informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


The Outlet Company podwoi liczbę centrów outletowych Fashion House

The Outlet Company podwoi liczbę centrów outletowych Fashion House [17.05.2007] The Outlet Company (TOC), właściciel obiektów Fashion House Outlet Centre, poinformował o najnowszych planach rozwoju firmy... (info)


Pierwsze pisklę internetowych bocianów z Przygodzic!

Pierwsze pisklę internetowych bocianów z Przygodzic! [17.05.2007] Przedstawiamy obszerną relację o najnowszych wydarzeniach w gnieździe bocianim w Przygodzicach, gdzie klują się pisklęta, a ilość wirtualnych gości na różnych formach przekazu przekroczyła już 800 tysięcy osób z całego świata... (info)


Najlepsza Linia Lotnicza wybrana!

Najlepsza Linia Lotnicza wybrana! [17.05.2007] Czytelnicy Pasazer.com (www.pasazer.com), największego portalu internetowego poświęconego podróżom i turystyce lotniczej w Polsce, już po raz trzeci przyznali nagrody i wyróżnienia w Plebiscycie na Najlepszą Linię Lotniczą 2006 roku w trzech kategoriach. .. (info)


Z Funkwerk-EC dostęp do sieci zawsze i wszędzie

Z Funkwerk-EC dostęp do sieci zawsze i wszędzie [17.05.2007] Nowy router bintec R1200wu z obsługą UMTS. Firma Funkwerk Enterprise Communications zaprezentowała nowy router bintec R1200wu z gniazdem na kartę UMTS... (info)


Nowe adaptery Bluetooth ANYCOM w Elitnet.pl

Nowe adaptery Bluetooth ANYCOM w Elitnet.pl [17.05.2007] Firma Passus, wyłączny przedstawiciel ANYCOM w Polsce, wprowadziła do sprzedaży adaptery Bluetooth: ANYCOM USB-200 i ANYCOM USB-250 przeznaczone do komputerów osobistych i klasy Media Center. Urządzenia dostępne są w serwisie dealerskim Elitnet.pl... (info)

ethernus 2 dla korporacji [17.05.2007] Firma Embedos przedstawiła specyfikację techniczną najnowszej wersji polskiego serwera plug&play przeznaczonego do pracy w sieciach korporacyjnych. ethernus 2 jest oparty na platformie serwerowej Intela, zapewniającej moc obliczeniową dla nowego oprogramowania i realizacji funkcji, których oczekują firmy z sektora corporate. Nowy serwer będzie dostępny w czerwcu br... (info)


Przenośny odtwarzacz DVD – Przyjemna podróż z firmą ORAVA

Przenośny odtwarzacz DVD – Przyjemna podróż z firmą ORAVA [17.05.2007] Okres wakacyjny to czas podróży samochodem, pociągiem lub autokarem. Zazwyczaj wyjeżdżamy całymi rodzinami lub wysyłamy dzieci na kolonie. Długie godziny podróży męczą, dlatego warto pomyśleć nad przenośnym odtwarzaczem DVD firmy ORAVA... (info)

„Seans PLANETE” od czerwca w soboty [17.05.2007] Od czerwca br. nastąpi zmiana w ramówce kanału dokumentalnego PLANETE. Wieczorny cykl „Seans PLANETE” zostanie przeniesiony z niedzieli na sobotę... (info)


Uroczyste ogłoszenie wyników 4. Festiwalu PLANETE DOC REVIEW

Uroczyste ogłoszenie wyników 4. Festiwalu PLANETE DOC REVIEW [17.05.2007] W niedzielę 20 maja o godz. 15.00 w Cafe Kulturalna odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników 4. Festiwalu Światowego Filmu Dokumentalnego PLANETE DOC REVIEW... (info)


Myszka BenQ L300 – laserowa dokładność i rozdzielczość optyczna 1600dpi dla Windows Vista

Myszka BenQ L300 – laserowa dokładność i rozdzielczość optyczna 1600dpi dla Windows Vista [17.05.2007] Maj 2007 – BenQ zaprezentował nową przewodową myszkę optyczną z wysokiej klasy mechanizmem laserowym, który zapewnia niespotykaną na rynku tego typu urządzeń rozdzielczość 1600dpi... (info)


mCODY M20, malec debiutuje w Polsce

mCODY M20, malec debiutuje w Polsce [17.05.2007] VEGA Technology, 17 maja 2007 – Koreańska marka mCODY debiutuje w Polsce wprowadzając na rynek model M20. Niezwykle lekki, niezwykle ładny i do tego w rewelacyjnej cenie... (info)


Diageo Polska zakończyło pierwszy etap Johnnie Walker Master of Bar Administration PRESTIGE CLUB

Diageo Polska zakończyło pierwszy etap Johnnie Walker Master of Bar Administration PRESTIGE CLUB [17.05.2007] Diageo Polska, producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, takich jak Johnnie Walker, Smirnoff, Bailey’s, zakończył pierwszy etap Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club... (info)

Ruszył program partnerski Przedstawiciel-Handlowy.pl [17.05.2007] Program Partnerski Przedstawiciel ruszył na platformie Propartnera. Programem objęte są ogłoszenia rekrutacyjne skierowane wyłącznie do Przedstawicieli Handlowych... (info)


Dermopur na problemy ze skórą

Dermopur na problemy ze skórą [17.05.2007] Potocznie zwane „swędzenie”, czyli świąd to objaw wielu poważnych schorzeń skóry, alergii, stanów zapalnych. Przyczyną powstawania świądu jest podrażnienie nerwów, znajdujących się w ludzkiej skórze... (info)

DrayTek szkoli resellerów [17.05.2007] Firma Brinet – wyłączny dystrybutor produktów DrayTek w Polsce - zaprasza wszystkich resellerów, którzy przystąpią do programu partnerskiego Vigor Action na cotygodniowe, bezpłatne szkolenia z nowych technologii - „Czwartek z Vigorem!”... (info)


Garaż z ogrodem

Garaż z ogrodem [17.05.2007] Na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu biurowca Adgar Business Centre powstał niekonwencjonalny, siedmiokondygnacyjny garaż wolnostojący. Oryginalnym pomysłem jest zaprojektowanie ogrodu na dachu budynku. Do dyspozycji najemców będzie 237 miejsc parkingowych... (info)


Barlinek na targach INTERZUM i FURNICA

Barlinek na targach INTERZUM i FURNICA [17.05.2007] Barlinek S.A., największy producent podłóg naturalnych w Polsce, należy również do czołówki wytwórców oklein naturalnych. Na przełomie kwietnia i maja firma szeroko prezentowała swoje produkty na międzynarodowych targach INTERZUM w Kolonii i FURNICA w Poznaniu... (info)


Mobilny dom Tytan EOS

Mobilny dom Tytan EOS [17.05.2007] Odbywające się w kwietniu Targi PSB to największa impreza targowa dla wszystkich akcjonariuszy PSB (dystrybutorów, hurtowni, składów budowlanych) z całej Polski... (info)


Papa do izolacji

Papa do izolacji [17.05.2007] Nowe papy JARPLAST BRAVO z jarocińskiej Izolacji to idealne rozwiązanie dla wykonawców nowych i renowacji starych pokryć dachowych... (info)

Nowy kanał informacyjny GSM-Mobile na platformie Wap.ProLine.pl [17.05.2007] Do oferty serwisu ProLine dołączył nowy kanał informacyjny "GSM Mobile News". Kanał będzie dostępny jedynie na mobilnej platformie Wap.ProLine.pl... (info)


Mobilny sklep komputerowy ProLine w Twojej komórce

Mobilny sklep komputerowy ProLine w Twojej komórce [17.05.2007] Mobilny sklep komputerowy ProLine w Twojej komórce Sklep komputerowy ProLine przygotował mobilną wersję swojej strony internetowej wap.proline.pl... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...