informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

WSKiZ – szkoła zza obiektywu [16.05.2008] Studiowanie w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania nie wiąże się tylko z ciężką i wytrwałą nauką zmierzającą do zdobycia najlepszego wykształcenia... (info)


Pomysł na prezent na różne Okazje.info.pl

Pomysł na prezent na różne Okazje.info.pl [16.05.2008] Prezenty na Dzień Matki, komunijne, prezenty na Dzień Dziecka i na wiele innych okazji łatwo teraz znaleźć w Sieci poprzez praktyczny serwis internetowy http://prezenty.okazje.info.pl... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.05.2008 [16.05.2008] Nerwowa końcówka sesji. Piątkowa sesja na GPW rozpoczęła się od wzrostów pod wpływem dobrego zakończenia sesji w USA. Aktywność inwestorów podczas sesji była umiarkowana i skupiała się ponownie na spółkach o największej płynności... (info)


Wielka loteria ASA

Wielka loteria ASA [16.05.2008] ASA sp. z o.o. - firma specjalizująca się w wytwarzaniu suplementów diety oraz kosmetyków medycznych – powiększyła swoją gamę produktów o kolejne preparaty. W maju br. na rynku pojawiły się dwa nowe produkty: Novocardia i Diabetamid... (info)


T-shirty gwiazd na aukcji internetowej.

T-shirty gwiazd na aukcji internetowej. [16.05.2008] Ruszyła aukcja charytatywna Fundacji Ewy Błaszczyk: „Artyści malują dla Akogo”. Prace malarskie, na t-shirtach, wykonane przez gwiazdy polskiego filmu, teatru i estrady zostaną zlicytowane na budowę Kliniki Budzik... (info)


Jak nie teraz to kiedy?

Jak nie teraz to kiedy? [16.05.2008] Zbliża się lato, czas urlopów i weekendowych wyjazdów, podczas których chętniej się ruszamy, jemy dużo warzyw i owoców oraz pijemy więcej wody. Czy to wystarczy by we wrześniu wrócić do pracy w dobrej kondycji i z ładną sylwetką?.. (info)

Central Audit częścią sieci audytorsko-doradczej Moore Stephens International [16.05.2008] Central Audit, warszawska spółka specjalizująca się w badaniu sprawozdań finansowych, rachunkowości i doradztwie finansowym, przystąpiła do globalnej sieci audytorsko-księgowej Moore Stephens International... (info)


Paclan Practi Natura – natura w służbie czystości

Paclan Practi Natura – natura w służbie czystości [16.05.2008] Sprzątanie staje się łatwiejsze, gdy produkty, z których korzystamy są najwyższej jakości. Minęły już czasy, kiedy dbanie o czystość domu stanowiło nieprzyjemny obowiązek i wiązało się z wielogodzinnym trudem. Ściereczki Practi Natura marki Paclan.. (info)


Rusza kampania Luksja Rituals

Rusza kampania Luksja Rituals [16.05.2008] PZ Cussons Polska S.A., właściciel marki Luksja, uruchamia kampanię nowej linii kosmetyków. Promocja linii Luksja Rituals ma pomóc w osiągnięciu celu producenta, którym jest podwojenie udziałów wartościowych w segmencie żeli pod prysznic..... (info)

Kalendarium wydarzeń 19-23.05.2008 [16.05.2008] Przyszły tydzień z perspektywy danych makroekonomicznych prezentuje się dosyć ubogo. W poniedziałek opublikowany zostanie indeks wskaźników wyprzedzających LEI, który będzie najistotniejszą publikację w tym dniu... (info)


3 regaty Polish Match Tour w ten weekend!

3 regaty Polish Match Tour w ten weekend! [16.05.2008] W dniach 17-18 maja na Jeziorze Kierskim odbędą się trzecie regaty meczowe z cyklu POLISH MATCH TOUR, które zaliczane są do Pucharu Świata ISAF i Pucharu Polski PZŻ.. (info)


Kolorowy akcent na wiosnę

Kolorowy akcent na wiosnę [16.05.2008] Biuro, sala konferencyjna czy hotel nie muszą być nudnym miejscem do pracy. Choć obecnie obserwuje się raczej minimalistyczny charakter wyposażenia wnętrz biurowych, to jednak każdą taką przestrzeń można pomysłowo ożywić... (info)


Ekskluzywna wygoda czekania

Ekskluzywna wygoda czekania [16.05.2008] W ciągu całego życia sporo czasu spędzamy na czekaniu. A czekać można na wiele sposobów… np. stać w kolejce, podpierać ściany albo przestępować z nogi na nogę. Niewiele jest miejsc, gdzie czekając na swoją kolej, można wygodnie usiąść i odpocząć.. (info)


Uff, jak gorąco!

Uff, jak gorąco! [16.05.2008] Szybkim krokiem zbliżają się dni, w których temperatura będzie nam coraz bardziej doskwierać. Złe samopoczucie, zmęczenie, bóle głowy, nerwowość czy bezsenność to tylko niektóre odczuwalne na co dzień skutki upałów... (info)


BenQ liderem rynku projektorów w Q1 2008,

BenQ liderem rynku projektorów w Q1 2008, [16.05.2008] BenQ po raz kolejny uzyskał pozycję lidera na rynku projektorów multimedialnych w pierwszym kwartale 2008 roku w regionie Europy Wschodniej dostarczając na rynek 10901 sztuk urządzeń i osiągając udział 23,27%.. (info)

Image Recording Solutions Sp.z o.o.kolejnym dystrybutorem projektorów firmy BenQ [16.05.2008] Firma Image Recording Solutions Sp. z o.o. została nowym dystrybutorem projektorów multimedialnych firmy BenQ. W ofercie znajda się tylko modele projektorów z najwyższej półki cenowej oraz dedykowane dla kina domowego... (info)

Nowy produkt Interactive Intelligence- Customer Feedback Management [16.05.2008] Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ), globalny dostawca zunifikowanych rozwiązań komunikacji IP dla biznesu, wprowadza na rynek nowe produkty zarządzające informacją zwrotną od klienta, stworzone w celu pomiaru jakości i usprawnienia obsługi klienta... (info)

Patrick O’Malley nowym CFO Seagate [16.05.2008] Warszawa, 16.05.2008 - Firma Seagate Technology (NYSE: STX) ogłosiła, że Charles Pope, CFO Seagate, zdecydował, że z dniem 25.08.2008 przestanie pełnić funkcję Chief Financial Officer... (info)

Momentus 5400 FDE.2 zyskał kwalifikację Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA [16.05.2008] WARSZAWA, 14.05.2008 — Seagate Technology ogłosiła, że Agencja Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych zdecydowała, że dysk szyfrujący Momentus 5400 FDE.2 został zakwalifikowany do zastosowań w komputerach amerykańskich agencji rządowych... (info)

Cena emisyjna certyfikatów Investor Gold FIZ [16.05.2008] Ustalona została cena emisyjna nowej serii certyfikatów Investor Gold FIZ. Certyfikaty będzie można kupić po 1.611,21 zł za sztukę. Zapisy przyjmowane są w placówkach Banku BGŻ do 27 maja br... (info)

Finał VI Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych [16.05.2008] 17 i 18 maja, we Wrocławiu, w finale VI Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych, zmierzą się ze sobą pasjonaci matematyki. Na najlepszych czekają nowoczesne kalkulatory CASIO i możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowym finale w Paryżu... (info)


Wrocławskie Uczelnie Wyższe razem z ChemiParkiem

Wrocławskie Uczelnie Wyższe razem z ChemiParkiem [16.05.2008] Uniwersytet Wrocławski, Przyrodniczy, Ekonomiczny oraz Politechnika Wrocławska podpisały umowy o współpracy z ChemiParkiem Technologicznym. W ten sposób uczelnie chcą przyczynić się do stworzenia dolnośląskiego centrum innowacyjności branży chemicznej... (info)

Dalkia Polska używa Oracle E-Business Suite [16.05.2008] Oracle Polska informuje, że w Grupie Dalkia Polska zakończyło się wdrożenie aplikacji pakietu Oracle E-Business Suite (EBS); obecnie rozpoczęła się faza stabilizacyjna, która potrwa do końca czerwca 2008 roku... (info)

Pilotażowy program Ford Protect Samochody Używane w Auto-Boss [16.05.2008] Firma Auto-Boss wielooddziałowy dealer Forda z województwa śląskiego prowadzi pilotażowy program gwarancyjny na używane samochody marki Ford, Ford Protect Samochody Używane... (info)

Amadeus czołowym partnerem linii lotniczych [16.05.2008] Amadeus czołowym partnerem linii lotniczych w zakresie technologii biletów elektronicznych. W związku ze zbliżającym się terminem określonym przez IATA, Amadeus oferuje rozwiązania do wystawiania biletów elektronicznych również dla tanich przewoźników.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...