informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Idzie wiosna, idą zmiany - zdrowe odchudzanie z Laboratoriami Natury

Idzie wiosna, idą zmiany - zdrowe odchudzanie z Laboratoriami Natury [16.04.2007] Nadejście wiosny dodaje nam energii i ochoty do zmian, szczególnie w kwestii pozbycia się nadwagi... (info)


JOKER wśród ekologicznych farb

JOKER wśród ekologicznych farb [16.04.2007] EKO-JOKER, najwyższej klasy akrylowa farba lateksowa marki TIKKURILA, do malowania ścian i sufitów, została uhonorowana Europejskim Znakiem Ekologicznym (European Eco-label)... (info)

Finał drugiej edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl [16.04.2007] 14 kwietnia odbył się finał drugiej edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl, który organizowany jest ..... (info)


Rusza I odsłona Johnnie Walker Master of Bar Administration PRESTIGE CLUB

Rusza I odsłona Johnnie Walker Master of Bar Administration PRESTIGE CLUB [16.04.2007] Diageo Polska, producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, takich jak Johnnie Walker, Smirnoff, Bailey’s, rozpoczyna Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club... (info)

Wielka Wieś - podkrakowska Gmina inwestuje w wodociągi i kanalizację [16.04.2007] Coraz większą ilość przyjmowanych wniosków o uzgodnienie projektu technicznego przyłączy wody i kanalizacji notują pracownicy Gminnego Zakładu Eksploatacji Obiektów Komunalnych w Wielkiej Wsi... (info)


Sport Extreme – nawierzchnia do zadań specjalnych

Sport Extreme – nawierzchnia do zadań specjalnych [16.04.2007] Barlinek wprowadza na rynek nową podłogę sportową – Sport Extreme, zaprojektowaną z myślą o dużych halach wyposażonych w ciężki sprzęt... (info)


Nowa witryna internetowa PacSafe

Nowa witryna internetowa PacSafe [16.04.2007] Powstał nowy serwis internetowy PacSafe – marki produkującej akcesoria do ochrony bagażu. Witryna zyskała całkowicie nowy design dzięki czemu jest bardziej przejrzysta i przyjazna użytkownikowi... (info)

Finalistki konkursu HOOK FASHION LOOK 2007 wybrane !!! [16.04.2007] Znane już są finalistki konkursu HOOK Fashion Look 2007, którego organizatorem jest Agencja Modelek HOOK. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 14 dziewcząt z całej Polski, które już 5 maja ubiegać się będą o nagrodę w konkursie... (info)


Pasywnie znaczy ciepło i tanio

Pasywnie znaczy ciepło i tanio [16.04.2007] Ciepło domu rodzinnego jest marzeniem każdego z nas. Ciepło rozumiane nie tylko jako to coś pomiędzy ludźmi, ale również jako fizyczne ciepło, w którym możemy pielęgnować kontakty międzyludzkie... (info)


Europ Assistance Polska partnerem Europäische Reiseversicherung na Ukrainie

Europ Assistance Polska partnerem Europäische Reiseversicherung na Ukrainie [16.04.2007] Na ukraińskim rynku ubezpieczeń turystycznych rozpoczął działalność jeden z jego europejskich liderów – Europäische Reiseversicherung. Jego oferta została wprowadzona na rynek w połączeniu z programem assistance podróżnego Europ Assistance Polska... (info)

Kuroń gotuje w radiu [16.04.2007] Gotowane bachory - między innymi taką potrawę wyszukał Maciej Kuroń. W Polskim Radiu Wrocław przedstawia też inne, smakowite pomysły. Wszystko okraszone będzie anegdotami i opowieściami o kulinarnych trikach... (info)

Budimex Nieruchomości zwycięzcą plebiscytu Perfect Stand! [16.04.2007] W dniach 31.03 – 01.04.2007, podczas VII edycji Mazowieckich Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl, zorganizowany został plebiscyt na Najlepsze Stoisko. Celem Plebiscytu było nie tylko nagrodzenie właścicieli najlepszego stoiska, ale również zachęcenie wystawców do większej kreatywności przy aranżacji standów... (info)

Nowe smaki soków Gerber z ziołami [16.04.2007] Od połowy kwietnia 2007 r. w sklepach są dostępne trzy nowe produkty Gerber. 100% naturalne soki z jabłek i winogron zostały wzbogacone ziołami. Nowe smaki to jabłko-winogrono z rumiankiem, jabłko-winogrono z miętą, jabłko-winogrono z koprem włoskim i rumiankiem... (info)

0-59 w IPFON [16.04.2007] IPFON uruchomił obsługę strefy numeracyjnej 0-59, obejmującej byłe województwo słupskie. To już czterdziesta strefa numeracyjna, o którą wzbogaca swoją ofertę IPFON... (info)


Piąte Jubileuszowe Polskie Dni w Maso Corto

Piąte Jubileuszowe Polskie Dni w Maso Corto [16.04.2007] Jak co roku pragniemy zaprosić Państwa do pełnej słońca Italii na Piąte Jubileuszowe Polskie Dni w Maso Corto. Miejscowość, w której słońce świeci ponad 300 dni w roku, w dniach 16-23 czerwca 2007, stanie się letnią stolicą Polski. Chcąc podkreślić wyjątkowy, jubileuszowy charakter wydarzenia, przygotowaliśmy dla Państwa moc wrażeń i niezapomnianą zabawę... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...