informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Znaczące obniżki na rynku domen [16.11.2006] OGICOM Sp. z o.o. - wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu – w ramach promocji „Szalone ceny” obniżył nawet o 85% ceny rejestracji domen internetowych... (info)


RF 245 rozpozna Cię z daleka

RF 245 rozpozna Cię z daleka [16.11.2006] Technika dostarcza nam coraz więcej wyszukanych rozwiązań, które ułatwiają funkcjonowanie firm i jej pracowników... (info)

Otwarcie Carrefour Express w Koszalinie [16.11.2006] 15 listopada 2006 r. firma Carrefour Polska, krajowy lider w handlu wielkopowierzchniowym, otworzyła swój pierwszy sklep w Koszalinie. Nowy Carrefour Express oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach... (info)


Jak dobrać gadżety reklamowe?

Jak dobrać gadżety reklamowe? [16.11.2006] Zbliżają się Święta, Nowy Rok – warto podarować swoim klientom jakiś niezapomniany prezent! Jak wybrać odpowiedni radzi portal Gadzety.biz – miejsce, gdzie wyślesz zapytania ofertowe do wielu dostawców gadżetów reklamowych!.. (info)

IT Academic Day w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania [16.11.2006] Microsoft, wraz z Wydziałem Technologii Informacyjnych Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu oraz Studenckim Kołem Naukowym Informatyki Grupa.NET WSKiZ zapraszają wszystkich zainteresowanych na konferencję IT Academic Day... (info)

Koncentraty do płukania tkanin Global Sofin Aroma [16.11.2006] Aromaterapia jest dziedziną medycyny naturalnej, która ma zarówno swoich wiernych zwolenników jak i równie zagorzałych wrogów. Sceptycy traktują ją jak rodzaj magii... (info)


FRUTTI DI BOSCO – ukojenie i ochrona dla delikatnej i wrażliwej skóry

FRUTTI DI BOSCO – ukojenie i ochrona dla delikatnej i wrażliwej skóry [16.11.2006] Linia oparta jest na naturalnych wyciągach z jeżyn, truskawek, malin, czarnych porzeczek... (info)


Rajd Nowej Zelandii

Rajd Nowej Zelandii [16.11.2006] Propecia Rally New Zealand jest ostatnią rundą Mistrzostw Świata, po której będziemy mogli poznać już tegorocznego mistrza w kategorii samochodów seryjnych... (info)

Porozmawiaj ze mną Clara! [16.11.2006] Na stronie dostawcy internetowego faksu MultiFax pojawił się Wirtualny Doradca. Ma na imię Clara i jest internetowym botem. Jako, że jest wirtualny zawsze ma czas, zawsze wysłucha, nigdy się nie spieszy... (info)


Żelowa przyszłość świata druku

Żelowa przyszłość świata druku [16.11.2006] GelSprinter - nowa, długo wyczekiwana technologia druku żelowego, zapewniająca wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji - dostępna jest już na rynku polskim... (info)

Discipline Media Group dla nowej kolekcji Triumpha - Fashion Style. [16.11.2006] Agencja reklamowa discipline Media Group, specjalizująca się w kreacjach internetowych i przekazach multimedialnych, przygotowała stronę internetową oraz narzędzia reklamowe do nowej kampanii kolekcji Fashion Style firmy Triumph International. Strona konkursowa dostępna jest pod adresem www.konkursy-triumph.pl.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...