informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26


Grey Goose w otoczeniu gwiazd

Grey Goose w otoczeniu gwiazd [17.03.2008] Na najmodniejszych imprezach w Los Angeles, na których bawią się znane osobistości świata filmu i estrady nie może zabraknąć „Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie”, tj. Grey Goose. Ten luksusowy trunek jest jednym z ulubionych alkoholi hollywoodzkich gwiazd... (info)


Dewar’s z

Dewar’s z "Manager Magazin" & "Connoisseur" – spotkanie biznesowe w Le Regina [17.03.2008] Marka Dewar’s we współpracy z Manager Media zorganizowała wieczór biznesowy dla managerów z branży marketingowej. 11 marca b.r. w hotelu Le Regina zaproszeni goście wzięli udział w degustacji whisky Dewar’s oraz wysłuchali wykładu Wiesława Rozłuckiego... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 17.03.2008 [17.03.2008] WIG20 znalazł się na dnie. Pierwsza sesja w tym tygodniu zakończyła się mocną przeceną wszystkich indeksów. Indeks WIG20 zakończył dzień na poziomie 2741 punktów i stracił na zamknięciu ponad 3,5%... (info)


Ekskluzywne sufity metalowe

Ekskluzywne sufity metalowe [17.03.2008] Firma Armstrong, jeden z czołowych producentów sufitów podwieszanych, rozpoczyna międzynarodową kampanię informacyjną skierowaną do specjalistów z branży architektonicznej. Jej przedmiotem będą ekskluzywne sufity metalowe z grupy Orcal... (info)

Panda Security w zarządzie TSANet® [17.03.2008] Firma Panda Security dołączyła do zarządu TSANet®, a Darragh Kelly, menedżer ds. szkoleń i certyfikatów Panda Security zostanie przedstawicielem firmy w tej organizacji... (info)


Cyberprzestępcy testują złośliwe oprogramowanie

Cyberprzestępcy testują złośliwe oprogramowanie [17.03.2008] Laboratorium PandaLabs alarmuje: cyberprzestępcy szukają nie tylko nowych, skutecznych narzędzi do tworzenia i rozprzestrzeniania złośliwego kodu, ale również metod testowania ich odporności na działanie rozwiązań ochronnych... (info)


Ekologiczny zwrot w wyjazdach motywacyjnych

Ekologiczny zwrot w wyjazdach motywacyjnych [17.03.2008] Każda branża wyznacza nowe kierunki zgodnie z globalnymi trendami. Tak samo było podczas tegorocznych targów AIME. W ich trakcie organizatorzy oraz uczestnicy zgodnie z ogólnoświatową modą prezentowali usługi i promowali postawy proekologiczne... (info)


Konica Minolta i Ronaldinho w jednej drużynie

Konica Minolta i Ronaldinho w jednej drużynie [17.03.2008] Brazylijski piłkarz Ronaldinho jest twarzą kampanii reklamowej firmy Konica Minolta. Sportowca i koncern połączyła umiejętność wygrywania w swoich dziedzinach. Reklamy pod hasłem „The skills to win” można zobaczyć w telewizji oraz prasie... (info)


Miękoś ponownie w Porsche

Miękoś ponownie w Porsche [17.03.2008] Przed reprezentantem zespołu Fastline Racing – Mariuszem Miękosiem kolejne w tym sezonie testy. Ubiegłoroczny Mistrz Polski w Długodystansowych Mistrzostwach Polski, tym razem zawita na Węgry, a dokładniej na tor Pannoniaring... (info)


Probiotyk Dicoflor w obniżaniu ryzyka i wspomaganiu leczenia alergii

Probiotyk Dicoflor w obniżaniu ryzyka i wspomaganiu leczenia alergii [17.03.2008] Szczep LGG zawarty w Dicoflorze wspomaga ustępowanie objawów oraz obniża ryzyko zarówno alergii pokarmowej, jak i atopowego zapalenia skóry u najmłodszych dzieci... (info)


Wkrótce 6. edycja Polskich Dni w Maso Corto!

Wkrótce 6. edycja Polskich Dni w Maso Corto! [17.03.2008] Już w połowie czerwca po raz szósty rozpoczną się Polskie Dni w Maso Corto. Tydzień między 14 a 21 czerwca wypełniony będzie sportowymi emocjami, kulinarnymi wrażeniami, zabawą na koncertach polskich gwiazd i innymi atrakcjami... (info)

Ranking kredytów mieszkaniowych Pasażu Finansowego Wirtualnej Polski [17.03.2008] Dział e-Biznes Wirtualnej Polski przeprowadził kolejny ranking kredytów hipotecznych dostępnych za pośrednictwem Pasażu Finansowego portalu. Zwycięzcą rankingu został mBank... (info)

Stu dla DSA [17.03.2008] Agencja pośrednictwa pracy Job Impulse rozpoczęła w lutym br. współpracę z DSA Sp. z o.o. Firma pośredniczyć będzie w zatrudnieniu 100 przedstawicieli do spraw telesprzedaży produktów bankowych dla jednego z klientów DSA... (info)

Sukces–ponad 500 uczestników inauguracyjnych zajęć internetowej APLIKOM aCADemii. [17.03.2008] Nowatorski projekt firmy APLIKOM o nazwie „Internetowa Aplikom aCADemia” dobiegł końca. Ogromne zainteresowanie i bardzo pozytywny odbiór zaowocowały decyzją o kontynuacji tego przedsięwzięcia... (info)

update.executive – doroczne spotkanie Klientów update CRM S.A. [17.03.2008] 4 marca 2008 roku w Warszawie w hotelu Marriott odbyło się „update.executive” – doroczne forum współpracy i wymiany doświadczeń kadry zarządzającej Klientów update CRM S.A... (info)


SigmaKalon Deco Polska zapewnia kompleksową ofertę dla profesjonalistów

SigmaKalon Deco Polska zapewnia kompleksową ofertę dla profesjonalistów [17.03.2008] Marki Dekoral Professional, Sigma Coatings i Dekoral Gold to szeroki wybór farb wewnętrznych, zewnętrznych, tynków, produktów do tworzenia efektów dekoracyjnych oraz narzędzi najwyższej jakości, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających fachowców... (info)

Zdrowie w pomidorze [17.03.2008] Kuchnia bez pomidorów? Niemożliwe. O włoskiej czy hiszpańskiej moglibyśmy wręcz zapomnieć. Ale nawet nasza, rodzima, polska kuchnia nie istnieje bez pomidorów. Nie sposób przecież wyobrazić sobie menu bez ulubionej zupy pomidorowej, albo frytek bez keczupu... (info)

W raporcie magazynu CRO Seagate znalazł się w gronie ‘100 Best Corporate Citizens’ [17.03.2008] Warszawa, 17.03.08 – Magazyn CRO umieścił Seagate w zaszczytnym gronie ‘100 Best Corporate Citizens’. Firmy, które znajdują się na liście zostały ocenione pod względem corporate citizenship oraz społecznej odpowiedzialności... (info)


Aponia wprowadza na rynek dwa nowe produkty z serii Be-on-road

Aponia wprowadza na rynek dwa nowe produkty z serii Be-on-road [17.03.2008] Be-on-road to systemy nawigacyjne dedykowane do urządzeń typu PDA, PND i smartphone z Windows Mobile. Dzięki precyzyjnym danym mapowym i nowoczesnej aplikacji stworzonej przez firmę Aponia program bezbłędnie wyszukuje najlepszą drogę do wybranego celu... (info)

Nowe urządzenia sieciowe DrayTek dla biznesu [17.03.2008] DrayTek wzbogacił serię Vigor 2930 - przeznaczoną przede wszystkim dla małych i średnich firm - o trzy nowe produkty: Vigor 2930n, 2930Vn i 2930VSn. Są oparte na drafcie 802.11n i bogato wyposażone w zaawansowane funkcje... (info)

Rozmawiaj wygodnie i za darmo – marcowe promocje w Vobis Mobile [17.03.2008] Bezpłatne rozmowy oraz nowoczesna, bezprzewodowa słuchawka do telefonu komórkowego w atrakcyjnej promocji - to wszystko oferuje sieć Vobis Mobile swoim klientom w marcu... (info)


Polak na zakupach w Światowym Dniu Konsumenta

Polak na zakupach w Światowym Dniu Konsumenta [17.03.2008] Cena, wygoda użytkowania oraz jakość wykonania i wygląd są czynnikami najczęściej branymi pod uwagę przez Polaków przy zakupie odzieży i obuwia - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie sieci Fashion House Outlet Centre*... (info)

Eaton przejmuje firmę Phoenixtec Power Company LTD. [17.03.2008] Firma Eaton Corporation (NYSE:ETN), producent szerokiej gamy rozwiązań dla przemysłu, przejęła 91% udziałów w notowanej na tajwańskiej giełdzie firmie Phoenixtec Power Company Ltd... (info)

2007 najbardziej wirusowym rokiem w historii - Kaspersky Security Bulletin 2007 [17.03.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o opublikowaniu rocznego raportu dotyczącego ewolucji szkodliwego oprogramowania i spamu w 2007 roku: Kaspersky Security Bulletin 2007... (info)


Powerware BladeUPS otrzymał nagrodę Produkt Roku 2007 od SearchDataCenter.com

Powerware BladeUPS otrzymał nagrodę Produkt Roku 2007 od SearchDataCenter.com [17.03.2008] Firma Eaton Corporation poinformowała, że zasilacz Powerware® BladeUPS™ zdobył główną nagrodę w kategorii Zasilanie Awaryjne dla Centrów Danych w konkursie Produkt Roku 2007 organizowanym przez SearchDataCenter.com... (info)

Codec wyróżniony przez Gazetę Bankową [17.03.2008] Codec System wraz z Bankiem Gospodarki Żywnościowej zostali wyróżnieni przez Gazetę Bankową nagrodą w dorocznym konkursie Lider Informatyki Instytucji Finansowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...