informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Pierwsza otwarta mobilna TV-mTV iTTv

Pierwsza otwarta mobilna TV-mTV iTTv [16.10.2007] Nowy, mobilny etap projektu grupy iTTv, przenoszący multimedialne transmisje na żywo do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych na otwartą platformę mTV... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.10.2007 [16.10.2007] Dzisiejsza sesja upłynęła pod znakiem spadków, a nastroje panujące podczas notowań były mocno odmienne od wczorajszych. Zniżki utrzymywały się przez cały dzień, a indeksy pogłębiały spadki w ciągu dnia... (info)


Sanyo PLV-Z5 i PLV-Z2000 – dłuższa gwarancja na lampę

Sanyo PLV-Z5 i PLV-Z2000 – dłuższa gwarancja na lampę [16.10.2007] Projektory SANYO PLV-Z5 i PLV-Z2000 – dłuższa gwarancja na lampę 3 lata gwarancji na lampę w projektorach SANYO do kina domowego oraz niższa cena projektora Z5.. (info)


Siatka bezpieczeństwa

Siatka bezpieczeństwa [16.10.2007] Dom to nasza twierdza, miejsce, które daje nam poczucie bezpieczeństwa i radość z obecności bliskich osób. Ekspert z firmy Betafence radzi, jakie ogrodzenie wybrać, by czuć się bezpiecznie, jak w domu..... (info)


Dla każdego coś dobrego

Dla każdego coś dobrego [16.10.2007] Panasonic poinformował o wprowadzeniu na polski rynek nowych przenośnych projektorów LCD ze znanej już i cieszącej się uznaniem klientów serii projektorów przenośnych LB... (info)


Ruck Zuck zdobywa Wielkopolskę

Ruck Zuck zdobywa Wielkopolskę [16.10.2007] Po otwarciu sklepu Ruck Zuck w Pleszewie, liczba punktów tej największej w Polsce sieci sprzedaży podłóg i drzwi zbliży się do dziewięćdziesięciu. Czy uda się zrealizować zamierzenie koordynatora sieci, by sklep Ruck Zuck był w zasięgu każdego Polaka?.. (info)


W dużych miastach brak chętnych do pracy

W dużych miastach brak chętnych do pracy [16.10.2007] Agencja pośrednictwa pracy Job Impulse chętnych do podjęcia zatrudnienia w Łodzi rekrutuje w oddalonych nawet o 60 kilometrów miejscowościach. Do podobnych sytuacji dochodzi coraz częściej również w innych dużych miastach... (info)

Kit dekarski Laterbit z Izolacji Jarocin [16.10.2007] Kit dekarski, asfaltowo-kauczukowy, Laterbit, to rozwiązanie przeznaczone do wypełniania i uszczelniania złączy elementów budowlanych oraz lekkiej obudowy, na zewnątrz i wewnątrz obiektów... (info)

Kit budowlany z Izolacji Jarocin [16.10.2007] Kit budowlany, kauczukowy to ekonomiczne rozwiązanie do wypełniania i uszczelniania złączy elementów budowlanych oraz lekkiej obudowy na zewnątrz obiektów... (info)

Nowy program partnerski Extreme Networks [16.10.2007] Extreme Networks ogłosił nowy program partnerski dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Ameryki Południowej. Nowy program ruszy w styczniu 2008 roku... (info)


Program „Pomóżmy razem” przekazał kolejne szczeniaki Fundacji Labrador

Program „Pomóżmy razem” przekazał kolejne szczeniaki Fundacji Labrador [16.10.2007] Już od ponad roku ideą programu „Pomóżmy razem” jest wspieranie organizacji szkolących psy do pracy z osobami najbardziej potrzebującymi.Dlatego 10 października br. w poznańskim Starym Browarze odbyło się spotkanie..... (info)


Dulux® Kuchnia i Łazienka - pierwszy tak odporny mat

Dulux® Kuchnia i Łazienka - pierwszy tak odporny mat [16.10.2007] Farby przeznaczone do stosowania w kuchniach i łazienkach powinny tworzyć wyjątkowo trwałą powłokę. Wprowadzana właśnie na polski rynek nowa emulsja Dulux® Kuchnia i Łazienka to pierwsza tak trwała farba w matowym wykończeniu... (info)


Kolorystyczna potęga natury

Kolorystyczna potęga natury [16.10.2007] Fascynacja naturą oraz wnikliwa analiza form i struktur w niej występujących przynoszą zaskakujące odkrycia w dziedzinie koloru. Przekonali się o tym twórcy nowego trendu kolorystycznego Dulux®... (info)


SAVON NOIR firmy Organique – magiczna podróż do kraju baśni

SAVON NOIR firmy Organique – magiczna podróż do kraju baśni [16.10.2007] Każda z nas pragnie poczuć się jak piękna Szeherezada w marokańskiej łaźni - chłonąć egzotyczne zapachy Arabii, oddając się rozkoszy gorącej, aromatycznej kąpieli i odświeżającego masażu... (info)

Modele scoringowe parametru PD [16.10.2007] Top Consulting Sp. z o.o. zaprasza na seminarium pt. Modele scoringowe parametru PD, które odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2007 r. w Warszawie. Seminarium poprowadzi Iwona Schab z SAS Institute Polska... (info)


Konica Minolta zaprasza na wystawę plakatu japońskiego

Konica Minolta zaprasza na wystawę plakatu japońskiego [16.10.2007] Przez najbliższe dwa miesiące w Muzeum Plakatu w Wilanowie będzie można obejrzeć wystawę „Plakat japoński – dzisiaj”. Na miłośników sztuki czekają prace z prestiżowej kolekcji Dai Nippon Printing Archives of Graphic Design w Tokio... (info)

O niebo szybszy internet w ASTER! [16.10.2007] 8 października 2007 r. ASTER, wiodący dostawca trzech usług telekomunikacyjnych: telewizji, internetu i telefonu rozpoczął kampanię reklamową pod hasłem: „O niebo szybszy internet! Dla każdego, już od dziś”. Kampania potrwa do 31 października br... (info)

Wyznaczanie i zastosowanie Value at Risk [16.10.2007] Top Consulting zaprasza na kolejne szkolenie dla pracowników banków i instytucji finansowych pt. Wyznaczanie i zastosowanie Value at Risk, które odbędzie się 21-22 stycznia 2008 roku w Warszawie... (info)


Szyk i styl według Quelle

Szyk i styl według Quelle [16.10.2007] Twoja moda Szyk i Styl to katalog Quelle prezentujący najnowsze tendencje na jesień/ zimę 2007 w modzie biznesowej. Na blisko 70 stronach styliści Quelle podpowiadają jak elegancko i z klasą wyglądać każdego dnia... (info)

Państwowy Instytut Geologiczny unowocześnia systemy dzięki technologii Oracle [16.10.2007] Państwowy Instytut Geologiczny rozpoczął prace nad unowocześnieniem i przebudową swoich systemów informatycznych. Jednym z projektów jest konsolidacja systemowa, prowadzona przez firmę Unizeto Technologies SA... (info)


Piękna bez względu na rozmiar!

Piękna bez względu na rozmiar! [16.10.2007] W najnowszym katalogu Maxi Quelle odkrywamy kobiece piękno bez względu na rozmiar. Projektanci Quelle stworzyli nową kolekcję z myślą o kobietach, które kochają swoje ciało i nie wstydzą się go. Cała kolekcja zawarta w katalogu dostępna jest do rozmiaru 56... (info)


Wymarzona bielizna

Wymarzona bielizna [16.10.2007] Kobieta Quelle jest pewna siebie i kocha swoje ciało. Swoje krągłości podkreśla estetyczną, ale i wygodną bielizną. Specjalnie dla niej styliści Quelle zaprezentowali w nowym katalogu Wymarzona bielizna cztery ciekawe kolekcje bielizny damskiej... (info)

Ty też możesz dodać swoją recenzję w pf.pl [16.10.2007] Pf.pl to pierwsze „yellow pages” on-line, które daje możliwość zamieszczania opinii użytkowników. W serwisie jest już ponad 20 000 recenzji,a najwięcej dotyczy usług lekarskich, a zwłaszcza gabinetów ginekologicznych.. (info)

Rozwój współpracy Wola Info z RWE Stoen [16.10.2007] Wola Info SA podpisała aneks do umowy z RWE Stoen SA dotyczący opieki serwisowej dla centrum obliczeniowego i pomieszczeń technicznych z urządzeniami węzłów telekomunikacyjnych oraz zapasowego centrum przetwarzania danych... (info)

Koszty pod lupą dzięki Fild.NET [16.10.2007] Fild.NET, spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft, rozbudowała funkcjonalność systemu do raportowania kosztów w Fortis Bank... (info)


Nowość firmy GANTER: Modułowy system techniki liniowej

Nowość firmy GANTER: Modułowy system techniki liniowej [16.10.2007] Firma GANTER wprowadziła na rynek nową grupę produktów nazwaną „Modułowym systemem techniki liniowej”. Głównym elementem tego systemu są prowadnice liniowe,.. (info)

Stanowisko RACJI Polskiej Lewicy w sprawie obchodów „dni papieskich” [16.10.2007] Racja Polskiej Lewicy protestuje przeciwko wykorzystywaniu symbolu, jakim jest dla wielu Polaków papież Jan Paweł II, do celów agitacji wyborczej, co nie jest w naszym kraju rzadkim zjawiskiem... (info)

List Racji Polskiej Lewicy do Państwowej Komisji Wyborczej [16.10.2007] List RACJI Polskiej Lewicy do Przewodniczacego Państwowej Komisji Wyborczej Ferdynanda Rymarza w sprawie Dni Papieskich i wyborów parlamentarnych odbywajacych sie w tym samym terminie.. (info)

System Prophix w delikatesach Bomi [16.10.2007] Controllingowy system PROPHIX zintegrowany z Macrologic Xpertis w delikatesach BOMI i w DR. Marcus International System klasy Business Intelligence jako narzędzie do planowania, prognozowania, budżetowania i analiz... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...