informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Luksusowe używane w zasięgu ręki [16.08.2007] Któż z nas nie marzy o luksusowej limuzynie, bogato wyposażonej, komfortowej i bezpiecznej, na którą niestety większości z nas po prostu nie stać. Nie musimy całkowicie się z naszymi marzeniami rozstać, rynek aut używanych pozwala choć w części je zrealizować... (info)

G DATA Gold Edition - Antywirus i Office w promocyjnej cenie [16.08.2007] Od 7 do 28 sierpnia br. trwa promocja G DATA Gold Edition. W sieci ACTION kupić można pakiet składający się z oprogramowania antywirusowego G DATA AntiVirus 2007 w promocyjnej cenie 209 pln netto oraz Microsoft Office 2007 cenie 2 zł netto... (info)

Podwójna nominacja dla Vigorów [16.08.2007] Dwa produkty producenta sprzętu sieciowego DrayTek - Vigor 2910VG i Vigor 2700VG - zostały nominowane do konkursu o tytuł „Produkt Roku” magazynu NetWorld. To kolejne wyróżnienie Vigorów przez magazyn NetWorld... (info)


Błędy ocieplania ścian metodą lekką mokrą

Błędy ocieplania ścian metodą lekką mokrą [16.08.2007] Ocieplanie ścian przy wykorzystaniu systemów BSO jest obecnie jedną z częściej stosowanych technik budowlanych zarówno w współcześnie wznoszonych budynkach, jak i istniejących, podawanych modernizacji. Warto więc poznać ograniczenia tej metody termoizolacji... (info)


JEDYNKA® Antykorozyjna – nowa siła do walki z rdzą

JEDYNKA® Antykorozyjna – nowa siła do walki z rdzą [16.08.2007] Pęcherze, brudny nalot, odpadająca i łuszcząca się farba na powierzchniach metalowych to typowe oznaki rdzy. Aby zapobiec destrukcyjnemu działaniu wody i powietrza warto zabezpieczyć powierzchnie metalowe JEDYNKĄ® ANTYKOROZYJNĄ... (info)

Psz.pl: Zostało 10 dni do końca terminu nadsyłania prac [16.08.2007] Jeszcze tylko do 26 sierpnia można przesyłać prace na konkurs organizowany przez Portal Spraw Zagranicznych psz.pl i Sekcję Prawa Europejskiego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ... (info)


Czarna mamba odkryciem roku

Czarna mamba odkryciem roku [16.08.2007] Podczas tegorocznej edycji konkursu "Laur Klienta" papa termozgrzewalna CZARNA MAMBA firmy Swisspor Polska otrzymała tytuł "Odkrycie Roku 2007" w kategorii materiały hydroizolacyjne... (info)

Psychologiczne podejście do PR [16.08.2007] Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Kraków PR rozpocznie się 23 sierpnia o godz. 19.00 w Hotelu Royal. Tematem będzie „Psychologia i PR”, który zaprezentuje Dr Joanna Heidtman, doświadczony trener i konsultant zarządzania z firmy Business Doctors... (info)

Nie daj się złapać na znane nazwisko! [16.08.2007] Zdjęcia i plotki na temat sławnych osób - na te informacje chcą nas najczęściej „złapać” cyberprzestępcy. Zachęcają użytkowników do kliknięcia odsyłaczy lub otwarcia plików, ale zamiast zdjęć aktorów czy modelek znajdujemy złośliwe oprogramowanie... (info)

Kompleksowy serwis ethernusa 2 [16.08.2007] Firma Embedos wprowadziła cztery nowe pakiety serwisowe dla serwerów ethernus 2. Gwarantują one m.in. szybką reakcję na zgłoszenie problemów z urządzeniem, możliwość wymiany uszkodzonego ethernusa na nowy i naprawę u klienta w zaledwie kilka godzin... (info)

Zostań partnerem Embedosa [16.08.2007] Embedos, polski producent zintegrowanych serwerów sieciowych, uruchamia nowy program partnerski skierowany do resellerów. Program składa się z trzech poziomów i działa w oparciu o system punktowy... (info)

Nowa strona „Dzieci Świata – Świat Dzieci” [16.08.2007] Przedszkole „Dzieci Świata – Świat Dzieci” uruchamia nową stronę internetową. Nowoczesny design witryny to jeden z etapów rozwoju placówki przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.www.dzieciswiata-swiatdzieci.pl.. (info)


Konkurs 'Dodatkowy Projekt' rozstrzygnięty !!!

Konkurs 'Dodatkowy Projekt' rozstrzygnięty !!! [16.08.2007] 30 lipca odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu dla Projektantów 2007 „Dodatkowy Projekt” organizowanego przez Hurtownię Dodatków Krawieckich “GRAŻKA”. Jury w osobach Ewa Minge, Jagoda Komorowska, ..... (info)


Mariusz Miękoś na podium V Eliminacji DSMP

Mariusz Miękoś na podium V Eliminacji DSMP [16.08.2007] Mariusz T. Miękoś z agencji Fastline wraz z zespołem Seat Sport Polska, zajął I miejsce w klasie H-3500 i II miejsce w klasyfikacji generalnej V Eliminacji Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski... (info)


Wełna i len w dywanach Teddy

Wełna i len w dywanach Teddy [16.08.2007] Łączenie ze sobą różnych materiałów może dać intrygujący efekt. Wie o tym SZTUKA BESKIDZKA. Projektanci współpracujący z firmą stale poszukują innowacyjnych i niebanalnych zestawień. Owocem ich poszukiwań jest kolekcja ręcznie igłowanych dywanów TEDDY... (info)


Moc urucum zamknięta w kosmetykach Organique

Moc urucum zamknięta w kosmetykach Organique [16.08.2007] Firma ORGANIQUE wprowadziła na rynek innowacyjną serię kosmetyków NATURE & SENSES w linii MATE. Jest to brazylijska linia stworzona na bazie rośliny urucum. MATE idealnie sprawdza się w domowych zabiegach SPA... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...