informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


ALERGEN zagrał koncert dla Interia TV w Krakowie!

ALERGEN zagrał koncert dla Interia TV w Krakowie! [16.05.2007] 15 maja w klubie IMBIR w Krakowie, grupa młodych muzyków ALERGEN zagrała bardzo udany koncert specjalnie na zamówienie interaktywnej telewizji internetowej Interia TV.. (info)

Dźwięki Ściśle Tajne w Radiu ESKA [16.05.2007] W poniedziałek rozpoczęła się wielka zabawa dla słuchaczy Radia ESKA "Dźwięki Ściśle Tajne". Odgadując prezentowany na antenie dźwięk można wygrać nawet 100 000 złotych. Rozwiązania mobilne przygotował zespół One-2-One Media Solutions... (info)


Libet w harmonii z otoczeniem – nowy katalog produktów

Libet w harmonii z otoczeniem – nowy katalog produktów [16.05.2007] Dzięki wykorzystaniu szlachetnych nawierzchni brukowych możemy sprawić, że nasze najbliższe otoczenie stanie się nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. W nowym katalogu firmy Libet każdy właściciel ogrodu znajdzie szereg ciekawych pomysłów na aranżację przestrzeni wokół domu, a także pozna najnowsze trendy dominujące w małej architekturze ogrodu... (info)


Sello - rewolucja w obsłudze aukcji internetowych

Sello - rewolucja w obsłudze aukcji internetowych [16.05.2007] Sello to nowy produkt firmy InsERT, który w znacznym stopniu ułatwia sprzedaż na aukcjach internetowych... (info)


Magicolor, czyli magia koloru

Magicolor, czyli magia koloru [16.05.2007] Firma Konica Minolta wprowadziła do sprzedaży sieciową drukarkę laserową magicolor 5550. Przeznaczona jest do szybkiego druku biurowego wysokiej jakości... (info)


Nowa wersja beta programu NooBlog Writer

Nowa wersja beta programu NooBlog Writer [16.05.2007] Program do obsługi bloga w portalu NooBlog.pl doczekał się kolejnej beta wersji... (info)

Światowe uznanie dla polskich wynalazków [16.05.2007] Centrum Innowacji i Inwestycji Technologicznych zostało wyróżnione dyplomem od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego za technologię wytwarzania alkoholu diacetonowego metodą ultradźwiękową... (info)


LandRollery – najlepszy aktywny wypoczynek na wiosnę!

LandRollery – najlepszy aktywny wypoczynek na wiosnę! [16.05.2007] Wiosenna aura sprzyja aktywnemu trybowi życia i najwyższy czas zadbać o sprzęt sportowy. LandRollery to bezpieczne i bardzo funkcjonalne rolki terenowe proponowane przez firmę SportConde dla fanów aktywnego wypoczynku... (info)


Panda EnterpriSecure chroni serwery ADAX

Panda EnterpriSecure chroni serwery ADAX [16.05.2007] Od maja do wszystkich serwerów ADAX dołączane jest oprogramowanie antywirusowe Panda EnterpriSecure firmy Panda Software, które chroni wszystkie elementy firmowej sieci niezależnie od używanego w firmie systemu operacyjnego. Po wygaśnięciu bezpłatnej licencji, użytkownicy mogą ją przedłużyć na kolejny rok na promocyjnych warunkach... (info)


Marki ROCA najlepszymi wyborami roku 2007

Marki ROCA najlepszymi wyborami roku 2007 [16.05.2007] Marki POOLSPA i ROCA zdobyły tytuł „Wybór Roku 2007”, przyznawany przez branżowy miesięcznik "Łazienka". W tegorocznej, szóstej już edycji konkursu nagroda główna przypadła tym dwóm firmom z grupy ROCA w kategoriach ceramika łazienkowa oraz kabiny prysznicowe... (info)


ethernus e-Urząd na konferencji „IT w Administracji GigaCon”

ethernus e-Urząd na konferencji „IT w Administracji GigaCon” [16.05.2007] Firma Embedos, producent zintegrowanych serwerów ethernus, zaprezentuje na konferencji „IT w Administracji GigaCon” kompleksowe rozwiązanie usprawniające pracę każdego urzędu... (info)


Odkryj na nowo urok drewna z JEDYNKĄ®

Odkryj na nowo urok drewna z JEDYNKĄ® [16.05.2007] Poszukując w sklepie odpowiedniego impregnatu do powierzchni drewnianych warto zwrócić uwagę na produkt, który od momentu pojawienia się na rynku cieszy się uznaniem klientów – JEDYNKĘ® DO DREWNA... (info)


Pięknie mieszkać – podłogi z badi i tali

Pięknie mieszkać – podłogi z badi i tali [16.05.2007] Mieszkanie świadczy o właścicielu, dlatego urządzajmy je z fantazją. Znane z pięknej barwy deski barlineckie z drewna badi i tali to gwarancja oryginalnego stylu wnętrza oraz pozytywnej energii kolorów w domu... (info)

Akademia Bezpiecznego Samochodu pod warszawską Rotundą [16.05.2007] 22 maja 2007 roku w ramach kampanii Akademia Bezpiecznego Samochodu na placu pod warszawską Rotundą rozpocznie się cykl happeningów. Przechodnie będą mieli okazję wziąć udział w niecodziennej inscenizacji związanej z bezpieczeństwem na naszych drogach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...