informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

„Dzień bez Wirusa”WSKiZ oraz ESET [17.04.2007] 18 i 19 kwietnia, w ramach „Miesiąca Informatyki WSKiZ”, odbędą się spotkania pod znanym już hasłem „Dzień bez Wirusa”... (info)

Konferencja infoShare 2007 [17.04.2007] Pierwsza edycja konferencji infoShare 2007. W dniach 25 i 26 kwietnia w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja konferencji infoShare 2007... (info)


Więcej przetargów budowlanych – więcej prac w drogownictwie

Więcej przetargów budowlanych – więcej prac w drogownictwie [17.04.2007] Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała kolejny raport, w którym przeanalizowano i podsumowano przetargi i zlecenia na usługi, wykonanie i dostawy ..... (info)


Szybki kolor z Nashuatec SPC811 DN

Szybki kolor z Nashuatec SPC811 DN [17.04.2007] Euroimpex SA – dystrybutor Nashuatec – wprowadził na rynek bardzo szybką kolorową drukarkę laserową SPC811 DN... (info)


Peugeot 207 RC – Silne namiętności

Peugeot 207 RC – Silne namiętności [17.04.2007] Firma Peugeot, dumna ze swojego dziedzictwa historycznego i sportowego w segmencie małych samochodów o dużej mocy, głównie serii „20”,miała obowiązek wobec samej siebie zaoferować wersję RC modelu 207... (info)

Jak zarządzać dokumentami - konferencja w Ministerstwie Gospodarki [17.04.2007] 17 maja 2007 roku w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się konferencja - „Zarządzanie środowiskiem biurowym i dokumentacją techniczną”... (info)


Bądź piękna wiosną!

Bądź piękna wiosną! [17.04.2007] W dniach od 12 do 18 kwietnia w portalu ByćKobietą.pl odbywa się Akcja: Wiosna! Partnerami akcji są firmy: Abacosun, Kolastyna, Oriflame oraz program „Uwolnij się od toksyn”. W czasie akcji czytelniczki skorzystają z porad ekspertów, przeprowadzą dietę oczyszczającą i wezmą udział w konkursie!.. (info)

MarketIT – nowy kanał dystrybucji dla e-biznesu [17.04.2007] MarketIT - to nowa platforma umożliwiająca współpracę dostawców produktów i usług e-biznesowych z resellerami. Twórcą platformy jest DomainMaker, dostawca kompleksowych narzędzi dla biznesu hostingowego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...