informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.05.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Rewolucja bez... rewelacji? [17.05.2005] Najnowsze informacje na temat konsoli Nintendo Revolution pokazują, że „Wielkie N” w kwestii wydajności systemu nie podjęło wyzwania rzuconego przez Microsoft i Sony. .. (info)

Wi-Fi i Bluetooth razem [17.05.2005] Tajwańskiej firmie Suncore udało się połączyć moduły Bluetooth 1.2 i Wi-Fi 802.11b/g w jednej „wtyczce” USB 2.0. .. (info)

Microsoft poszuka na dysku [17.05.2005] Firma Microsoft udostępniła finalną wersję aplikacji Windows Desktop Search, służącej do wyszukiwania plików na dysku twardym komputera. .. (info)

Goodyear Wrangler MT R pobił rekord wysokości [17.05.2005] Samochód terenowy, prowadzony przez Matthiasa Jeschke, wyposażony w opony Goodyear Wrangler MT/R, pobił rekord świata wysokości dla pojazdów mechanicznych... (info)

Sony pokazało PlayStation 3 [17.05.2005] Firma Sony zaprezentowała „superkomputer do elektronicznej rozrywki” – konsolę PlayStation 3... (info)

BBC testuje telewizję jutra [17.05.2005] W pięciu tysiącach brytyjskich domów ruszą testy technologii iMP, pozwalającej użytkownikom na dowolny dostęp do audycji telewizyjnych. .. (info)

Hyundai Motor Poland ogłasza nadejście piątej generacji Sonaty. [17.05.2005] Hyundai Sonata wraca na polski rynek w zupełnie nowej postaci, oferując wysoką jakość wykonania, europejski design i innowacyjne technologie... (info)

Hyundai podnosi jakość usług w sieci ASO. [17.05.2005] Hyundai Motor Poland jesienią 2004 roku rozpoczął realizację długofalowego programu działań, którego celem jest podniesienie jakości usług w sieci serwisowej tej marki w Polsce... (info)

Active Geometry Control Suspension (AGCS) [17.05.2005] System aktywnej kontroli geometrii zawieszenia (AGCS), innowacyjna technologia, którą Hyundai po raz pierwszy zaprezentował na targach w Seulu w 2002... (info)

Co robić gdy dojdzie do stłuczki? [17.05.2005] Kolizja i wypadek to dwa różne pojęcia. W przeciwieństwie do kolizji wypadek dotyczy sytuacji, gdy są obrażenia ciała uczestników... (info)

Auto Konsultant radzi… [17.05.2005] Naprawiać czy wymieniać? Jak dochodzić roszczeń od ubezpieczyciela? .. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...