informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.04.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 59


OLIVE TREE SPA CLINIC Kuleczki do manicure

OLIVE TREE SPA CLINIC Kuleczki do manicure [17.04.2013] Kuleczki zmiękczające skórki marki Olive Tree Spa Clinic przygotowują do zabiegu manicure podczas bąbelkowej kąpieli..... (info)


Rośnie popularność kredytów, ale boimy się o swoją zdolność kredytową

Rośnie popularność kredytów, ale boimy się o swoją zdolność kredytową [17.04.2013] Internauci, szukając informacji o kredycie, najczęściej zainteresowani są najlepszym na rynku kredytem gotówkowym... (info)


MyHeritage wprowadza Family Tree Builder 7.0, aby zapewnić siłę chmury obliczeniowej

MyHeritage wprowadza Family Tree Builder 7.0, aby zapewnić siłę chmury obliczeniowej [17.04.2013] Zaktualizowana wersja najpopularniejszego na świecie darmowego oprogramowania genealogicznego teraz synchronizuje się w trybie online i na urządzeniach mobilnych otwierając nowe kanały dla odkryć historycznych rekordów... (info)

XLScheduler i Alfavox ekspertami na CCMS 2013 [17.04.2013] Alfavox weźmie udział w konferencji Customer Contact Management Summit 2013, na której wystąpi razem ze swoim partnerem – firmą XLScheduler, producentem zaawansowanego systemu zarządzania personelem... (info)

Telmon otworzył nowy oddział w Toruniu [17.04.2013] W Toruniu powstało nowe call center, w którym zatrudnienie może znaleźć do końca roku nawet 100 konsultantów telefonicznych. W działającym od 2011 roku oddziale Telmon w Łodzi pracuje już prawie 300 osób... (info)


Wybrano TOPHOTEL SPA 2013

Wybrano TOPHOTEL SPA 2013 [17.04.2013] W piątej edycji plebiscytu TOPHOTEL 2013 zwycięski tytuł w kategorii SPA przypadł Hotelowi SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie... (info)

Emerytura nowoczesnego Polaka, czyli oszczędzanie z ulgą podatkową w tle [17.04.2013] Osoby, które w 2012 r. zasiliły swój rachunek IKZE, jeszcze tylko do końca kwietnia br. mogą skorzystać ze związanej z nim ulgi podatkowej... (info)


Bądź EKO z Wola Park!

Bądź EKO z Wola Park! [17.04.2013] Rocznie na jednego Polaka przypada aż 315 kg odpadów, z czego recyklingowana jest zaledwie niecała połowa ! Od kilkudziesięciu lat na całym świecie prowadzone są działania na rzecz ochrony środowiska... (info)


III ZLOT MOTOCYKLOWY BRANŻY IT

III ZLOT MOTOCYKLOWY BRANŻY IT [17.04.2013] w dn. 17 – 19 maja 2013r. Avnet Sp. z o.o. oraz Connect Distribution Sp. z o.o. organizują trzeci już Zlot Motocyklowy Branży IT, który tym razem odbędzie się w Suchedniowie (woj. świętokrzyskie) w Hotelu Paradiso***... (info)

Europ Assistance Polska dla przedsiębiorczej młodzieży [17.04.2013] Europ Assistance Polska wzięła udział w „Dniu Przedsiębiorczości”, który miał miejsce 17 kwietnia 2013 r... (info)

Wołowina QMP – smak i jakość w dobrej cenie [17.04.2013] Większości z nas dobra wołowina kojarzy się przede wszystkim z polędwicą i wysoką ceną. Powszechny jest również pogląd, że przygotowanie dania z wołowiny wymaga ponadprzeciętnych umiejętności kulinarnych i zajmuje dużo czasu. Nie jest to prawdą!.. (info)

Provident zaskakuje na wiosnę [17.04.2013] 15 kwietnia rusza nowa kampania reklamowa Provident Polska. Jej bohaterami są klienci firmy, którzy opowiadają swoje prawdziwe historie... (info)

Polycom prezentuje system do spotkań wideo w dużych pomieszczeniach: Group 700 [17.04.2013] Polycom, poinformował o udostępnieniu Polycom® RealPresence® Group 700 – rozwiązania do współpracy wideo przeznaczonego dla grup spotykających się w dużych pomieszczeniach,takich jak firmowe sale konferencyjne, studia produkcyjne i sale wykładowe... (info)


PANDORA - każda kobieta jest księżniczką!

PANDORA - każda kobieta jest księżniczką! [17.04.2013] Przywołując wspomnienia dalekich krain, romantycznych pojedynków i drogocennych ozdób PANDORA przedstawia srebrną kolekcję z motywem książęcej tiary... (info)


MUSIC FOR LIFE dla dzieci z ośrodkowymi zaburzeniami słuchu

MUSIC FOR LIFE dla dzieci z ośrodkowymi zaburzeniami słuchu [17.04.2013] Ośrodkowe zaburzenia słuchu są obecne u co trzeciego dziecka z dysleksją i u połowy dzieci z specyficznmi zaburzeniami w uczeniu się!.. (info)


AERO-Y EV – „zielony” samochód od YOKOHAMY

AERO-Y EV – „zielony” samochód od YOKOHAMY [17.04.2013] Aerodynamiczny design oraz innowacyjne opony EV (electric vehicle) to charakterystyczne elementy nowego pojazdu elektrycznego AERO-Y EV zaprojektowanego przez producenta opon – japońską YOKOHAMĘ... (info)

Do grona Ambasadorów MUSIC FOR LIFE dołączyła Magda Steczkowska z utworem „Droga” [17.04.2013] Jeżeli lubisz słuchać dobrej muzyki, a pomaganie innym ludziom jest dla Ciebie ważne, to doskonale trafiłeś! Wesprzyj II edycję MUSIC FOR LIFE i pomóż najmłodszym pacjentom z ośrodkowymi zaburzeniami słuchu Centrum Zdrowia Dziecka... (info)


Wiosennie uporządkowana dieta

Wiosennie uporządkowana dieta [17.04.2013] Wiosenna temperatura rośnie z zadziwiającą prędkością i chcąc nie chcąc zrzucamy swetry pokazując trochę więcej ciała. Jeśli podczas zimy nieco go przybyło, szybko rzucamy się w wir diet cud... (info)

W Galerii Sfera napiszą Listy dla Ziemi [17.04.2013] 24 kwietnia na placu przy Galerii Sfera odbędzie się bielska edycja największej w tym roku akcji ekologicznej w Polsce – List dla Ziemi. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ekologiczna ARKA. Współorganizatorem bielskiej edycji jest Galeria Sfera... (info)


Dobre praktyki NSG Group wyróżnione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Dobre praktyki NSG Group wyróżnione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu [17.04.2013] Trzy projekty prowadzone przez spółki NSG Group w Polsce zostały wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2012”... (info)


ATAS oferuje wczasy z dofinansowaniem dla nauczycieli

ATAS oferuje wczasy z dofinansowaniem dla nauczycieli [17.04.2013] Agencja Turystyczna ATAS przygotowała wyjątkową propozycję dla nauczycieli, z którymi współpracuje. Na stronie biura poświęconej wczasom, znalazły się oferty sprawdzonych touroperatorów. Na wszystkie wyjazdy przysługuje zniżka w wysokości 100 zł... (info)


Wszystko o narzędziach Stanley Black & Decker

Wszystko o narzędziach Stanley Black & Decker [17.04.2013] Nowy, drukowany katalog produktów, zmodernizowana strona internetowa jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników oraz filmy na kanale „Stanley Polska” na YouTube. Oto nowości przygotowane przez Stanley Black & Decker wraz z nadejściem wiosny... (info)


Wiosenne porządki w ogrodzie

Wiosenne porządki w ogrodzie [17.04.2013] Zima wreszcie nas opuściła i nadszedł pracowity okres dla wszystkich ogrodników, którzy muszą przygotować się na oczyszczenie trawników, przycięcie krzewów i drzewek oraz odświeżenie rabatek... (info)


Fundacja Hasco-Lek kupiła testy psychologiczne dla dzieci z wadami słuchu!

Fundacja Hasco-Lek kupiła testy psychologiczne dla dzieci z wadami słuchu! [17.04.2013] Prawie 100 specjalistycznych testów psychologicznych za około 44 tysiące złote zakupiła Fundacja Hasco-Lek dla czołowych polskich poradni dla dzieci i młodzieży z wadami słuchu... (info)


Jewgienij Kasperski na corocznej konferencji INTERPOLu

Jewgienij Kasperski na corocznej konferencji INTERPOLu [17.04.2013] Jewgienij Kasperski wygłosił główne przemówienie w pierwszym dniu dziewiątej konferencji INTERPOLu dla szefów krajowych biur, która odbywa się w dniach 17-19 kwietnia 2013 r. w Lyonie, we Francji... (info)

Rusza nabór do IX edycji Samorządowego Programu Pożyczkowego [17.04.2013] Już 19 kwietnia br. rozpocznie się nabór do IX edycji Samorządowego Programu Pożyczkowego, w ramach którego gminy i powiaty mogą starać się o pożyczki na budowę dróg, oświatę, zaopatrzenie wsi w wodę czy zbiorowe odprowadzanie i oczyszczanie ścieków... (info)

Franklin Templeton skupi się na europejskich obligacjach [17.04.2013] Franklin Templeton Investments zamierza istotnie powiększyć swoją obecność na rynku obligacji europejskich. W tym celu powołano 13-osobowy zespół, na którego czele stanął David Zahn... (info)


Stan szyby samochodowej a bezpieczeństwo jazdy

Stan szyby samochodowej a bezpieczeństwo jazdy [17.04.2013] Odpowiedzialny kierowca nie powinien narażać na zagrożenie siebie ani innych uczestników ruchu drogowego. Kierowanie pojazdem nie w pełni sprawnym technicznie może być powodem tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych... (info)

CenterNet wdrożył system billingu w czasie rzeczywistym dla usług komunikacyjnych nowej generacji [17.04.2013] W CenterNet S.A. został wdrożony system Oracle Communications Prepaid Charging pracujący na serwerach Oracle SPARC... (info)


Rolfing – nowy wymiar terapii manualnej

Rolfing – nowy wymiar terapii manualnej [17.04.2013] Zauważalna popularność warsztatów i terapii manualnych, przypomina o satysfakcji jaką daje życie w harmonii z własnym ciałem. Integrację ciała z umysłem zapewnia także coraz bardziej znana w Polsce metoda terapii manualnej zwana Rolfingiem®... (info)

Huawei IP PBX eSpace U1930 [17.04.2013] Efektywna komunikacja w firmie. KONTEL wprowadził na polski rynek centralę Huawei IP PBX eSpace U1930... (info)


TECEfloor z atrakcyjną nagrodą

TECEfloor z atrakcyjną nagrodą [17.04.2013] Firma TECE przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną promocję - wszyscy dokonujący zakupu innowacyjnego systemu TECEfloor otrzymają w prezencie od firmy profesjonalną odzież roboczą... (info)

Mobilne „Meritum Bankowości” [17.04.2013] Meritum Bank przygotował specjalną aplikację mobilną dla uczestników programu „Meritum Bankowości” - cyklu bezpłatnych wykładów i warsztatów dla studentów z Trójmiasta, którzy interesują się finansami... (info)


Krystyna Janda, Jerzy Wójcik i Arkadiusz Tomiak uhonorowani „Nagrodami PSC”

Krystyna Janda, Jerzy Wójcik i Arkadiusz Tomiak uhonorowani „Nagrodami PSC” [17.04.2013] 12 kwietnia 2013r.Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych po raz pierwszy w historii wręczyło nagrodę za najlepsze zdjęcia w pełnometrażowym filmie fabularnym. Głosami członków Stowarzyszenia laureatem Nagrody PSC za rok 2012 został Arkadiusz Tomiak... (info)

Przedstawiciele sektora OZE domagają się regulacji prawnych [17.04.2013] 11.04. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa „Brak uregulowań prawnych grozi likwidacją sektora Odnawialnych Źródeł Energii”, na której przedstawiciele branży dyskutowali o największych problemach sektora energii odnawialnej w Polsce... (info)


Biżuteryjne trendy sezonu by Cocktail'me

Biżuteryjne trendy sezonu by Cocktail'me [17.04.2013] Żyjemy w ciekawych czasach. Moda stała się językiem uniwersalnym obejmując swoim zasięgiem także biżuterię i akcesoria... (info)

PKP S.A. rozlicza PIT-y elektronicznie [17.04.2013] Spółka PKP S.A. wdrożyła rozwiązanie GAVDI eDeklaracje umożliwiające rozliczenie rocznych deklaracji podatkowych pracowników w sposób elektroniczny. Wdrożone narzędzie pozwoli uprościć i skrócić czas generowania oraz wysyłki PIT-ów... (info)

Nowa osoba odpowiedzialna za satysfakcję klienta w ING Życie [17.04.2013] W kwietniu 2013 roku Agnieszka Chojnacka-Moroz objęła nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Doświadczeń Klienta w ING Życie. Jej głównym zadaniem będzie podnoszenie satysfakcji klientów firmy... (info)


(Eko)logiczny wybór kosmetyków

(Eko)logiczny wybór kosmetyków [17.04.2013] Obecnie wielu producentów zamieszcza na swoim produkcie przedrostek „eko” lub „bio”, sugerując naturalny skład produktów. Coraz trudniej rozeznać, w których przypadkach to prawda, a w których jedynie chwyt marketingowy... (info)


Osiedle Batorego będzie gotowe w terminie!

Osiedle Batorego będzie gotowe w terminie! [17.04.2013] Na osiedlu Batorego 41A trwa budowa II etapu inwestycji. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Inwestycja realizowana jest przez poznańskiego dewelopera – Agencję Inwestycyjną... (info)

(Eko)logiczny wybór kosmetyków [17.04.2013] Obecnie wielu producentów zamieszcza na swoim produkcie przedrostek „eko” lub „bio”, sugerując naturalny skład produktów. Coraz trudniej rozeznać, w których przypadkach to prawda, a w których jedynie chwyt marketingowy... (info)

Baumit na targach Grupy PSB [17.04.2013] 11. i 12. kwietnia 2013 roku odbyły się już po raz 11–ty targi materiałów budowlanych w Kielcach zorganizowane przez Grupę PSB... (info)


Pamiętaj, żyj z głową!

Pamiętaj, żyj z głową! [17.04.2013] Jeszcze kilka dni temu temperaturze za oknem bliżej było do średniej lutowej niż kwietniowej, śnieg sypał, drogowcy byli zaskoczeni, a ciepłownicy zacierali ręce... (info)


SpaDreams: SPA i kultura w przepięknej Pradze

SpaDreams: SPA i kultura w przepięknej Pradze [17.04.2013] 5 noclegów w cenie 4 w hotelu Aquapalace Hotel Prag****Superior w jednym z najpiękniejszych europejskich miast.. (info)


Udomowiona przestrzeń biurowa na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie

Udomowiona przestrzeń biurowa na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie [17.04.2013] Po sukcesie wystawy Handmade Wallpaper* Exhibition w 2012 r.,w tym roku magazyn Wallpaper* zaprosił AHEC oraz brytyjskiego architekta Adama Khana do stworzenia nowoczesnej reinterpretacji przestrzeni biurowej... (info)


BOKSERSKIE LEGENDY NA ESPN CLASSIC!

BOKSERSKIE LEGENDY NA ESPN CLASSIC! [17.04.2013] Fani mocnych uderzeń nie zawiodą się włączając w kwietniu kanał sportowy ESPN Classic. Po raz kolejny czeka na nich bogata kolekcja archiwalnych nagrań z najsłynniejszymi walkami czołowych bokserów świata... (info)


McCORMICK POLSKA OTRZYMAŁ OD FEDERACJI BANKÓW ŻYWNOŚCI NAGRODĘ IM. JACKA KURONIA

McCORMICK POLSKA OTRZYMAŁ OD FEDERACJI BANKÓW ŻYWNOŚCI NAGRODĘ IM. JACKA KURONIA [17.04.2013] McCormick Polska,właściciel marek Kamis i Galeo, odebrał nagrodę im. Jacka Kuronia przyznawaną przez Federację Polskich Banków Żywności.Wyróżnienie zostało przyznane firmie za partnerstwo strategiczne podczas Świątecznej Zbiórki Żywności w 2012 roku... (info)


Cały ten męski świat!

Cały ten męski świat! [17.04.2013] Najnowsza kolekcja OCHNIK przynosi bogatą ofertę odzieży i galanterii skórzanej dedykowanej mężczyznom ceniącym jakość i styl... (info)

Dołącz do ponad 1000 firmowych wolontariuszy Ruszyła XV edycja Tak! Pomagam [17.04.2013] Już po raz piętnasty wolontariusze z Providenta będą pomagać najbardziej potrzebującym. Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja programu Tak! Pomagam. Pracownicy i przedstawiciele mogą zgłaszać projekty wolontariackie do 30 kwietnia br... (info)


Nie siedź w domu! Poćwicz w Akademosie!

Nie siedź w domu! Poćwicz w Akademosie! [17.04.2013] Już w ten weekend (20 - 21 kwietnia) Centrum Sportu Akademos, mieszczące się przy ul. Symfonicznej na Czechowie w Lublinie, otwiera swoje drzwi dla wszystkich miłośników sportu... (info)


Siłownia plenerowa w Biadkach

Siłownia plenerowa w Biadkach [17.04.2013] Krotoszyński Jotkel wyprowadza siłownie z ciasnych salek i klubów na świeże powietrze. Jedno z takich rozwiązań już zyskało uznanie mieszkańców Biadek... (info)

V Europejski Kongres Gospodarczy i pięć nowych wydarzeń towarzyszących [17.04.2013] – Koncert Magia Zwycięstwa, Silesia Marathon, Turniej Golfowy, Modny Śląsk, muzyka i film w stylowych wnętrzach Kinoteatru Rialto oraz bankiety i liczne spotkania biznesowe towarzyszyć będą V edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach... (info)


V Europejski Kongres Gospodarczy za miesiąc

V Europejski Kongres Gospodarczy za miesiąc [17.04.2013] Tegoroczny, V Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) odbędzie się w innej Europie niż jego poprzednie edycje... (info)


Po raz szósty rusza rajd rowerowy w Łomiankach

Po raz szósty rusza rajd rowerowy w Łomiankach [17.04.2013] Rodzinny rajd rowerowy w Łomiankach rusza już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia. Impreza jest jedną z atrakcji obchodów 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego 1863 r. Partnerem imprezy jest CH Auchan Łomianki... (info)


Jakie pliki można legalnie ściągnąć i udostępnić w sieci?

Jakie pliki można legalnie ściągnąć i udostępnić w sieci? [17.04.2013] Serwisy wymiany plików powstają jak grzyby po deszczu, jednak nie wszystkie udostępnione pliki, nawet te płatne, możemy pobrać bez obaw o wejście w konflikt z prawem. Co możemy ze spokojnym sumieniem ściągnąć, a co udostępnić, podpowiada Replik.pl... (info)


Domowy dietetyk, czyli żywienie malucha na co dzień

Domowy dietetyk, czyli żywienie malucha na co dzień [17.04.2013] Jak mamy dbają o zdrowy jadłospis dzieci. Rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat żywienia dzieci... (info)

Jump the Gap – ostatnia szansa na nadesłanie projektów [17.04.2013] Oddychająca wanna, panel prysznicowy jako sala fitness albo umywalka wykonana z mydła. Te propozycje to innowacyjne i kreatywne pomysły z poprzednich edycji konkursu Jump the Gap organizowanego przez firmę Roca... (info)

Assistance ekologiczne [17.04.2013] Forum Odpowiedzialnego Biznesu stawia za wzór politykę ekologiczną Mondial Assistance. W najnowszym raporcie Forum działania Mondial Assistance zostały wyróżnione w kategorii Środowisko... (info)


Rusza wiosenny konkurs z Nalewką Babuni

Rusza wiosenny konkurs z Nalewką Babuni [17.04.2013] Nadeszła długo oczekiwana wiosna, a wraz z nią wzmożona ochota na odważniejsze kolory i nowe, soczyste smaki. Zafunduj sobie swoisty program chromoterapeutyczny - niech feeria barw otoczy Cię ze wszystkich stron!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...