informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich - 16.06.2008

Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich - 16.06.2008 [16.06.2008] Na poznańskiej Malcie rozpoczęły się w niedzielę 15 czerwca wioślarskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich. W tym czasie czołowi wioślarze rywalizują o zapewnienie sobie miejsca w drużynach narodowych, które pojadą do Pekinu walczyć o medale... (info)

Andrzej Smółko, CEO spółki CWS-National Linen Ltd. [16.06.2008] Andrzej Smółko, Prezes Zarządu firmy CWS-boco Polska został Chief Executive Officer (CEO) spółki CWS-National Linen Ltd. z siedzibą w Dublinie. Obie spółki należą do koncernu CWS-boco International... (info)


Teraz i podłogi i listwy. Ruszyła produkcja listew w Barlinku

Teraz i podłogi i listwy. Ruszyła produkcja listew w Barlinku [16.06.2008] Barlinek SA zakończył rozruch pierwszej linii galanterii drzewnej zlokalizowanej na terenie zakładu w Barlinku. Proces produkcyjny oparty jest o własny projekt działu technologii firmy... (info)


Rozpoczęcie cyklu Bacardi B-Live w Katowicach

Rozpoczęcie cyklu Bacardi B-Live w Katowicach [16.06.2008] Impreza w katowickiej „Kawiarni Wielofunkcyjnej” zainaugurowała tegoroczny cykl Bacardi B-Live w Polsce. Mix muzycznych stylów przygotowany przez markę Bacardi to dopiero początek atrakcji,jakie czekają na klubowiczów podczas imprez Bacardi B-Live... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.06.2008 [16.06.2008] Widoczna słabość kupujących. Dzisiejszą sesję indeksy rozpoczęły od wzrostów, które były związane z udanym zakończeniem tygodnia przez rynek amerykański. Bykom starczyło jednak sił zaledwie na początek sesji... (info)


Zamień marzenia w rzeczywistość – wirtualny spacer po Ogrodach Zimowych Reynaers

Zamień marzenia w rzeczywistość – wirtualny spacer po Ogrodach Zimowych Reynaers [16.06.2008] Kompleksowa strona internetowa w całości poświęconą ogrodom zimowym? Reynaers Polska bacznie obserwuje najnowocześniejsze trendy w budownictwie i odpowiada na potrzeby swoich klientów... (info)


Drzwi Classen Odkryciem Roku

Drzwi Classen Odkryciem Roku [16.06.2008] Drzwi wewnętrzne marki Classen zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku”. Plebiscyt organizowany jest przez Grupę Media Partner oraz redakcję Przeglądu Gospodarczego... (info)

Optimum PR działa dla spółki Positive Advisory [16.06.2008] Przed swoim debiutem giełdowym firma Positive Advisory SA wybrała do współpracy w zakresie public relations agencję Optimum PR. Optimum PR zadba o wizerunek spółki, która dynamicznie zdobywa rynek w Polsce i z powodzeniem realizuje projekty zagranicą... (info)


Okręgowe Mistrzostwa Ratowników Drogowych w Fashion House Sosnowiec

Okręgowe Mistrzostwa Ratowników Drogowych w Fashion House Sosnowiec [16.06.2008] Tylko w jednym na pięć wypadków drogowych świadkowie decydują się udzielić pierwszej pomocy. Najczęściej reagują strachem. Nie wiedzą gdzie zadzwonić i jak przekazać informacje - wynika z doświadczenia Ratowników Drogowych Polskiego Związku Motorowego (PZM)... (info)


Bądź lekka latem

Bądź lekka latem [16.06.2008] W letnie dni często nie mamy ochoty na ciężkostrawne potrawy, warto zastąpić je zdrowymi i lekkimi sałatkami na bazie makaronu Siła Serca. Powstał on z pszenicy Durum z dodatkiem mąki z amarantusa, rośliny, która zbawiennie wpływa na ludzki organizm... (info)

Modelowa współpraca [16.06.2008] Firma BuildDesk, międzynarodowy ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej rozpoczął współpracę ze Stowarzyszeniem Gmin Polska Sieć „Energy Cites” w ramach programu Model, którego głównym celem jest pomoc władzom lokalnym w efektywnym wykorzystaniu energii... (info)


Nowe architektoniczne folie okienne w systemie Armolite Premium

Nowe architektoniczne folie okienne w systemie Armolite Premium [16.06.2008] Firma Warsfoll wprowadza na polski rynek nowe folie okienne Argon 70 sr i Silver 20 sr/ LowE w systemie Armorlite Premium. Nowe produkty znajdą zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i biurowym... (info)

Producent kosmetyków AA wybrał 7milowego [16.06.2008] Laboratorium Farmaceutyczno-Kosmetyczne OCEANIC, czołowy producent kosmetyków w Polsce, rozpoczął współpracę z poznańską spółką 7milowy. Firma jest odpowiedzialna za dostawę i wdrożenie systemu SAP. Projekt wdrożeniowy rozpoczął się w kwietniu br... (info)


Il delicato - dla delikatnego podniebienia

Il delicato - dla delikatnego podniebienia [16.06.2008] CARAPELLI, producent znanej na całym świcie oliwy z oliwek, prezentuje nowość na rynku – wyjątkową oliwę IL DELICATO. Jej subtelny, delikatny smak i zapach to swoista rewolucja smakowa wśród oliw... (info)


Fujitsu Siemens - czerń, biel i szyk

Fujitsu Siemens - czerń, biel i szyk [16.06.2008] Do tej pory klient przychodząc do sklepów komputerowych znajdował na półkach dziesiątki identycznych z wyglądu laptopów czy komputerów. Od teraz wszystkie pojawiające się na rynku produkty Fujitsu Siemens rozpoznać można będzie jednym rzutem oka... (info)


Wyraź to swoimi oczami, wyraź to soczewkami – kampania CIBA VISION®

Wyraź to swoimi oczami, wyraź to soczewkami – kampania CIBA VISION® [16.06.2008] Od maja 2008 CIBA VISION® rozpoczęła nową kampanię, mającą na celu zwiększenie świadomości nastolatków na temat soczewek kontaktowych. Nazwa kampanii „Wyraź to swoimi oczami, wyraź to soczewkami” informuje, że..... (info)

Bankowcy dzieciom [16.06.2008] Licytacja karykatur wybitnych osobistości ze świata finansów na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” podczas uroczystej Gali Gazety Bankowej 18 czerwca 2008... (info)

Altar nowym klientem 4D Media Relations [16.06.2008] Krakowska agencja 4D Media Relations rozpoczyna pracę na rzecz firmy Altar Sp. z o.o. Do zadań agencji należeć będzie: obsługa w zakresie komunikacji medialnej, koordynacja działań public relations oraz dbanie o wizerunek nowego klienta... (info)


„Uszyć, by sprzedać” - Seminarium dla producentów odzieży damskiej

„Uszyć, by sprzedać” - Seminarium dla producentów odzieży damskiej [16.06.2008] W dniu 10 czerwca, odbyło się seminarium „Uszyć, by sprzedać”. Na miejsce spotkania organizator, wydawnictwo Promedia, wydawca m.in. takich kwartalników branżowych, jak „Moda Damska” czy „Producent Odzieży”, wybrało Łódź... (info)

Ruszył serwis Motopraca.pl [16.06.2008] W połowie maja ruszył pierwszy, specjalistyczny internetowy serwis pracy dedykowany branży motoryzacyjnej - www.motopraca.pl. Serwis chce zbudować społeczność pracującą lub planującą pracę w branży motoryzacyjnej... (info)

Expander: Euro 2008 a ryzyko inwestowania [16.06.2008] Coraz większa oferta ryzykownych inwestycji: Polacy mogą rozwijać skłonności do hazardu nawet po zakończeniu Euro 2008. Ryzyko, że reprezentacja Polski zakończy dziś przygodę z Euro jest bardzo wysokie. Polscy kibice lubią jednak ryzykować... (info)


Kto się boi różu?

Kto się boi różu? [16.06.2008] Kolor różowy jest kompozycją czerwieni i bieli. W pierwszej kolejności kojarzy się z dziecięcymi ubrankami jak również z kiczem. Jest jednak kolorem uniwersalnym i eleganckim oraz pasuje zarówno do kobiet jak i mężczyzn... (info)

Komentarz Expandera: WIG kontynuuje ruch powrotny (16.06.2008) [16.06.2008] Pierwsze minuty poniedziałkowych notowań nie przynoszą większych zmian w obrazie naszego rynku akcji. Po tym, jak w piątek notowania w Ameryce poszły w górę, a nasza giełda ostatecznie wybroniła się przed spadkiem, jest to naturalne zachowanie... (info)


Letnie orzeźwienie z Fruxi

Letnie orzeźwienie z Fruxi [16.06.2008] Dla wszystkich małych i dużych łasuchów Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych Odra S.A. z Brzegu przygotowała na lato orzeźwiające owocowe karmelki Fruxi... (info)


4 regaty Polish Match Tour zakończone

4 regaty Polish Match Tour zakończone [16.06.2008] W dniach 14-15 czerwca na jeziorze Kierskim w Poznaniu rozegrano regaty Pucharu Świata JKW Match Race Grade3. Były to już 4 regaty z cyklu Polish Match Tour zaliczanego również do klasyfikacji Pucharu Polski... (info)


6 edycja Polskich Dni Maso Corto

6 edycja Polskich Dni Maso Corto [16.06.2008] Polskie Dni Maso Corto, trwające od 14 do 21 czerwca, są jedynym w swoim rodzaju tygodniem wypełnionym sportem, modą i zabawą wraz z gwiazdami polskiej estrady... (info)

Wielki sukces Gold Finance – ponad 7 mln zł z subskrypcji [16.06.2008] Ponad 7 milionów złotych wyniosła wartość zakończonej 9 czerwca subskrypcji lokaty strukturyzowanej Gold Finance „MILLENIUM 100% Gwarancja 2012”. Z pierwszego w historii Gold Finance produktu strukturyzowanego skorzystało aż 210 Klientów... (info)

Kto zwyciężył w V edycji PRaktykuj za granicą? [16.06.2008] Zakończyła się V edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”. Laureatkami konkursu zostały: Alicja Buczkowska, Karolina Brzuska i Kornelia Korzec. W nagrodę wyjadą na staże do Londynu i Brukseli do agencji PR: Fleishman-Hillard, Hill&Knowlton i Weber Shandwick... (info)

Odzyskiwanie plików zaszyfrowanych przez Gpcode’a - Kaspersky ma na to sposób [16.06.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o opracowaniu metody pozwalającej na bezpłatne odzyskanie plików zaszyfrowanych przez najnowszą odmianę wirusa-szantażysty GpCode... (info)


Charakterystyka akustyczna budynku

Charakterystyka akustyczna budynku [16.06.2008] Zapowiadane zmiany w przepisach budowlanych będą dotyczyć nie tylko kwestii energetycznych. W dokumentacji budowlanej będzie trzeba w odpowiedni sposób zadeklarować parametry akustyczne przegród i emisję hałasu wyposażenia technicznego budynku... (info)


Nowe Wiadomości Wirtualnej Polski

Nowe Wiadomości Wirtualnej Polski [16.06.2008] Nowoczesne, intuicyjne, przejrzyste. Najważniejsze, najnowsze, najciekawsze. Wirtualna Polska całkowicie odmieniła swój serwis informacyjny – wiadomosci.wp.pl... (info)


Niezwykła biel z basenu morza Śródziemnego w nowej farbie Dekoral Hi-latex

Niezwykła biel z basenu morza Śródziemnego w nowej farbie Dekoral Hi-latex [16.06.2008] Wyobraźmy sobie rozpalone słońcem wyżyny greckich półwyspów, wiejskie zaspane domki na stokach Italii, jasne ciepłe ściany małych miasteczek w krajobrazie Hiszpańskiej sjesty….. (info)

Interactive Intelligence otrzymuje nagrodę za innowacyjność TMC Labs 2008 [16.06.2008] Interactive Intelligence otrzymał nagrodę za innowacyjność wydawnictwa TMC Labs dla platformy do obsługi korporacyjnych systemów przesyłania wiadomości - Messaging Interaction Center™ (MIC). Nagroda została przyznana przez Unified Communications Magazine... (info)


Najważniejszy dobry klimat!

Najważniejszy dobry klimat! [16.06.2008] Po tygodniu spędzonym w biurze, jedyne na co mamy ochotę - to wyrwać się gdzieś za miasto. Jeśli czas na to nie pozwala, pozostaje nam kino czy teatr. Gdy podczas upragnionego weekendu „zażywamy kultury”..... (info)


Czekanie może być przyjemnością

Czekanie może być przyjemnością [16.06.2008] Efektowne urządzenie dużej lub małej recepcji to już nie problem. Ciekawy sposób na komfortowe wyposażenie takich pomieszczeń znalazł PROFIm. Właśnie wprowadza na rynek zestaw siedzisk PRADERA, który powstał specjalnie z myślą o tego typu miejscach.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...