informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Kupiec Poznański – akcja dla najmłodszych [16.04.2008] Trwa akcja na rzecz ratowania wilków w Polsce Zachodniej prowadzona wspólnymi siłami przez Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański oraz Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „SALAMANDRA”... (info)


Ucz się zdrowo warzywnie i owocowo!

Ucz się zdrowo warzywnie i owocowo! [16.04.2008] Maj i czerwiec to trudne miesiące dla maturzystów i studentów. To czas stresu egzaminacyjnego. Twój żołądek się buntuje, podnosi się ciśnienie tętnicze, pojawia się wysypka i coraz częściej miewasz migreny..... (info)

DudeDesign – mała agencja interaktywna [16.04.2008] Na polskim rynku internetowym pojawiła się agencja interaktywna DudeDesign. Nowa wersja strony internetowej (www.dude.pl) przyciąga wyjątkową szatą graficzną oraz ujmującą prezentacją wybranych realizacji na stronie głównej... (info)

Newitech: wzrost sprzedaży zagranicę mimo słabego dolara [16.04.2008] Newitech zakończył rok 2007 kolejnym wzrostem sprzedaży oraz wypracowanego zysku netto. W minionym roku spółce udało się wypracować o 50 proc. większy całkowity przychód, natomiast sprzedaż rozwiązań i usług zagranicę wzrosła o 150 proc... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.04.2008 [16.04.2008] Wzrosty przy zwiększonych obrotach. Dzisiejszą sesję indeksy rozpoczęły od niewielkich wzrostów, które nie trwały jednak zbyt długo. Nastroje w całej Europie pogorszyły się po informacjach o wyższym od oczekiwań wzroście inflacji w strefie euro w marcu... (info)


Serce do Serca w rytmie RAP

Serce do Serca w rytmie RAP [16.04.2008] 20.04 na Ukrainie Reprezentacja Artystów Polskich rozegra mecz piłkarski z Reprezentacją Artystów Ukrainy na stadionie Dynama Kijów. Będzie to element akcji charytatywnej pt. „Serce do Serca”. Nice Polska udzieli wsparcia sponsorskiego w tej akcji... (info)


Przenośne gniazdko zasilające Kensington

Przenośne gniazdko zasilające Kensington [16.04.2008] W ofercie Kensington dostępna jest przetwornica Ultra Power Inverter 150, która pozwala zasilać urządzenia przenośne, wykorzystując gniazdo zapalniczki samochodowej lub obecne na pokładach samolotów złącze Empower... (info)


Telepraca bez ryzyka

Telepraca bez ryzyka [16.04.2008] Nowy token sprzętowy Aladdin eToken NG-FLASH 72K (na port USB) jako pierwszy na rynku informatycznym łączy otwartą technologię Java Card z mechanizmem szyfrującym pamięć flash... (info)


AutoMapa 5.0 w najnowszym SmartGPS

AutoMapa 5.0 w najnowszym SmartGPS [16.04.2008] SG320AM to pierwszy na rynku nawigator marki SmartGPS wyposażony w trójwymiarową AutoMapę 5.0, która prowadzi kierowców „od drzwi do drzwi” po całej Polsce... (info)


Rany można łagodzić na wiele sposobów - apteczka 3M Nexcare First Aid Kit

Rany można łagodzić na wiele sposobów - apteczka 3M Nexcare First Aid Kit [16.04.2008] Wiosna to okres kiedy chętnie wybieramy się na wycieczki rowerowe, weekendowe wypady za miasto. Aby nic nie stanęło na przeszkodzie dobrej zabawy, dobrze jest zaopatrzyć się w apteczkę, która poratuje w awaryjnej sytuacji - apteczkę 3M Nexcare First Aid Kid... (info)


W dżungli ryzyka

W dżungli ryzyka [16.04.2008] W Warszawie odbyła się dwudniowa międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK pn. „Zarządzanie ryzykiem w strategii firmy”. Konferencja dotyczyła wpływu zarządzania ryzykiem na strategię przedsiębiorstw..... (info)

Kontroluj wiele komputerów PC oraz urządzeń z USB! [16.04.2008] ATEN przedstawia nową generację przełączników KVMPTM z funkcją OSD umożliwiających łatwe zarządzanie Twoim komputerem wraz z podłączanymi do niego urządzeniami USB2.0 i audio.. (info)


Nick – jak fajnie być dzieckiem!

Nick – jak fajnie być dzieckiem! [16.04.2008] Nickelodeon (Nick) - kanał dziecięcy należący do największej na świecie sieci telewizyjnej Viacom - zadebiutuje na telewizyjnym rynku 1 czerwca 2008 roku... (info)

Największa spółka do spraw rozwodowych także w Turcji [16.04.2008] Added Life Value S.A. największe europejskie przedsiębiorstwo zajmujące się rozwodem, separacją i nowym początkiem rozszerzyło swoją prezencje internetową na następny kraj i rozpoczęło z sukcesem działalność w Turcji... (info)

Bonair SA zakończył wdrożenie w SKOK Kopernik [16.04.2008] Bonair SA zakończył wdrożenie systemu ScoreEngine w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej im. Mikołaja Kopernika. Rozwiązanie to umożliwia automatyczne generowanie rekomendacji kredytowej w oparciu o zdefiniowane algorytmy kredytowe... (info)


Aż 4 lata gwarancji na lodówki i zmywarki od Indesit Company Polska!

Aż 4 lata gwarancji na lodówki i zmywarki od Indesit Company Polska! [16.04.2008] W ramach akcji „Gwarancja korzyści” producent oferuje użytkownikom aż 4-letnie bezstresowe korzystanie ze zmywarek Hotpoint-Ariston. Taki sam okres gwarancji na lodówki H-A oraz Indesit otrzyma każdy, kto skorzysta z promocji „4 beztroskie lata gwarantowane”... (info)

Immersum organizatorem koncertu grupy „Bank” w Second Wrocław. [16.04.2008] W najbliższy czwartek odbędzie się wirtualna impreza z okazji otwarcia Wrocławia w Second Life. Część nieoficjalną rozpocznie o godz. 20.00 koncert zespołu rockowego Bank... (info)

Ponetex Logistics - Nowe punkty na mapie Polski [16.04.2008] Do największych atutów każdej firmy logistycznej należą niskie koszty oraz szybkość dostaw. Wielkopolski Ponetex Logistics równie duży nacisk kładzie na rozwój... (info)


Turystyka Wspólna Sprawa

Turystyka Wspólna Sprawa [16.04.2008] Wsparcie współpracy wewnątrz branży turystycznej, szerokie spektrum szkoleń menedżerskich, zawodowych i językowych, imponujące rezultaty - tak kończy się projekt "Turystyka Wspólna Sprawa".. (info)


Wypromować sukces marki

Wypromować sukces marki [16.04.2008] Na rynek wkracza właśnie wydany przez organizację Superbrands album Superbrands/Business Superbrands 2008. Organizacja ogłasza również wyniki największego badania opinii Polaków o markach... (info)


Wawel najsłodszy pod słońcem

Wawel najsłodszy pod słońcem [16.04.2008] Na ciepłe dni Wawel przygotował nową linię produktów o soczyście owocowych smakach. W limitowanej serii towarzyszyć nam będą czekolady nadziewane, galaretka malinowa w czekoladzie oraz orzeźwiające połączenie czekolady i mięty... (info)

Prawnicy w mediach [16.04.2008] Jak wynika z nowego raportu Instytutu Monitorowania Mediów, w lutym na łamach mediów najczęściej obecny był mecenas Leszek Piotrowski, najpopularniejszą była kancelaria Chałas i Wspólnicy, zaś media najchętniej podejmowały tematy związane z prawem cywilnym... (info)


Uwolnij kusicielkę, która tkwi w Tobie…

Uwolnij kusicielkę, która tkwi w Tobie… [16.04.2008] Każda Kobieta ma swój indywidualny styl i własną tożsamość nie zależnie od wieku, czy kształtów. Każda z nas jest piękna, elegancka i atrakcyjna na swój sposób. Każda z nas, też potrafi kusić... (info)

Relpol powiększa grupę kapitałową [16.04.2008] Relpol GmbH, tak nazywa się nowa firma w Grupie Kapitałowej Relpol SA. Tym samym giełdowa spółka potwierdziła wcześniejsze zapowiedzi i zrealizowała kolejny cel przeprowadzonej w ubiegłym roku nowej emisji akcji... (info)

Lista najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów, marzec 2008 [16.04.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował listę najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów krążących w Internecie w marcu 2008 r... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...