informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 48


GG Promotion rusza z kampanią wizerunkową dla DHL Global Forwarding

GG Promotion rusza z kampanią wizerunkową dla DHL Global Forwarding [16.09.2008] 1 września ruszyła czteromiesięczna kampania wizerunkowa mająca za zadanie zbudowanie świadomości marki DHL Global Forwarding - największego spedytora lotniczego i morskiego na świecie... (info)

„Diagnostyka dla Twojej ciąży”- otwarte spotkanie dla kobiet w ciąży. [16.09.2008] 10 października br., o godz. 18.00 w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się event dla Kobiet i ich Bliskich .Spotkanie adresowane jest do kobiet dbających o zdrowie i kondycję, które świadomie przygotowują się do macierzyństwa... (info)


Marka SYM w Polsce

Marka SYM w Polsce [16.09.2008] Czekoladowa fontanna, lodowe rzeźby, piękne hostessy, jazzowa muzyka, tort, zakąski, nagrody oraz prezentacja skuterów i quadów– to tylko klika z atrakcji imprezy uświetniającej oficjalne otwarcie salonu marki SYM oraz siedziby firmy ALL RIDE MOTO... (info)

Raport IDC: Infovide-Matrix liderem polskiego rynku usług konsultingowych [16.09.2008] W opublikowanym przez IDC raporcie dotyczącym polskiego rynku IT w 2007 roku, firma Infovide-Matrix uplasowała się na pierwszych pozycjach wśród spółek oferujących usługi konsultingowe i firm świadczących usługi z zakresu oprogramowania na zamówienie... (info)

Prospekt TETY zatwierdzony [16.09.2008] Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny TETY. Spółka zamierza pozyskać ponad 50 mln zł, którymi sfinansuje akwizycje w kraju i zagranicą. Prognoza wyników Grupy Kapitałowej na 2008 r. zakłada wzrost zysku netto do 15 mln zł... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.09.2008 [16.09.2008] WIG20 stracił 7% w ciągu dwóch dni. Wtorkowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem dalszej mocnej przeceny indeksów. Chociaż w pierwszych godzinach sesji mogło się jeszcze wydawać, że dzisiaj możliwe jest niewielkie odreagowanie wczorajszych spadków... (info)


USA - trudny rynek dla eksporterów

USA - trudny rynek dla eksporterów [16.09.2008] Amerykański rynek zbytu, choć rosnący jest wciąż niewielki dla europejskich producentów obrabiarek do obróbki kolejowych zestawów kołowych. Jednym z powodów tego jest podejście tamtejszych przedsiębiorców do gospodarowania materiałami... (info)


Smacznie i zdrowo - Hortex na nowo

Smacznie i zdrowo - Hortex na nowo [16.09.2008] W sierpniu na rynku pojawiły się nowe opakowania mrożonych warzyw i owoców Hortex. Nowe opakowania Hortex zwracają uwagę barwną, zdecydowaną kolorystyką i apetycznością zdjęć... (info)


Dobre wyniki Rafametu

Dobre wyniki Rafametu [16.09.2008] Skonsolidowany raport finansowy za II kwartał 2008 r. Ocena pierwszego półrocza 2008 r. Komentarz E. Longina Wonsa, prezesa zarządu Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A.:.. (info)

Oliwa HOC – ekologia na naszych stołach. [16.09.2008] Natura niezachwiana żadną ingerencją obdarowuje nas swoimi najlepszymi bogactwami. Droga, której szukamy do lepszego zrozumienia świata prowadzi do ekologicznych rozwiązań. Ta idea to motto, Carapelli, która wprowadza właśnie na rynek owoc natury – oliwę HOC... (info)


Samodzielne projekty RAFAKO

Samodzielne projekty RAFAKO [16.09.2008] RAFAKO S.A. rozpoczęło przygotowania do realizacji samodzielnych projektów bloków energetycznych na parametry nadkrytyczne pary.W tej chwili to już firma, która liczy się na rynku europejskim jako kompleksowy dostawca kotłów i całych bloków energetycznych... (info)


Jak utrzymać wakacyjną sylwetkę?

Jak utrzymać wakacyjną sylwetkę? [16.09.2008] Ciężko pracowałaś na to aby jak najlepiej prezentować się w kostiumie kąpielowym podczas urlopu? Nie zaprzepaść tego po powrocie z wakacji! Fabacum Vitana sprawi, że makaron, ryż i chleb nie będą tuczące co pomoże bez wyrzeczeń utrzymać wakacyjną sylwetkę... (info)


Nowoczesne, Energooszczędne… czyli nowy katalog ARCHON+ Biuro Projektów

Nowoczesne, Energooszczędne… czyli nowy katalog ARCHON+ Biuro Projektów [16.09.2008] Na rynku jest już dostępny nowy, piętnasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2008”. Bieżąca oferta Biura Projektów składa się z 600 projektów domów... (info)


Wielkie oficjalne otwarcie warszawskiej restauracji VAPIANO

Wielkie oficjalne otwarcie warszawskiej restauracji VAPIANO [16.09.2008] Pierwsza restauracja VAPIANO działa już w Warszawie. Oczekiwane otwarcie drzwi dla wszystkich gości nastąpiło 15 września. W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczysta gala, na którą zaproszono gwiazdy, dziennikarzy oraz przedstawicieli VAPIANO... (info)


Fashion Website Awards zakończony!

Fashion Website Awards zakończony! [16.09.2008] Zakończyła się pierwsza edycja konkursu na najlepszą stronę internetową w branży mody. 2 września, podczas gali wręczenia Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, wydawnictwo Promedia ogłosiło zwycięzców konkursu... (info)


Nowa kolekcja obuwia BERGSON

Nowa kolekcja obuwia BERGSON [16.09.2008] Firma BERGSON wprowadza aktualnie do sprzedaży nową kolekcję obuwia wielosezonowego – modele AERO, SUNWING oraz EPIC. Zastosowanie w nich materiału SUPRA-TEX gwarantuje wysoki poziom wodoodporności i oddychalności buta... (info)


Tarnacki wygrywa regaty, Górski zwycięzcą cyklu Polish Match Tour!

Tarnacki wygrywa regaty, Górski zwycięzcą cyklu Polish Match Tour! [16.09.2008] W ostatni weekend, od 13 do 14 września, na Zalewie Zegrzyńskim przy Porcie Jachtowym Nieporęt odbyły się regaty meczowe Polish Match Tour – Nieporęt Match Race Grade3, zaliczane do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF... (info)


Rekordowy ECCO Walkathon

Rekordowy ECCO Walkathon [16.09.2008] 13 września, na Podzamczu odbył się ECCO Walkathon. Uczestnicy nie zawiedli i tłumnie przybyli, aby wesprzeć potrzebujących. W ciągu kilku godzin ponad 17 tys. uczestników pokonało dystans 141 tys. kilometrów i uzbierało 637 440 złotych na cele charytatywne... (info)


Grand Prix Sopotu przypadło Martini®.

Grand Prix Sopotu przypadło Martini®. [16.09.2008] Za sprawą Martini®, sopocki Grand Hotel znów odżył swoją świetnością. Sen nocy letniej oszałamiających wrażeń spełnił się, zamieniając wzgórza morenowe i Zatokę Gdańską w prawdziwe Grand Prix Sopotu... (info)


Aqaba – świat podwodnej przygody

Aqaba – świat podwodnej przygody [16.09.2008] Aqaba to malownicze jordańskie miasto położone nad Morzem Czerwonym, które zachwyca bajecznymi krajobrazami nie tylko na lądzie. Podwodne środowisko wzbudza podziw wśród turystów z całego świata... (info)


B.M. Polska w nowej siedzibie

B.M. Polska w nowej siedzibie [16.09.2008] Z początkiem września br. firma B.M. Polska zaprasza dystrybutorów i klientów indywidualnych do nowej siedziby, w której poza biurem zlokalizowany jest salon handlowy z szeroką ofertą farb i materiałów do wykonywania dekoracji ściennych... (info)


A dokąd? DoCelu.pl

A dokąd? DoCelu.pl [16.09.2008] Ruszyła kampania reklamowa lokalizatora internetowego Wirtualnej Polski – DoCelu.pl. Swym zasięgiem obejęła wszystkie dostępne kanały komunikacji: telewizję, kino, prasę, outdoor, radio oraz Internet... (info)


„Hotel dla Twoich rzeczy” z nową stroną www.

„Hotel dla Twoich rzeczy” z nową stroną www. [16.09.2008] Strona internetowa City Self-Storage została gruntownie zmodyfikowana. Klienci mogą teraz skorzystać z wielu praktycznych narzędzi oraz porad, ułatwiających pakowanie, transportowanie i przechowywanie swoich rzeczy... (info)


Czujny i dyskretny strażnik w małej firmie

Czujny i dyskretny strażnik w małej firmie [16.09.2008] Konsorcjum FEN – jeden z wiodących na polskim rynku dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) – poszerzyło portfolio urządzeń do monitoringu wizyjnego o nową kamerę IP firmy Eyeview, model IPR-6600 PF... (info)


Obierz kierunek na zbilansowane menu z Nestlé

Obierz kierunek na zbilansowane menu z Nestlé [16.09.2008] Połowa Polaków czyta etykiety produktów przed podjęciem decyzji o ich zakupie. Co czwarta osoba jednak nie potrafi wykorzystać posiadanych informacji w codziennym życiu*... (info)


Studenci, nie gęsi, swoje danie mają!

Studenci, nie gęsi, swoje danie mają! [16.09.2008] Powoli szykujesz się do powrotu na uczelnie? Zastanawiasz się, co można przyrządzić, aby zjeść szybko, smacznie i zdrowo? Skosztuj Warzyw z makaronem w sosie serowym POLTINO. To wyjątkowe danie sprawi, że sezon letni na talerzu będzie trwał cały rok... (info)


LEXMA NanoGuard – klawiatura zabija bakterie

LEXMA NanoGuard – klawiatura zabija bakterie [16.09.2008] Wszyscy wiedzą, że w łazience i WC są wirusy i bakterie, które należy usuwać. Nie zdajemy sobie natomiast sprawy, że na klawiaturach i myszkach naszych komputerów jest 400 razy więcej szkodliwych drobnoustrojów... (info)


24 000 metrów powierzchni biurowo-usługowej otwarte!

24 000 metrów powierzchni biurowo-usługowej otwarte! [16.09.2008] Wiceprezydent Wrocławia - Adam Grehl oraz Paul Gheysens, prezes Ghelamco Group, jednym przecięciem wstęgi, która wraz z dwoma alpinistami zjechała z dachu budynku, oficjalnie otworzyli biurowiec Bema Plaza... (info)


Energetyczna jesień z Wonderbox.

Energetyczna jesień z Wonderbox. [16.09.2008] Lato minęło, większość z nas wróciła już z urlopów i zapewne zastanawia się gdzie wyjechać za rok. Zanim jednak zrealizujemy nasze marzenia o kolejnych podróżach, trzeba nam zmierzyć się z jesienną słotą... (info)


Fotele i krzesła na miarę Twoich potrzeb – kolekcja „24h at work”

Fotele i krzesła na miarę Twoich potrzeb – kolekcja „24h at work” [16.09.2008] Długie godziny spędzone w pozycji siedzącej są dla organizmu sporym obciążeniem. Aby tego uniknąć warto zwrócić uwagę na wybór odpowiednich foteli do miejsca pracy... (info)

Rzecznik prasowy - wybrane zagadnienia prawne - Warszawa [16.09.2008] Miło nam zaprosić Państwa na kolejną edycję szkolenia dla Rzeczników prasowych i pracowników działów Public Relations, które planujemy na 03 października 2008 roku.. (info)

„Pewna siebie, zdecydowana i seksowna…”-jesienna kolekcja PULSAR dla kobiet [16.09.2008] Dbałość o szczegóły, precyzja i elegancja- tak najkrócej można scharakteryzować nowe zegarki Pulsar dla kobiet. Jak mówi Brand Manager zegarków Pulsar w Polsce, Anna Piszcz, kolekcja przeznaczona jest dla „pewnych siebie, zdecydowanych i seksownych kobiet” ... (info)

Komentarz Expandera: Nieznane jest najgorsze dla inwestorów (16.09.2008) [16.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Spełniają się nasze pesymistyczne przewidywania. WIG zbliżył się na 200 pkt do lipcowego dołka. WIG20 i sWIG80 pokonały to wsparcie, wysyłając zły sygnał dla całego rynku... (info)

Jak nauczać dzieci języków obcych? [16.09.2008] Powrót do szkoły to niewątpliwe przeżycie dla każdego malucha. To jednak przede wszystkim szereg obowiązków dla rodziców. Aby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, już teraz warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej szkoły... (info)

Owocna jesień w Komserwis PPH! [16.09.2008] Nadchodząca jesień owocuje w Komserwis nowymi produktami. Uzupełnienie oferty ciekawymi i współczesnymi wyrobami wypływa z dążenia firmy do ciągłego ulepszania oferowanych rozwiązań... (info)

Prywatni atakują [16.09.2008] Już kilka lat trwa złota passa funduszy inwestujących na rynkach niepublicznych. W 2007 roku fundusze PE/VC operujące w Europie Środkowo-Wschodniej pozyskały niebagatelną sumę kapitału... (info)


1 700 000 katalogów IKEA do rozniesienia

1 700 000 katalogów IKEA do rozniesienia [16.09.2008] 25 sierpnia rozpoczęła się wielka akcja dystrybucji katalogów Ikea realizowana przez prywatnego operatora pocztowego I.D. Marketing S.A. Dystrybucja potrwa do 15 września... (info)


Modnie jesienią!

Modnie jesienią! [16.09.2008] Wraz z nadchodzącą jesienią czas na zmiany w naszej garderobie. W wyborze tego, co najmodniejsze pomoże nam oferta sklepów Parku Handlowego Auchan Bielany... (info)

LSJ Kancelaria Prawna z Effective Public Relations [16.09.2008] Effective Public Relations nawiązała współpracę z LSJ Kancelarią Prawną Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska Spółka Jawna oferującą kompleksową obsługę prawną zarówno klientom korporacyjnym jak i indywidualnym... (info)

FreecoNet podbija rynek MSP [16.09.2008] Najnowsze dane przedstawione przez FreecoNet wskazują jednoznacznie, że firmy z sektora MSP coraz chętniej sięgają po rozwiązania VoIP – od rozmów telefonicznych po zaawansowane usługi dodane - oferowane przez FreecoNet... (info)

Osiedle Wola Prestige dla tych, którzy lubią być w centrum [16.09.2008] Jeśli chcesz komfortowo mieszkać niemal w centrum miasta i jednocześnie cieszyć się spokojem, osiedle Wola Prestige jest dla Ciebie idealną propozycją... (info)


Twoja Moda Styl i Szyk na jesień/zimę 2008/09

Twoja Moda Styl i Szyk na jesień/zimę 2008/09 [16.09.2008] Zjawiskowo kobieca, utrzymana w nowoczesnym stylu. Na wiele okazji: do pracy, na wielkie wyjście lub do miasta – taka jest kolekcja zaprezentowana w najnowszym jesienno – zimowym katalogu Quelle Twoja Moda Szyk i Styl... (info)

VI Obóz Adaptacyjny Jaworki 2008 [16.09.2008] Obóz Adaptacyjny Jaworki 2008 dla studentów pierwszego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się w dniach 24-28 września w Jaworkach. Akademicki Klub Turystyczny Rozdroże działający przy uczelni zorganizował imprezę już po raz szósty.. (info)

Przegląd serwisów internetowych oferujących wycieczki [16.09.2008] W okresie tegorocznych wakacji można było zaobserwować ogromny wysyp stron i serwisów oferujących zakup wczasów online. Starzy gracze zaoferowali nowe wersje swoich serwisów, pojawiły się nowe projekty... (info)

Firma Bacardi Martini Polska wdrożyła system klasy Business Intelligence [16.09.2008] Polski oddział międzynarodowej Grupy Bacardi, producenta markowych alkoholi (rumy Bacardi, wermuty Martini, whisky Dewars’s, wódkę Grey Goose, gin Bombay Sapphire) wdrożył system klasy Business Intelligence - PROPHIX Enterprise.. (info)

On Board dla firmy farmaceutycznej Zentiva [16.09.2008] On Board PR dla Zentivy. On Board PR rozpoczął współpracę z firmą Zentiva – jedną z największych firm farmaceutycznych w Europie Centralnej i Wschodniej... (info)

Adapciak 2008 [16.09.2008] Tegoroczna Wyprawa Adapciak odbędzie się w dniach 11-19 września w Wiśle. Organizatorem obozu integracyjnego dla studentów Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach jest Organizacja Studencka Paneuropa... (info)


Genius GHP-04NC - słuchawki z funkcją redukcji szumów

Genius GHP-04NC - słuchawki z funkcją redukcji szumów [16.09.2008] Czy w Twoich słuchawkach pojawiają się dźwięki, których nie powinno być słychać? Sąsiedzi robią remont i mimo słuchawek nadal słyszysz niepożądany hałas?.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...