informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Samsung rozpoznaje głos [17.06.2005] Koreański koncern Samsung zaprezentował telefon komórkowy SGH-E620, wyposażony w funkcję rozpoznawania głosu... (info)

WF z konsolą! [17.06.2005] W ramach programu walki z otyłością wśród dzieci, kuratorium oświaty w kalifornijskim dystrykcie Redlands zdecydowało się na nietypowy krok... (info)

Barebone dla wymagających [17.06.2005] Shuttle zaprezentowało nowy system typu barebone. W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku urządzeń tego typu, model SN25P pozwala na budowę naprawdę wydajnego komputera... (info)

Nowe technologie - czy jest się z czego cieszyć? [17.06.2005] Office Team - największa na świecie firma zapewniająca dostęp do wykwalifikowanych pracowników krótkoterminowych – opublikowała raport „Biuro przyszłości: 2020”... (info)

Legendarny Harley-Davidson w ofercie Sixt Polska (rent a car) [17.06.2005] Firma Sixt Polska, specjalizująca się w wynajmie pojazdów, poszerzyła ofertę o legendarne motocykle marki Harley-Davidson, .. (info)

Bosch marką godną zaufania [17.06.2005] Marka Bosch została uhonorowana prestiżową nagrodą Trusted Brand w kategorii "Sprzęt Kuchenny" i otrzymała Srebrne Godło... (info)

Ericsson i Napster przystępują do globalnej współpracy [17.06.2005] Ericsson, wiodący światowy dostawca usług telekomunikacyjnych i Napster, największy serwis muzyki cyfrowej, ogłosili globalną współpracę, mającą na celu zaoferowanie pierwszej kompletnej, w pełni zintegrowanej usługi wymiany plików muzycznych dostępnej dla operatorów telefonii komórkowej... (info)

Ericsson przedstawia system - GSM na pokładzie samolotu [17.06.2005] Ericsson przedstawia swój najnowszy system „GSM na pokładzie samolotu”, umożliwiający pasażerom samolotów używanie telefonów komórkowych na pokładach samolotów pasażerskich... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...