informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.01.2008 r.



ilość opublikowanych tekstów: 15


PfR Manager - optymalizacja routingu WAN

PfR Manager - optymalizacja routingu WAN [17.01.2008] Firma Passus, dostawca produktów do monitorowania i analizy sieci, wprowadziła do oferty oprogramowanie PfR Manager firmy Fluke Networks. Rozwiązanie pozwala na optymalizację tras w sieciach WAN z wykorzystaniem technologii Performance Routing (PfR)... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 17.01.2008 [17.01.2008] Poprawa nastrojów, ale na jak długo? Czwartkowa sesja na warszawskim parkiecie miała bardzo obiecujący początek. Dzisiejsze wzrosty na giełdach azjatyckich spowodowały, że europejskie indeksy zaczęły od wzrostów... (info)

Nowy prezes Relpol SA [17.01.2008] Filip Regulski został nowym prezesem zarządu żarskiej spółki Relpol SA, jednego z największych producentów przekaźników elektromagnetycznych w Europie... (info)

Ponar Wadowice poprawia wyniki [17.01.2008] O 31% wzrosły przychody Ponaru Wadowice w 2007 r. Spółka szacuje, że tylko w pierwszym kwartale bieżącego roku sprzedaż zwiększy się aż o 70%. Niska cena akcji Ponaru sprawiła, iż zarząd zamierza zaproponować głównym akcjonariuszom ich skup i umorzenie... (info)


Tomasz Strozik wsiada do Pumy

Tomasz Strozik wsiada do Pumy [17.01.2008] Po raz pierwszy w historii wyścigów samochodowych w Polsce w nadchodzącym sezonie kibice będą mieli możliwość obejrzenia w akcji Forda Pumę. Posiadaczem tego samochodu na początku tego roku stał się Tomasz Strozik... (info)

Witaj na świecie, rekinku! [17.01.2008] Z radością informujemy, że w dniu 11 stycznia 2008 r. o godzinie 19:45 w Oceanarium w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City wykluł się rekin rafowy. na wydarzenie to czekaliśmy ponad miesiąc... (info)

Oracle przejmuje firmę BEA Systems [17.01.2008] Firmy Oracle Corporation i BEA Systems poinformowały o zawarciu ostatecznej umowy, na mocy której Oracle przejmie wszystkie akcje BEA znajdujące się w obiegu po cenie 19,375 USD za jedną akcję... (info)


Polska premiera fogscreenu !!!

Polska premiera fogscreenu !!! [17.01.2008] Nasza najnowsza technologia pojawila się w jednym ze świątecznych programów Telewizji Polskiej. Programem tym jest " Pocztówka do Świętego Mikolaja"... (info)


Sensilab – siła młodości

Sensilab – siła młodości [17.01.2008] Z myślą o kobietach naukowcy z Działu Badań nad Suplementacją Diety SENSILAB opracowali nowatorski preparat - Q10 Koenzym Młodości o 6-krotnie większej wchłanialności... (info)


Czterokrotnie najlepsze produkty VEDIA!

Czterokrotnie najlepsze produkty VEDIA! [17.01.2008] Polska marka VEDIA ma już na swoim koncie cztery wyróżnienia. Od czasu przekształcenia się VTec w VEDIE nagrody zdobyły odtwarzacze: V39, C3 oraz słuchawki VEDIA SRS-200. Jak widać przystępna cena może iść w parze z wysoką jakością produktów... (info)


Port Rumia jeszcze większy

Port Rumia jeszcze większy [17.01.2008] W Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan „cumują” kolejne butiki. W grudniu klienci mogli po raz pierwszy odwiedzić sklepy Carry i Adega. A już w styczniu wielkie otwarcie Leroy Merlin... (info)


Karnawałowe szaleństwo

Karnawałowe szaleństwo [17.01.2008] Jeżeli Chcesz przetańczyć cały karnawał i potrzebujesz czegoś, co momentalnie postawi cię na nogi lub czujesz się znudzony i znużony Cocaine Stimulation jest właśnie dla Ciebie... (info)

Premiera głównego katalogu Quelle na sezon wiosna/lato 2008 [17.01.2008] Dom sprzedaży wysyłkowej Quelle rozpoczyna nowy sezon wydaniem prawie 700 - stronicowego głównego katalogu Quelle „Więcej niż moda każdego dnia”. To największy objętościowo katalog główny w piętnastoletniej historii istnienia Quelle Polska... (info)

Wiadomości Psz.pl w dziale Świat portalu Bankier.pl [17.01.2008] Wraz z początkiem nowego roku Bankier.pl i Portal Spraw Zagranicznych psz.pl rozpoczęły współpracę. Psz.pl będzie dostarczał portalowi Bankier.pl informacji z całego świata... (info)

FFCreation zorganizowała koncert dla WOŚP na wyspie PLAY. [17.01.2008] Zorganizowana na rzecz WOŚP impreza trwała jednocześnie w warszawskim Klubie Mechanik oraz w Second Life na Wyspie Play należącej do pierwszego multimedialnego operatora w Polsce... (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...