informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Prostsze projektowanie drogowe - nowe aplikacje do Civil 3D

Prostsze projektowanie drogowe - nowe aplikacje do Civil 3D [16.12.2008] Na rynku pojawiły się dwa nowe zbiory narzędzi do oprogramowania AutoCAD Civil 3D, które znacznie usprawnią prace projektowe. „Skarpy i pobocza APLIKOM dla AutoCAD Civil 3D”.. (info)


3M Poland zapraszama studentów do udziału w konkursie!

3M Poland zapraszama studentów do udziału w konkursie! [16.12.2008] Zapraszamy wszystkich studentów kierunków ekonomicznych i technicznych do udziału w konkursach organizowanych przez firmę 3M Poland. Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne oraz płatny staż w głównej siedzibie firmy... (info)

5 lat psz.pl! [16.12.2008] Pięć lat temu, 12 grudnia 2003 roku psz.pl opublikował pierwszą wiadomość, o jakże ważnym wówczas temacie, symboli religijnych we Francji. Od tego czasu serwis zmienił się całkowicie... (info)


Mark Beckford przechodzi z Intela do NComputing

Mark Beckford przechodzi z Intela do NComputing [16.12.2008] NComputing, światowy lider w dziedzinie wirtualizacji, poinformował, że nowym wiceprezesem firmy do spraw Globar Business Development został związany przez ostatnie 11 lat z firma Intel Mark Beckford.. (info)


Kaspersky Lab zaprasza do testów beta nowych produktów biznesowych

Kaspersky Lab zaprasza do testów beta nowych produktów biznesowych [16.12.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o uruchomieniu otwartych testów beta czterech nowych produktów należących do linii Kaspersky Open Space Security... (info)


System motywacyjny dla firm w Odpoczne.pl

System motywacyjny dla firm w Odpoczne.pl [16.12.2008] Internetowe biuro podróży Odpoczne.pl wprowadziło system bonów turystycznych, pozwalający na motywowanie pracowników i kontrahentów oraz wspierający działania marketingowe i sprzedażowe przedsiębiorstw... (info)


Największy w Polsce morski gigant Naso Unicornis

Największy w Polsce morski gigant Naso Unicornis [16.12.2008] Krakowska maskotka przebyła daleką podróż aby znaleźć swój nowy dom w Instytutcie Akwarystyki Morskiej. Nietypowa ryba z rodziny Pokolcowatych Naso Unicornis przyleciała do Instytutu Akwarystyki Morskiej prosto ze Sri Lanki... (info)

Sprzeniewierzenia – „lekceważone” zagrożenie polskich pracodawców [16.12.2008] Średnio połowa firm działających w Polsce doświadczyła w ostatnich latach nadużyć ze strony pracowników. Największe wartościowo szkody powodują managerowie najwyższego szczebla – wynika z analiz firmy Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczaniu należności... (info)


Finanse twojej rodziny do wieku emerytalnego. Czy się zbilansują?

Finanse twojej rodziny do wieku emerytalnego. Czy się zbilansują? [16.12.2008] Opiekun Inwestora udostępnił darmowy kurs na temat finansów rodziny. Wprowadzając przychody oraz przewidywane koszty obliczysz jak może wyglądać stan Twoich finansów w dniu przejścia na emeryturę. Zobacz jak ważne jest aby zacząć inwestować... (info)


Nie daj się zaskoczyć gdy Twój fundusz zostanie zlikwidowany

Nie daj się zaskoczyć gdy Twój fundusz zostanie zlikwidowany [16.12.2008] Każdy tydzień przynosi zmiany na liście kilkuset funduszy inwestycyjnych. Fundusze zmieniają nazwy, strategię inwestowania. Powstają nowe, a istniejące kończą działalność. Opiekun Inwestora rozpoczyna publikację informacji o tych zmianach... (info)


Relacja z finału konkursu Airbrush „Ucho van Gogha”

Relacja z finału konkursu Airbrush „Ucho van Gogha” [16.12.2008] Pierwsza edycja konkursu malarstwa airbrush już za nami. Finał pierwszego konkursu Airbrush „Ucho van Gogha” odbył się 6 września 2008 roku w Kołobrzegu w nowoczesnej scenerii Regionalnego Centrum Kultury... (info)


Trak Electronics partnerem AutoMapy

Trak Electronics partnerem AutoMapy [16.12.2008] Producenci AutoMapy oraz Trak Electronics Polska Sp. z o.o., producent i wyłączny dystrybutor urządzeń nawigacyjnych Trak podpisali umowę, na mocy której wybrane nawigacje GPS firmy Trak będą sprzedawane z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa... (info)

On Board PR dla firmy farmaceutycznej Grunenthal [16.12.2008] On Board PR będzie odpowiedzialna za kontynuację programu edukacyjnego „Ulga w bólu” - koordynację działań public relations związanych z popularyzacją dobrych praktyk w leczeniu bólu przewlekłego oraz strategiczne doradztwo komunikacyjne dla firmy Grunenthal... (info)


Nowe sklepy w świątecznym prezencie od Fashion House Piaseczno

Nowe sklepy w świątecznym prezencie od Fashion House Piaseczno [16.12.2008] Eleganckie skórzane portfele, torby, ręczniki, szlafroki, modna odzież sportowa, to idealne świąteczne prezenty, które oferują w Fashion House Piaseczno nowe sklepy znanych i cenionych marek: VIP Collection, Mituu, USA Sports, Hummel i Planet Outdoor... (info)


Najlepszy rok w historii Galposter

Najlepszy rok w historii Galposter [16.12.2008] Galposter uważa rok 2008 za najbardziej udany w swojej ponad 10-letniej historii. Plan sprzedaży zostanie mocno przekroczony. To imponujący wynik na tle innych firm z sektora MSP... (info)

JARTOM radzi jak mądrze renegocjować warunki umowy najmu [16.12.2008] Umowa najmu zawierana pomiędzy właścicielem nieruchomości, czyli wynajmującym, a najemcą jest formą zabezpieczenia interesów obu stron. Dokument ten stanowi gwarancję bezpieczeństwa zarówno dla wynajmującego, jak i użytkownika powierzchni... (info)


Umowa najmu z datą pewną

Umowa najmu z datą pewną [16.12.2008] „Czy umowa najmu z datą pewną jest pewna, nawet gdy przedmiot najmu zostanie sprzedany?” Odpowiada Małgorzata Papaj - prawnik Agencji Jartom (www.jartom.pl)... (info)

Wirtualny supermarket w Warszawie [16.12.2008] Świąteczne kolejki w tradycyjnych sklepach są coraz dłuższe. Do niedawna zniechęceni klienci byli na to skazani. Jednak mieszkańcy aglomeracji warszawskiej mogą skorzystać z innej możliwości, czyli zakupów w delikatesach internetowych... (info)

Gold Finance poszerza ofertę kredytów gotówkowych [16.12.2008] Gold Finance Doradcy Finansowi w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz rosnące wymagania rynku, wprowadził nową ofertę kredytu gotówkowego. We współpracy z bankami Cetelem, PKO BP, PEKAO S.A., BGŻ oraz Getin Bank,.. (info)


Bezbłędny egzamin

Bezbłędny egzamin [16.12.2008] Uczestnicy kursów językowych mają dziś jasno sprecyzowany cel nauki. Jest nim zdobycie odpowiedniego certyfikatu w określonym czasie. Co roku zwiększa się liczba osób, które uzyskują dyplomy językowe... (info)

Komentarz Expandera: Rynki pogrążają się w marazmie (16.12.2008) [16.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Niewykluczone, że inwestorzy niedługo zatęsknią za giełdowymi emocjami, gdyż w ostatnich dniach na rynkach przestało się dziać cokolwiek interesującego... (info)


Za granicę autem służbowym

Za granicę autem służbowym [16.12.2008] Zbliża się czas ferii zimowych. Pracownicy coraz częściej otrzymują od pracodawców zgodę na wykorzystanie służbowego samochodu do wyjazdu na urlop. W jaki sposób powinni się do takiego wyjazdu przygotować?.. (info)

S4 już 10 lat na rynku! [16.12.2008] Agencja Reklamowa S4 S.A. obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Od powstania w 1998 roku firma rozwinęła się z małego studia grafiki 3D w prężną, 100-osobową agencję zajmującą się kompleksową komunikacją marketingową... (info)


Zmiany w agencji Felicjanska Media

Zmiany w agencji Felicjanska Media [16.12.2008] Agencja produkcyjno-reklamowa Felicjańska Media zajmująca się organizacją eventów i pokazów mody, poszerza zakres swojej działalności.W firmie nastąpiły również zmiany personalne... (info)


G.Skill dla Core i7 - ekstremalne zestawy PI Black

G.Skill dla Core i7 - ekstremalne zestawy PI Black [16.12.2008] Firma G.Skill zaprezentowała nowe pamięci triple channel DDR3, należące do cenionej serii PI Black. 6-gigabajtowe (3x 2GB) zestawy charakteryzują się taktowaniem na poziomie 2000MHz, przy opóźnieniach dostępu 9-9-9-24... (info)


Nowe oznakowania ogumienia od 2012 roku

Nowe oznakowania ogumienia od 2012 roku [16.12.2008] Komisja UE przedstawiła dyrektywę w sprawie łącznego znakowania opon, przewidzianą do wprowadzenia w roku 2012. Dyrektywa ta określa kryteria oceny skuteczności hamowania, oporów toczenia i hałasu wytwarzanego przez oponę... (info)


Incentive Concept Poland na światowym podium

Incentive Concept Poland na światowym podium [16.12.2008] Firma Incentive Concept Poland, specjalizująca się w organizowaniu szkoleń oraz konferencji, wyjazdów motywacyjnych, imprez integracyjnych i wydarzeń specjalnych tzw. „special events”, zdobyła prestiżową nagrodę Crystal Award -.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...