informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 17.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 50

Kaspersky Anti-Spam 3.0 otrzymuje certyfikat Checkmark Anti-Spam Premium [17.01.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań antywirusowych i służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu prestiżowego certyfikatu „Checkmark Anti-Spam Premium”. .. (info)


Nawierzchnie na lata

Nawierzchnie na lata [17.01.2007] Nawierzchnie z płyt kamiennych i kostek brukowych już na dobre zagościły na działkach i w ogrodach. Pozwalają na efektowną i elegancką aranżację posesji wokół domu. Warto jednak pamiętać o tym, aby przy wyborze kostki zwrócić uwagę na jej jakość. .. (info)

MRM Momentum staje się Momentum Worldwide [17.01.2007] Momentum Worldwide zastępuje MRM Momentum w strukturze McCann Worldgroup, umacniając swoją pozycję w ogólnoświatowej sieci... (info)

ComputerLand S.A. otrzymał nagrodę Primavera Excellence za rok 2006 [17.01.2007] Z przyjemnością informujemy, iż 12 grudnia 2006 r.w Londynie ComputerLand S.A.,największy użytkownik Primavera w Polsce, otrzymał nagrodę Primavera Excellence w kategorii High Technology/Telecom za rok 2006... (info)


Długo oczekiwane Plextor Blu-ray i PlexEraser dostępne!

Długo oczekiwane Plextor Blu-ray i PlexEraser dostępne! [17.01.2007] W ofercie ALSTOR, wyłącznego dystrybutora produktów marki Plextor w Polsce pojawiły się dwie długo oczekiwane nowości: nagrywarka PX-B900A obsługująca dyski Blu-ray oraz PlexEraser PX-OE100E - niszczarka do nośników optycznych. .. (info)

Nowe regularne połączenie pomiędzy HUBami w ramach frachtu lotniczego Schenkera [17.01.2007] Schenker uruchomił czwarte regularne połączenie w tygodniu pomiędzy HUBami we Frankfurcie i Wrocławiu w ramach swojej oferty lotniczej. Rozwiązanie to efektywnie wpływa na skrócenie czasu dostaw przesyłek do odbiorców w Polsce... (info)


Zimowy komfort zdalnie sterowany

Zimowy komfort zdalnie sterowany [17.01.2007] Zimno w stopy, mokro za kołnierzem a tu trzeba się jeszcze mocować z kłódkami i zamkami. Nie ma nic gorszego niż otwieranie bramy wjazdowej czy garażowej podczas obfitych opadów deszczu czy śniegu... (info)


Fiat 500: „Ruszam za dziewięć miesięcy”

Fiat 500: „Ruszam za dziewięć miesięcy” [17.01.2007] W dniu 15 grudnia, dokładnie dziewięć miesięcy przed wprowadzeniem na rynek Fiata 500, ruszyła kampania reklamowa przypominająca o premierze pojazdu zaplanowanej na 15 września 2007 r... (info)

Zone Reality - wydarzenia specjalne STYCZEŃ 2007 [17.01.2007] Zbrodnia i Kara, Rekruci na życzenie – wydanie specjalne, Fighting Fit, Niecodzienne pasje, Swatka – blok specjalny, Wieczór w chmurach. .. (info)


ZESTAW PRESTIGIO NOTEBOOK PACK

ZESTAW PRESTIGIO NOTEBOOK PACK [17.01.2007] Firma Prestigio, jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w dziedzinie technologii mobilnych i odwzorowywania obrazu, wprowadza na rynek podręczny zestaw akcesoriów komputerowych Prestigio Notebook Pack... (info)

Polecenie zapłaty w Systemie Sez@m – nowi wierzyciele [17.01.2007] Od początku 2006 roku Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające rachunki w Banku BPH korzystają z usługi polecenia zapłaty poprzez System Internetowy Sez@m lub Bankowość Telefoniczną... (info)


Kaspersky Anti-Virus produktem roku według magazynu

Kaspersky Anti-Virus produktem roku według magazynu [17.01.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań antywirusowych i służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu dwóch prestiżowych wyróżnień... (info)

Oracle wprowadza nowe modele licencjonowania [17.01.2007] Korporacja Oracle ogłosiła, że wprowadziła liczne usprawnienia w modelu wyceny licencji wszystkich znajdujących się dziś w ofercie Aplikacji Oracle, w tym JD Edwards, PeopleSoft, Siebel oraz Oracle E-Business Suite... (info)


Pilichowski promuje Bolesławiec

Pilichowski promuje Bolesławiec [17.01.2007] Znany warszawski muzyk nominowany do nagrody za promocję jednego z dolnośląskich miast... (info)


Kamienie jubilerskie: Turkus

Kamienie jubilerskie: Turkus [17.01.2007] Turkus to bardzo rzadki kamień. Wyróżnia się przepięknym, przenikliwym, błękitny kolorem. Podobno kolor blednie, gdy właściciel jest chory lub grozi mu niebezpieczeństwo... (info)


Topex Bytton – router na kartę SIM

Topex Bytton – router na kartę SIM [17.01.2007] Firma Passus wprowadziła do oferty wielofunkcyjny router Topex Bytton, który jest bramą do Internetu i połączeń głosowych, publicznym punktem dostępu WiFi (hotspot), firewallem oraz serwerem VPN... (info)

Kaspersky Anti-Virus 6.0 otrzymuje kolejne wyróżnienie VB100% [17.01.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, został po raz kolejny uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem VB100%... (info)


Dookoła świata

Dookoła świata [17.01.2007] VW Caddy EcoFuel prowadzony przez kierowcę - Rainera Zietlow - wyruszył w podróż dookoła świata. Założenia: 31 krajów i 45 000 km w 6 miesięcy. Cel: pobicie rekordu Guinessa... (info)


Caddy Ecofuel – oszczędzaj od zaraz

Caddy Ecofuel – oszczędzaj od zaraz [17.01.2007] Caddy EcoFuel to najbardziej ekonomiczny pojazd w segmencie miejskich samochodów dostawczych – wynika z porównania niemieckiego automobilklubu ADAC... (info)


Wittchen w sieci – nowe działania.

Wittchen w sieci – nowe działania. [17.01.2007] Polska firma Wittchen założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena zajmuje pozycję europejskiego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży ekskluzywnej galanterii skórzanej... (info)


Andrew Howe dołączył do Teamu Fiata

Andrew Howe dołączył do Teamu Fiata [17.01.2007] Koncern samochodowy Fiat, coraz częściej angażujący się w wydarzenia sportowe, może pochwalić się nowym, wyjątkowym bohaterem kampanii reklamowej - Andrew Howem... (info)


Makijaż na karnawał marki Gosh

Makijaż na karnawał marki Gosh [17.01.2007] Firma Gosh przedstawia kosmetyki doskonale nadające się do wykonania makijażu karnawałowego... (info)

Ceramika a antyk [17.01.2007] Długie wieczory sprzyjają lekturze, opowieściom czy innym formom zapoznawania się z historią naszych przodków. W ten sposób możemy zaznajomić się z dziejami początków naszej kultury, z historią cywilizacji... (info)

Oracle ogłasza wyniki finansowe w drugim kwartale roku finansowego 2007 [17.01.2007] Oracle ogłasza w drugim kwartale zysk na akcję 22 centy (wzrost o 18%), według GAAP 18 centów (wzrost o 20%).. (info)

Banki spółdzielcze "Przyjazne dla Przedsiębiorców" [17.01.2007] Banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości zostały laureatami VIII edycji konkursu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”... (info)


Podróżne myszki Kensington

Podróżne myszki Kensington [17.01.2007] Kensington, producent markowych akcesoriów do notebooków i komputerów stacjonarnych, poszerzył swoją ofertę o nowe myszki optyczne Ci25m Notebook Optical Mouse oraz Ci65m Notebook Wireless Optical Mouse... (info)


Umowa o współpracy PKOl z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce

Umowa o współpracy PKOl z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce [17.01.2007] W poniedziałek, 18 grudnia 2006 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie uroczyście podpisana została umowa o współpracy Polskiego Komitetu Olimpijskiego z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce... (info)


Projektory SHARP HD w ofercie MONROE.pl

Projektory SHARP HD w ofercie MONROE.pl [17.01.2007] SHARP od początku stycznia 2007 r. rozpoczyna sprzedaż projektorów wideo dedykowanych do kina domowego. Model XV-Z21000 wyświetla obraz w standardzie FullHD 1080p... (info)


Jatoba − tyle słońca w całym domu

Jatoba − tyle słońca w całym domu [17.01.2007] Jeśli ktoś kiedyś stworzy konkurs na najbardziej radosną barwę podłóg naturalnych, drewno jatoby wygra go na pewno. Mając taką podłogę po prostu nie sposób się nie uśmiechać... (info)


Aby ocieplona elewacja była trwała przez długie lata.

Aby ocieplona elewacja była trwała przez długie lata. [17.01.2007] Wyjątkowo ciepła zima pozwala na dokończenie trwających remontów oraz na nowe prace budowlane prowadzone na zewnątrz. Warto wykorzystać sprzyjającą aurę i zamiast pośpiesznie byle jak i byle czym, ostatnie prace wykonać fachowo... (info)

Moda pod iPoda [17.01.2007] Jak skorzystać z popularności najmodniejszego osobistego urządzenia multimedialnego, lansując własne produkty? Najszybciej wpadli na to producenci odzieży i akcesoriów odzieżowych... (info)

Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich [17.01.2007] Uzdolniona matematycznie młodzież ma obecnie ogromne możliwości wykazania się swoją wiedzą, biorąc udział w ciekawych konkursach matematycznych, które niedawno się rozpoczęły... (info)

Apriso i Encon podpisują umowę partnerską [17.01.2007] Apriso, amerykański producent i dostawca systemów informatycznych klasy MES z własnym centrum badawczo-rozwojowym w Krakowie nawiązał strategiczne partnerstwo z Encon, dostawcą systemów sterowania i automatyki z Wrocławia. – Zapotrzebowanie sektora produkcyjnego na systemy MES w Polsce jest coraz większe, dlatego planujemy dalszy rozwój naszej sieci partnerów – dodaje Dariusz Kudzia, prezes polskiego oddziału Apriso... (info)


Mechaniczna rewolucja na rynku mobilnych myszy radiowych

Mechaniczna rewolucja na rynku mobilnych myszy radiowych [17.01.2007] BenQ wprowadza „składaną” radiową mysz 1000 dpi o rozmiarach wizytówki i grubości 13 mm przeznaczoną dla mobilnych profesjonalistów... (info)


Trzecie miejsce w Grze „Marketplace” dla zespołu WSKiZ

Trzecie miejsce w Grze „Marketplace” dla zespołu WSKiZ [17.01.2007] Studenci z Koła Naukowego Zarządzanie Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania wzięli udział w Dniach Strategii zorganizowanych przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu... (info)


Płyta główna ASUS Commando umożliwia podkręcenie magistrali systemowej do poziomu 2280MHz!

Płyta główna ASUS Commando umożliwia podkręcenie magistrali systemowej do poziomu 2280MHz! [17.01.2007] Wyposażona jest w unikalne funkcje pozwalające w prosty sposób sterować wydajnością systemu.. (info)

TransFinancing Banku BPH wyróżniony w konkursie The European Banking Technology Awards 2006 [17.01.2007] TransFinancing – rozwiązanie Banku BPH oparte o pakiet produktów finansowania bieżącej działalności i zbudowane na zintegrowanej platformie elektronicznej - zostało wyróżnione w siódmej edycji konkursu The European Banking Technology Awards w kategorii "Best payment and transaction banking achievement”... (info)

Rozwiązanie strategicznego sojuszu sprzedaży Podravki i Rieber Foods [17.01.2007] Podravka Polska Sp. z o.o. i Rieber Foods Polska S.A. rozwiązują umowę dotyczącą wspólnej sprzedaży marek: Delecta i King Oscar oraz Podravka i Vegeta na rynku polskim. Planowana data rozłączenia sił sprzedaży została wyznaczona na 1 stycznia 2007 r... (info)

Wola Info uhonorowana przez HP [17.01.2007] Wola Info, warszawski integrator systemów informatycznych, otrzymał tytuł HP Business Partner of the Year 2006. Jest to kolejna prestiżowa nagroda przyznana Woli Info przez amerykański koncern w bieżącym roku... (info)

Nowy silnik 1.8 TFSI w Audi A3 [17.01.2007] Już wkrótce będzie można zamawiać Audi A3 i Audi A3 Sportback z nowym, niezwykle nowoczesnym czterocylindrowym silnikiem FSI o pojemności 1,8 litra i z turbodoładowaniem... (info)

Jedziesz na narty? Sprawdź, czy nie będzie potrzebował gotówki! [17.01.2007] Natura nas w tym roku nie rozpieszcza. Rzesze turystów spragnionych zimowych wojaży z niepokojem obserwują pogodę wyczekując pierwszych oznak nadchodzącej zimy... (info)

Kolejny miesiąc, kolejna funkcjonalność – e-biznes.pl [17.01.2007] Na stronach portalu e-biznes.pl - najdłużej działającego polskiego serwisu o tematyce eCommerce - wystartowało nowe forum dyskusyjne... (info)

Zabezpieczenia antywirusowe dla Windows Vista [17.01.2007] Firma Trend Micro Incorporated, lider na rynku oprogramowania antywirusowego, ogłosiła, że wersje beta jej sztandarowych produktów przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych i korporacyjnych współpracują już z systemem Windows Vista... (info)

O tym, jak wejść z butami na salony [17.01.2007] CCC zdobyło spore fundusze na rozwój firmy dzięki przeprowadzeniu udanej emisji akcji na GPW... (info)

Trzeba silnej ręki w LZPS... [17.01.2007] Roszady w akcjonariacie producenta obuwia trwają. Oby finał był szczęśliwy... (info)

Premier złamał zasady legislacji [17.01.2007] Wątpliwy sposób przyznania trzynastek dla wysokich urzędników państwowych... (info)


Pyszny kogel-mogel

Pyszny kogel-mogel [17.01.2007] W budownictwie, najczęściej decyzja o wyborze jednego systemu technicznego wiąże się z konsekwentnym zachowaniem wszystkich założonych wcześniej parametrów. W przypadku sufitów podwieszanych zestawienie różnych systemów stwarza nowe, oryginalne rozwiązania we wnętrzu.. (info)


„Cenomania” – markowa wyprzedaż w Fashion House Outlet Centre potrwa w tym roku do 4 lutego

„Cenomania” – markowa wyprzedaż w Fashion House Outlet Centre potrwa w tym roku do 4 lutego [17.01.2007] Do 4 lutego, do godziny 20, w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu, Piasecznie i Gdańsku na klientów czeka markowy asortyment przeceniony nawet o 80 procent w odniesieniu do cen tych samych produktów w tradycyjnych centrach handlowych... (info)

Polacy, wracajcie do kraju [17.01.2007] Sokołów łowi pracowników za Odrą atrakcyjną ofertą. Nie tylko on... (info)


Kamienie jubilerskie: Szmaragd

Kamienie jubilerskie: Szmaragd [17.01.2007] Nazwa szmaragd wywodzi się z greckiego słowa smaragdos i znaczy: zielony kamień... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...