informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.07.2008 [16.07.2008] Podczas środowej sesji GPW nie wybroniła się przed dalszymi spadkami. Indeksy rozpoczęły notowania blisko wczorajszego zamknięcia, ale w trakcie dnia kolejna przecena stała się faktem... (info)

Firma opłaci studia [16.07.2008] Sfinansowanie studiów i perspektywy rozwoju zawodowego dla absolwentów techników mechanicznych – to propozycja Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. z Kuźni Raciborskiej, która w ten sposób chce pozyskać pracowników... (info)


Independent Flair League znów zagości nad morzem

Independent Flair League znów zagości nad morzem [16.07.2008] Po udanych rozgrywkach w Zakopanem i Wrocławiu, przyszedł czas na trzecie w tym roku rozgrywki IFL. Tym razem barmani walczyć będą w Chałupach na Półwyspie Helskim... (info)


Gérard Depardieu będzie promował apartamenty Stark Development

Gérard Depardieu będzie promował apartamenty Stark Development [16.07.2008] Stark Development S.A., katowicki deweloper specjalizujący się w segmencie second home, nawiązał współpracę ze znanym francuskim aktorem i koneserem wina. Spółka będzie mogła wykorzystywać wizerunek Gérarda Depardieu przy promocji apartamentów... (info)

Nowy router Linksys – technologia w eleganckiej obudowie [16.07.2008] Bezprzewodowy router WRT110 firmy Linksys, umożliwia budowę szybkiej i stabilnej sieci domowej lub biurowej, nadzorowanej przez inteligentną aplikację LELA... (info)


Gotowanie bezpieczne i tanie

Gotowanie bezpieczne i tanie [16.07.2008] Witroceramiczne płyty indukcyjne są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czas, bezpieczeństwo i komfort. Mimo zastosowania zaawansowanej technologii są urządzeniami wygodnymi i bardzo prostymi w obsłudze... (info)

Stalowa klasa Mostostalu - Energomontażu [16.07.2008] W powiatowym Zespole Szkół w Żmigrodzie uczniowie pierwszego rocznika klasy utworzonej przez Mostostal - Energomontaż skończyli właśnie naukę. Po ukończeniu pełnego, trzyletniego kursu dwunastu młodych spawaczy ma zapewnioną pracę w spółce... (info)


SKOFF Baby Line – z myślą o Mamie i Dziecku

SKOFF Baby Line – z myślą o Mamie i Dziecku [16.07.2008] Światło jest dla dzieci bardzo ważne. Daje im możliwość rozpoznawania kształtów, przedmiotów, twarzy rodziców. Pozwala im się uczyć, odgania lęki. Kiedy zachodzi słońce, jego rolę przejmują źródła światła stworzone przez człowieka... (info)

I Rodzinny Piknik Wolontariatu Tak! Pomagam [16.07.2008] Czy można pogodzić niedzielny wypoczynek i działalność społeczną? Tylko na „I Rodzinnym Pikniku Wolontariatu Tak! Pomagam”, który odbędzie się 20 lipca w Parku Szczęśliwickim (skrzyżowanie ul. Dickensa i Drawskiej, przy pętli autobusowej) w godz. 10.00-20.00... (info)

Nowy system 9sekund.pl już wdrożony [16.07.2008] Czołowa porównywarka cen grupy Haxon, 9sekund.pl wymieniła panel administracyjny serwisu. Umożliwia on m.in. przeglądanie stron sklepów, tworząc powiązania pomiędzy produktami z ich oferty a bazą, by następnie przedstawić te informacje internautom... (info)


HP Ipaq 614c Business Navigator – wielofunkcyjny smartphone w ofercie Vobis

HP Ipaq 614c Business Navigator – wielofunkcyjny smartphone w ofercie Vobis [16.07.2008] Od niedawna w ofercie firmy Vobis znajduje się najnowszy telefon typu “smartphone” HP. Został on wyposażony w najnowocześniejsze funkcje, które pozwolą zastąpić nie tylko komputer, ale także nawigację GPS... (info)

Czy kłopoty potężnej firmy deweloperskiej mogą zaszkodzić polskiemu rynkowi? [16.07.2008] Analiza Euler Hermes: Martinsa-Fadesa, jeden z największych hiszpańskich deweloperów, złożył we wtorek wniosek o sądową ochronę przed wierzycielami..... (info)


CERAMICZNY, równa się długowieczny i energooszczędny

CERAMICZNY, równa się długowieczny i energooszczędny [16.07.2008] Ceramiczne pokrycia dachowe od wieków cieszą się poważaniem klientów i uznaniem wykonawców. Ich trwałość może być liczona w dziesiątkach, a nawet setkach lat... (info)

Al Jazeera w Onet.pl przez 24 godziny na dobę [16.07.2008] Onet.pl uruchomił serwis z treściami dostarczanymi przez kanał informacyjny Al Jazeera English. Jest on częścią serwisu Wiadomosci.onet.pl (sekcja „TV”)... (info)


Hawaje we własnym ogródku

Hawaje we własnym ogródku [16.07.2008] „Czas na Herbatę” przedstawia hawajski pomysł na towarzyskie lato. Hawajskie przysmaki, hawajski poncz i kilka hawajskich gadżetów to prosty przepis na wyjątkowe spotkanie towarzyskie, które na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości... (info)


Twoje włosy i skóra nie lubią lata

Twoje włosy i skóra nie lubią lata [16.07.2008] Latem włosy i skóra są szczególnie narażone na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Venisea Vitana zadba o to, aby twoja skóra i paznokcie były mocne a włosy lśniły nie tylko przez wakacje, ale przez cały rok... (info)


Kampania Portu Rumia wspiera sezon wyprzedaży

Kampania Portu Rumia wspiera sezon wyprzedaży [16.07.2008] W swojej najnowszej kampanii Port Rumia informuje klientów o sezonie wyprzedaży. Reklamy na nośnikach outdoorowych pojawiły się na początku lipca. Kolejne działania rozpoczynają się w połowie miesiąca. Zwieńczeniem kampanii jest Wielka Noc Wyprzedaży... (info)


Dobrze mieć sąsiada

Dobrze mieć sąsiada [16.07.2008] Problem ubóstwa i wykluczenia jest szczególnie dotkliwy dla dzieci i młodzieży. Nie dla wszystkich wakacje to okres zabawy, beztroski i odpoczynku. W ubiegłym roku, jak podaje Ministerstwo Edukacji, ponad połowa dzieci nie pojechała nigdzie na wakacje... (info)


Konica Minolta podsumowuje targi drupa 2008

Konica Minolta podsumowuje targi drupa 2008 [16.07.2008] Targi drupa 2008 pokazały, że Konica Minolta jest ważnym graczem na światowym rynku cyfrowego druku produkcyjnego. Potwierdza to ilość zawartych kontraktów i ogromne zainteresowanie ofertą firmy wśród zwiedzających... (info)


Wakacyjne koło ratunkowe

Wakacyjne koło ratunkowe [16.07.2008] Dotacje samorządu miasta pozwolą zorganizować w tym roku prawie sto obozów, kolonii i warsztatów. Wsparcie jest niezbędne, ponieważ wielu rodziców nie stać na wydanie kilkuset złotych i zorganizowanie dzieciom wakacyjnego wypoczynku... (info)


Inteligentne „4 w 1”, czyli nowe urządzenie z serii magicolor

Inteligentne „4 w 1”, czyli nowe urządzenie z serii magicolor [16.07.2008] Konica Minolta wprowadza do swojej oferty magicolor 4690MF. To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które wydajnie drukuje, szybko faksuje i kopiuje oraz ma rozbudowane funkcje skanowania... (info)


PIKTOR inwestuje w kolejny system produkcyjny Konica Minolta

PIKTOR inwestuje w kolejny system produkcyjny Konica Minolta [16.07.2008] W łódzkiej drukarni PIKTOR zainstalowano właśnie system produkcyjny bizhub PRO C6500e do druku w kolorze. Od półtora roku pracuje tam już inna maszyna Konica Minolta – monochromatyczny bizhub PRO 1050... (info)

Komentarz Expandera: 36 tys. pkt na indeksie WIG może być zagrożone (16.07.2008) [16.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Pierwszy raz od długiego czasu pojawił się wczoraj w Ameryce wyraźny dylemat związany z inflacją – czy patrzeć na bieżące, niepokojąco wysokie jej odczyty, czy cieszyć się z mocnej obniżki ceny ropy naftowej..... (info)


Nowa linia elektronarzędzi Ferm Premium Power – podręczny warsztat

Nowa linia elektronarzędzi Ferm Premium Power – podręczny warsztat [16.07.2008] Proma Polska, wyłączny dystrybutor produktów marki Ferm, poszerzyła swoja ofertę o nową linię produktową Ferm Premium Power... (info)


Rozkosz marokańskich rytuałów SPA – hammam ORGANIQUE

Rozkosz marokańskich rytuałów SPA – hammam ORGANIQUE [16.07.2008] Zmierzająca do boskości czystość, główne założenie kultury islamskiej, znalazła wyraz w pełnym magicznej mocy przyrody rytuale hammam. Istotą ceremonii, odbywającej się tradycyjnie w zdobionych arabeskami, pełnych unoszącej się pary łaźniach..... (info)


Śladami opowieści z przeszłości Podlasia

Śladami opowieści z przeszłości Podlasia [16.07.2008] W Krynkach na Podlasiu studenci z trzech krajów zajmują się renowacją synagogi, porządkowaniem kirkutu oraz zbieraniem relacji mieszkańców z przeszłości regionu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...