informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

Poligon doświadczalny dla... komputerów? [16.09.2005] Chcesz zobaczyć nowatorskie rozwiązania, dzięki którym komputery przenośne bezboleśnie wychodzą z takich opresji jak upadek na powierzchnię betonową czy kąpiel w wodzie?.. (info)

Lodowe rzeźby podbijają świat [16.09.2005] Pierwszy pałac wykonany z olbrzymich lodowych bloków powstał w 1740 roku w Sankt Petersburgu. Dziś lodowe giganty wznosi się na całym świecie... (info)

Frigo 2 - na zmienną polską zimę [16.09.2005] Nowa zimowa opona Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. została zaprojektowana z myślą o kierowcach, którzy cenią bezpieczeństwo i oszczędność... (info)

Nowe dyski notebookowe z intefrejsem Sata ! [16.09.2005] Na początku września Samsung wprowadził do sprzedaży dyski twarde z nowej serii M40S (Magma), przeznaczonej do notebooków... (info)

Źródła finansowania inwestycji dla przedsiębiorstw [16.09.2005] Regionalna Izba Gospodarcza organizuje bezpłatną konferencję na temat zewnętrznych źródeł finansowania projektów inwestycyjnych przedsiębiorstw... (info)

O krok od sukcesu [16.09.2005] Peugeot 206 XS w charakterystycznych, czerwonych barwach zespołu NOVOL Rally Team, to samochód dobrze już znany wszystkim rajdowym kibicom... (info)

Najtańszy pracownik na rynku, czyli Gazela w Polsce [16.09.2005] Firma Autotrading Polska Sp. z o.o. wprowadza do sprzedaży w Polsce auta dostawcze marki Gazela... (info)

CMO - Nowy tytuł od IDG Poland SA [16.09.2005] Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Wydawnictwo IDG Poland SA. przygotowało na jesień 2005 premiery 2 nowych tytułów... (info)

Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu? - Kampania Parkingowa 2005 [16.09.2005] 16 września na terenie całej Polski rusza druga edycja Kampanii Parkingowej pod hasłem "Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?"... (info)

GPS nad Wisłą - czyli jak z nawigacji satelitarnej korzystają Polacy [16.09.2005] Producenci AutoMapy® wspólnie z firmą Hewlett-Packard, serwisem PDAclub oraz pod patronatem Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar rozpoczynają pierwsze w Polsce badanie rynku nawigacji satelitarnej... (info)

Elewacja bez wykwitów [16.09.2005] Firma Murexin Polska wprowadza na rynek specjalną linię produktów trasowych, które zapobiegają powstawaniu wykwitów i odbarwień na powierzchni płytek klinkierowych i cegieł klinkierowych... (info)

Krótkie życie uporczywych wykwitów [16.09.2005] Im więcej pracy włożymy w wykończenie domu na zewnątrz, tym bardziej trapi nas pytanie, jak długo utrzyma nieskazitelny wygląd... (info)

Gdzie pożyczamy pieniądze? [16.09.2005] Prawie jedna trzecia Polaków (29%) deklaruje, że zaciągnęłaby kredyt lub pożyczkę gotówkową, gdyby nie miała wystarczających środków na sfinansowanie swoich potrzeb... (info)

Bezpieczny kredyt mieszkaniowy Banku Pekao SA [16.09.2005] Od jutra w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w Internecie będzie emitowana najnowsza reklama kredytu mieszkaniowego Banku Pekao SA... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...