informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Mat czy blask - koktajle do włosów marki REF

Mat czy blask - koktajle do włosów marki REF [16.12.2013] W karnawale oczekujesz od stylizacji wyjątkowych efektów? Skomponuj kosmetyczne koktajle! Umiejętne łączenie specjalistycznych kosmetyków zaprocentuje idealną fryzurą i wzmocnionym efektem... (info)


Samochód zimą. O czym być może nie wiesz?

Samochód zimą. O czym być może nie wiesz? [16.12.2013] Co roku zima zaskakuje kierowców i służby drogowe. Jak każdy zapewne wie, minusowa temperatura, lód i śnieg znacznie zmieniają warunki użytkowania samochodu. Nadal jednak istnieje kilka kwestii wciąż budzących wśród kierowców pewne wątpliwości... (info)


Renowacja systemów ociepleń

Renowacja systemów ociepleń [16.12.2013] Renowacja systemów ociepleń opiera się na zamocowaniu nowego docieplenia na już istniejącym, który nie spełnia swoich funkcji i aktualnych wymagań izolacyjnych... (info)


Tradycyjne prezenty do lamusa. 72% Polaków chce otrzymywać je w formie niezapomnianych przeżyć

Tradycyjne prezenty do lamusa. 72% Polaków chce otrzymywać je w formie niezapomnianych przeżyć [16.12.2013] Chęć obdarowania drugiej osoby wyjątkowym podarunkiem zazwyczaj chłodzą te same pytania. Co kupić, żeby spełnić oczekiwania i czym zaskoczyć obdarowywanego?.. (info)


Kaspersky Lab prezentuje prognozę bezpieczeństwa na 2014

Kaspersky Lab prezentuje prognozę bezpieczeństwa na 2014 [16.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab przedstawili swoje prognozy dotyczące 2014 roku pod kątem aktywności cyberprzestępczej... (info)

AMP2200 – prawdziwa moc AV przez sieć IP [16.12.2013] Profesjonalny wzmacniacz VIEW™ ClearOne. Potrzebujesz większej mocy? Na rynku jest już dostępny profesjonalny wzmacniacz ClearOne. AMP2200 zapewnia 200W na kanał lub 600W w trybie mostkowym... (info)


Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia!

Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia! [16.12.2013] Święta zbliżają się wielkimi krokami, jednak w tym intensywnym czasie warto znaleźć chwilę na kontemplację otaczającego nas świata, pięknie ozdobionych ulic miast, zaśnieżonych plenerów, a nawet czterech kątów własnego mieszkania... (info)


Martin Schibitzki nowym Managerem w Epson

Martin Schibitzki nowym Managerem w Epson [16.12.2013] Martin Schibitzki jest od grudnia br. Channel Account Managerem i jest odpowiedzialny za współpracę z sieciami handlu detalicznego... (info)


Zima - wyzwanie dla serca

Zima - wyzwanie dla serca [16.12.2013] Czy zimowa aura ma wpływ na serce? Na co należy uważać, gdy temperatury spadają poniżej zera? Jak dbać o siebie, żeby przywitać wiosnę w niezłej kondycji i w dobrym zdrowiu?.. (info)


Phoenix Contact: Dobra energia

Phoenix Contact: Dobra energia [16.12.2013] Jak uniknąć przerw w procesie produkcyjnym? Jak zapewnić urządzeniom niezakłóconą pracę? Jak zapobiegać powstawaniu awarii maszyn? Skala tego rodzaju problemów, jest ogromna i w ciągu roku kosztuje gospodarkę światową miliardy euro... (info)


Stylowy gaming w słuchawkach Zabius

Stylowy gaming w słuchawkach Zabius [16.12.2013] Nowoczesne słuchawki gamingowe to nie tylko trwały sprzęt o dobrych parametrach technicznych. To także charakterystyczny design, wobec którego nie można przejść obojętnie... (info)


Poddasze użytkowe dzięki… tynkowaniu

Poddasze użytkowe dzięki… tynkowaniu [16.12.2013] Adaptacja poddasza na cele użytkowe stwarza wiele problemów. Chociaż najczęściej wykorzystuje się do tego płyty g-k,to ten materiał może rodzić wiele trudności wykonawczych. Rozwiązaniem może być nowoczesny nośnik zaprawy znany jako siatka tynkarska... (info)

Największy Klub Rabatowy w Polsce zaprasza na przedświąteczne zakupy [16.12.2013] Dwa lata po debiucie Klubu Rabatowego Credit Agricole liczba punktów handlowo – usługowych, gdzie klienci banku mogą dokonać zakupu ze zniżką, przekroczyła 10 000. Tym samym stał się on największym programem tego typu w kraju... (info)


Piły STANLEY do osadzania choinek

Piły STANLEY do osadzania choinek [16.12.2013] W przygotowaniu świątecznego drzewka do umieszczenia w stojaku i dekoracji pomocne okażą się piły Stanley. Prezentujemy trzy różne modele do wykorzystania zarówno w okresie Świąt, jak również później, do prac w domu i ogrodzie... (info)


PEKAES przejmuje Spedcont

PEKAES przejmuje Spedcont [16.12.2013] PEKAES przejął 52,93% akcji spółki Spedcont, zajmującej się spedycją kolejową i drogową. To punkt zwrotny dla budowy nowego PEKAES, spółki dynamicznie wchodzącej na wysokomarżowy rynek usług intermodalnych... (info)


ABR SESTA już 17 lat na polskim rynku!

ABR SESTA już 17 lat na polskim rynku! [16.12.2013] Agencja badawcza ABR SESTA w tym roku obchodzi 17-lecie istnienia swojej działalności. Dzięki profesjonalizmowi, nowoczesnemu podejściu do badań i wprowadzaniu ciągłych innowacji zyskała dużą rozpoznawalność... (info)


Transunion zmienia się w Dachser

Transunion zmienia się w Dachser [16.12.2013] Po nieco ponad dziesięciu miesiącach od przejęcia przez Dachser hiszpańskiego spedytora morskiego i lotniczego Transunion, kończy się ich integracja. Od 1 stycznia 2014 roku spółka będzie funkcjonować jako Dachser Spain Air & Sea Logistics, S.A.U... (info)


Nowa jakość rozgrywki - GIGABYTE G1.Sniper Z87.

Nowa jakość rozgrywki - GIGABYTE G1.Sniper Z87. [16.12.2013] GIGABYTE TECHNOLOGY wiodący producent płyt głównych przedstawia produkt dedykowany miłośnikom gier komputerowych... (info)


Efekt iluzji, czyli najnowsze kominki elektryczne Opti-V®

Efekt iluzji, czyli najnowsze kominki elektryczne Opti-V® [16.12.2013] Historia iluzji sięga jeszcze czasów sprzed naszej ery. Jednak to postęp technologiczny pozwala jej w ostatnich dekadach osiągać niezwykle wysoki poziom, wywołując u widza intrygujący dreszcz emocji, niedowierzanie własnym oczom i burzę myśli... (info)


ADAM-6066 – Moduł 6 wyjść przekaźnikowych większej mocy do sieci Ethernet firmy Advantech

ADAM-6066 – Moduł 6 wyjść przekaźnikowych większej mocy do sieci Ethernet firmy Advantech [16.12.2013] ADAM-6066 to zdalny moduł I/O firmy Advantech wyposażony w 6 wyjść przekaźnikowych NO 250VAC@5A lub 30VDC@5A. Komunikacja jednostki nadrzędnej z modułem odbywa się przy wykorzystaniu standardowego protokołu Modbus/TCP w sieci Ethernet... (info)

Microsoft Dynamics AX na studiach podyplomowych [16.12.2013] Syntea SA i Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych uruchamiają studia podyplomowe „Programowanie systemów ERP”.. (info)


Świąteczny e-katalog

Świąteczny e-katalog "ARCHIPELAG na Gwiazdkę" jest już dostępny! [16.12.2013] Najpiękniejsze projekty domów, modne dekoracje, klimatyczne wnętrza – moc świątecznych inspiracji od Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. W numerze także konkurs, w którym do wygrania projekt domu oraz inne, atrakcyjne nagrody... (info)


Pierwiastek życia - potas

Pierwiastek życia - potas [16.12.2013] Nie wiadomo dokładnie skąd się wzięła i kiedy do nas przyszła. Zdominowała media, zaczęła być głównym motywem działania wielu ludzi, zmieniając ich przyzwyczajenia, nie bacząc na płeć i wiek... (info)


Śnieżka po raz kolejny „Perłą Polskiej Gospodarki

Śnieżka po raz kolejny „Perłą Polskiej Gospodarki"! [16.12.2013] Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zdobyła tytuł „Perły Polskiej Gospodarki 2012"... (info)


Nieruchomości dla najbogatszych: mieszkań premium jak na lekarstwo

Nieruchomości dla najbogatszych: mieszkań premium jak na lekarstwo [16.12.2013] Eksperci oceniają, że na lubelskim rynku nieruchomości coraz częściej poszukiwane są mieszkania z wyższej półki. Okazuje się, że kupujący nie mają jednak dużego wyboru... (info)

PKiN zaoszczędzi od nowego roku na energii elektrycznej dzięki współpracy z Energią Dla Firm. [16.12.2013] Spółka Energia Dla Firm wygrała przetarg na dostawę energii elektrycznej do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie... (info)

Podsumowanie roku 2013 w firmie windykacyjnej Egzekucja24 [16.12.2013] Wiele skutecznie zrealizowanych projektów, pozyskanie kilku znaczących na rynku klientów i zwiększone obroty w porównaniu do roku 2012 - Egzekucja24 na pewno zaliczy rok 2013 do udanych... (info)


Ford optymalizuje logistykę części zamiennych dzięki AX4 Report

Ford optymalizuje logistykę części zamiennych dzięki AX4 Report [16.12.2013] W celu lepszego zarządzania logistyką części zamiennych producent samochodów, firma Ford, stawia na AX4 Report nowy moduł platformy logistycznej AX4... (info)


Kropla światła, czyli lampy Salva marki Nowodvorski Lighting

Kropla światła, czyli lampy Salva marki Nowodvorski Lighting [16.12.2013] W nowoczesnym wnętrzu oświetlenie pełni jedną z głównych ról. Minimalistyczny wystrój potrzebuje bowiem odpowiedniego podkreślenia, aby wydobyć piękno aranżacyjnych detali... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...