informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 8


„JIU”- Projekt Maat w Centrum Kultury w Lublinie

„JIU”- Projekt Maat w Centrum Kultury w Lublinie [17.02.2008] W Centrum Kultury w Lublinie 15 marca o godzinie 19:00, odbędzie się spektakl „JIU” zrealizowanego przez Centrum Projekt Pracovnia MAAT. Widzowie podczas spektaklu będą mieli okazję obejżeć formy tańca butoh oraz tańca intuitywnego... (info)


„Jednocześnie” monodram wg. Jewgienija Griszkowca w Lubelskim Centrum Kultury

„Jednocześnie” monodram wg. Jewgienija Griszkowca w Lubelskim Centrum Kultury [17.02.2008] W Lubelskim Centrum Kultury 16 marca o godz. 19.00 zostanie przedstawiony monodram wg. Jewgienija Griszkowca w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. Na scenie zobaczymy Pawła Pabisiaka... (info)


„48/4” - Lubelski Teatr Tańca

„48/4” - Lubelski Teatr Tańca [17.02.2008] W Centrum Kultury w Lublinie 29 i 30 marca o godzinie 19.00 odbędzie się spektakl Lubelskiego Teatru Tańca pt. „48/4”. Lubelski Teatr Tańca dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów tanecznych... (info)

www.forumzdrowia.pl – nowy portal o zdrowiu i poradnia on-line [17.02.2008] Ruszył nowy portal o zdrowiu i pierwsza bezpłatna poradnia internetowa lekarzy specjalistów - www.forumzdrowia.pl. Głównym atutem portalu jest możliwość konsultacji on-line z wybitnymi lekarzami różnych specjalności oraz dostęp do najwyższej jakości artykułów... (info)


Wall Art Painting - Artystyczne malowidła na ścianach

Wall Art Painting - Artystyczne malowidła na ścianach [17.02.2008] “Od momentu kiedy człek osiedlił się w jaskini znaczył ściany sztuką - czasem mięsa , z czasem jaskiniową- w każdym bądź razie, czymś wyjątkowym” - prof An Umbra.. (info)

Konfliktowe nazwy terenów dla warunków zabudowy [17.02.2008] Czy nowelizacja Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 26 sierpnia 2003 r dotycząca oznaczeń i nazewnictwa uporządkuje proces inwestycyjny w aktach prawnych?.. (info)

Demonstracja w Krakowie - obchody Dnia Ofiar Kościoła Katolickiego! [17.02.2008] Partia RACJA Polskiej Lewicy zaprasza na demonstrację z okazji rocznicy śmierci Giordano Bruno, która odbędzie się dziś w Krakowie o godz. 15.00 na Rynku Głównym.. (info)


Fototerapia - skuteczna metoda odmładzania

Fototerapia - skuteczna metoda odmładzania [17.02.2008] Jesień i zima to bardzo dobry okres do poddania się serii intensywnych zabiegów odmładzajacych. Wszystkim obawiajacym się ingerencji skalpela proponujemy bezpieczną i tanią metodę fototerapii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...