informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 5

Ładne nogi na lato - Wakacyjna akcja Polfy Kutno [16.08.2005] Polfa Kutno, producent przeciwżylakowego leku Aescin, w trosce o piękny wygląd nóg mobilizuje w tym roku wszystkie kobiety do akcji: "Ładne nogi na lato"... (info)

Sztuka doboru koloru [16.08.2005] Wybór koloru wykończenia ścian nie zawsze jest prosty. Odcień powinien być dostosowany do wnętrza - jego wielkości i przeznaczenia. Nie mniej ważne jest, by wybrane barwy współgrały ze sobą. Tylko wtedy mieszkanie czy dom zyska efektowny wygląd... (info)

Dobre wyniki Śnieżki [16.08.2005] FFiL Śnieżka SA opublikowała rozszerzony skonsolidowany raport za drugi kwartał 2005 roku. Przychody ze sprzedaży Grupy za drugi kwartał br. wyniosły 122 140 tys., co oznacza dynamikę 103,4% w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego... (info)

Wyniki finansowe Barlinek S.A. po II kwartałach [16.08.2005] W II kw. br. zysk netto Grupy Barlinek (8,1 mln zł) był o 33% wyższy w porównaniu z analogicznym okresem 2004 r. Przychody wyniosły 69,3 mln zł. W I półroczu Grupa wypracowała 13,6 mln zł zysku netto, przy sprzedaży na poziomie niemal 143 mln zł. Jeszcze przed ofertą publiczną Barlinek zamierza podać prognozy finansowe... (info)

Ciepło w całym domu [16.08.2005] Komfortowe odczuwanie ciepła w domu to nie tylko kwestia dobrego wykonania instalacji. Liczy się także właściwe dobranie rodzaju ogrzewania do potrzeb każdego pomieszczenia - innego efektu oczekujemy w łazience, a inny potrzebny jest nam w sypialni... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...