny TraveliGo.pl należący do kapitałowej Grupy TraveliGo, w skład której wchodzi jedno z największych internetowych biur podróży oraz serwis rezerwacji miejsc hotelowych w Polsce - HoteliGo.pl,.. (info)


Jak przeżyć lato w biurze?

Jak przeżyć lato w biurze? [17.07.2007] Lato w pełni, a tysiące Polaków większość czasu o tej porze roku spędza w biurze. Jak przetrzymać upały, jak nie ulec wakacyjnemu rozleniwieniu i jak zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie?.. (info)

Produkty JanSport w ofercie dla firm RedBird [17.07.2007] Firma Red Bird, lider w segmencie odzieży Premium w kanałach B2B poszerza swoje portfolio o nową markę JanSport. W znajdziemy nie tylko znane na całym świecie plecaki, ale również nowocześnie zaprojektowane akcesoria i torby na sprzęt komputerowy... (info)


Flair Wave ponownie w Sopocie

Flair Wave ponownie w Sopocie [17.07.2007] Drugie rozgrywki Independent Flair League w 2007 roku ponownie zagoszczą w letniej stolicy Polski. To wydarzenie, na którym trzeba być! Profesjonalizm na najwyższym poziomie i czysta pasja..... (info)


Poltrex powierzył markę Z. Kozuba i Synowie agencji PR Group

Poltrex powierzył markę Z. Kozuba i Synowie agencji PR Group [17.07.2007] Poltrex, spółka specjalizująca się w produkcji polskich tradycyjnych wyrobów alkoholowych klasy premium, poinformowała o podpisaniu umowy na obsługę public relations z agencją PR Group, realizująca działania PR dla firm sektora HoReCaDi... (info)


Nowe projektory kinowe w ofercie Sim2

Nowe projektory kinowe w ofercie Sim2 [17.07.2007] Włoski producent projektorów High End nieustannie zaskakuje klientów wprowadzając nowe innowacyjne rozwiązania. Od sierpnia w ofercie pojawią się 2 całkowicie nowe urządzenia... (info)


Wygodne i proste planowanie strategiczne

Wygodne i proste planowanie strategiczne [17.07.2007] Osoby zarządzające firmami zapewne zdają sobie sprawę jak istotne jest, dla sprawnego działania firmy i myślenia o jej przyszłości, planowanie rozwoju i przyszłych zysków, czyli planowanie strategiczne... (info)

Powrót szantażysty - Kaspersky Lab wykrywa nową wersję wirusa Gpcode [17.07.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, wykrył najnowszą wersję Gpcode’a - wirusa, który szyfruje dane użytkownika i domaga się pieniędzy w zamian za ich odszyfrowanie... (info)

Producent Raymana i Heroes w Polsce …czyli marketingowa ekspansja Ubisoftu. [17.07.2007] Warszawa, 17 lipca 2007 – Ubisoft, jeden z największych producentów gier komputerowych na świecie (między innymi Rayman, Prince of Persia, The Settlers, Brothers in Arms, Tom Clancy’s Splinter Cell, Heroes), intensyfikuje działania w Polsce... (info)

Microsoft potwierdza kompetencje PYTONA [17.07.2007] PYTON Management, wrocławski producent platformy do zarządzania wiedzą oraz nowoczesnych rozwiązań e-learningowych, zdobył kompetencję Microsoftu „ISV Software Solutions – rozwiązania programistyczne ISV”... (info)


Idziemy po leasing

Idziemy po leasing [17.07.2007] Leasing jest chętnie wybierany przez przedsiębiorców, jako proste i szybkie narzędzie finansowania nowych inwestycji. maszyn, urządzeń, nieruchomości, a ostatnio nawet pracowników... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...