informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 37

Zdemaskuj agenta z Polskim Radiem Wrocław [16.03.2007] Tajni agenci, którzy połączą się z francuskim łącznikiem mają szansę wyjechać na operację specjalną do Francji. Polskie Radio Wrocław rozpoczęło konkurs w którym główną nagrodą jest wycieczka nad Sekwanę i Loarę... (info)

ATENA partnerem technologicznym szkolenia MDRT [16.03.2007] Szkolenie, pt. „Jak odnieść sukces w sprzedaży ubezpieczeń na życie? Praktyczne wskazówki najlepszych pośredników i doradców na polskim rynku” odbędzie się w hotelu Marriott w poniedziałek 19 marca... (info)


Dzień św. Patryka w International American School

Dzień św. Patryka w International American School [16.03.2007] W International American School odbyły się uroczyte obchody Dnia św. Patryka. Dzieci, młodzież oraz zaproszeni goście zapoznali się z historią i kulturą Irlandii, podziwiali stare, irlandzkie tańce i pieśni... (info)


Deska barlinecka AKACJA… w kolorze miodu i cynamonu

Deska barlinecka AKACJA… w kolorze miodu i cynamonu [16.03.2007] Wyjątkowo dekoracyjna miodowo-cynamonowa barwa deski barlineckiej akacja sprawia, że jest ona znakomitą propozycją dla osób poszukujących podłogi wnoszącej do wnętrza ciepło oraz znacznie podnoszącej jego walory estetyczne... (info)


„Gdzie fachowcy tam Jedynka” – ruszyła kampania reklamowa!

„Gdzie fachowcy tam Jedynka” – ruszyła kampania reklamowa! [16.03.2007] 12 marca ruszyła kampania reklamowa Jedynki – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek farb na rynku. Jej zadaniem jest wzmocnienie wizerunku marki i promocja nowych opakowań... (info)


Jedynka – nowe oblicze znanej rodziny!

Jedynka – nowe oblicze znanej rodziny! [16.03.2007] Jedynka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek farb na rynku – wprowadza od marca nowe opakowania dla swoich produktów. Zmiany dotyczą nie tylko opakowań, w ofercie marki pojawią się także nowe farby... (info)


Notebooki ARISTO z Windows Vista

Notebooki ARISTO z Windows Vista [16.03.2007] Firma Comes – producent notebooków marki ARISTO – poinformowała, że wszystkie modele z serii Prestige oraz Vision są już oferowane z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista... (info)

Ekspansja koncernu Visma na rynki europejskie [16.03.2007] Koncern Visma ASA kupił 100% udziałów w firmie AccountView BV – trzecim co do wielkości producencie aplikacji dla biznesu w Holandii... (info)


VIA obchodzi pięciolecie płyt głównych EPIA Mini-ITX!

VIA obchodzi pięciolecie płyt głównych EPIA Mini-ITX! [16.03.2007] Firma VIA rozpoczęła miesięczne obchody piątej rocznicy debiutu pierwszej płyty głównej EPIA... (info)

Grupy .NET [16.03.2007] W społecznościach akademickich drzemie bardzo duży potencjał. Microsoft, dostrzegając to od kilku lat, aktywnie je wspiera, budując w Polsce i na świecie Program Akademicki... (info)

Microsoft Office w EduAkcji [16.03.2007] Microsoft zainaugurował program „Microsoft Office w EduAkcji”, w ramach którego firma oferuje studentom, uczniom oraz pracownikom sektora edukacyjnego pakiety biurowe Microsoft Office na preferencyjnych warunkach... (info)

Program Student Partner [16.03.2007] Program Microsoft Student Partner jest skierowany do akademickich kół naukowych... (info)


Cleanic Clean O”peel – nowa jakość peelingu

Cleanic Clean O”peel – nowa jakość peelingu [16.03.2007] Powszechnie wiadomo, że peeling jest zabiegiem koniecznym i niezbędnym dla zachowania promiennego wyglądu naszej skóry... (info)

Program MSDN Academic Alliance [16.03.2007] Jednym z największych problemów edukacji informatycznej jest wyposażenie laboratoriów w najnowsze oprogramowanie oraz zapewnienie bezpłatnego dostępu do niego wykładowcom i studentom... (info)


Crescendo usprawnia pracę największego skandynawskiego portalu społecznościowego

Crescendo usprawnia pracę największego skandynawskiego portalu społecznościowego [16.03.2007] Maestro firmy Crescendo, sprzętowe rozwiązanie typu AFE (Application Front End), zostało użyte przez firmę Dynamoid Oy do poprawienia funkcjonowania swoich serwisów, w tym najważniejszego IRC-Galleria... (info)


Anima Di Vulcano

Anima Di Vulcano [16.03.2007] Remineralizująco – energetyzujący zabieg dla każdego typu cery. Anima di Vulcano jest zabiegiem opartym na niezwykłych produktach do pielęgnacji dłoni i twarzy... (info)


Sage Symfonia największym dostawcą na rynku oprogramowania dla MŚP

Sage Symfonia największym dostawcą na rynku oprogramowania dla MŚP [16.03.2007] Sage Symfonia zajęła pierwsze miejsce wśród producentów oprogramowania dla sektora MŚP w 2005 roku, obejmując niemal 7,5% udziałów w wartości tego rynku w Polsce... (info)


Nowy format w ofercie CAM Media Transit Advertising

Nowy format w ofercie CAM Media Transit Advertising [16.03.2007] CAM Media Transit Advertising w lutym zaproponował swoim klientom Tram Seat Back - nowy format reklamy wewnątrz tramwajów warszawskich... (info)

Międzynarodowe Stowrzyszenie Reklamy IAA obiera kierunek na CSR [16.03.2007] W pierwszych dniach lutego w Zurychu odbyła się dziewiąta Konferencja Prezesów Europejskich Oddziałów IAA... (info)


Zdrowe kości, mięśnie, stawy - książka wydawnictwa Reader's Digest

Zdrowe kości, mięśnie, stawy - książka wydawnictwa Reader's Digest [16.03.2007] Badania naukowe dowodzą, że ponad 1/3 dorosłej populacji cierpi z powodu ostrych lub przewlekłych dolegliwości mięśni i kości. Trzykrotnie częściej są to kobiety niż mężczyźni... (info)

Forties w Gdańsku [16.03.2007] Pewne partie lekkiej i niskosiarkowej ropy Forties Blend od stycznia br. są mieszane z nową wydobywaną ropą Buzzard, która jest cięższa i zawiera więcej siarki - jej własności są zbliżone do rosyjskiej ropy REBCO... (info)

Nowa odsłona Dominet Banku w Internecie [16.03.2007] Dominet Bank odświeżył swój wizerunek w Internecie. Serwis www.dominet.pl otrzymał nową szatę graficzną i został wzbogacony o wiele funkcjonalności, wśród których znalazły się m.in. wyszukiwarka placówek i bankomatów oraz formularze kontaktowe dla klientów... (info)

BRE Bank doceniony za wysokie standardy ładu korporacyjnego i prognozy makroekonomiczne [16.03.2007] BRE Bank został nominowany przez Gazetę Giełdy Parkiet do nagrody ”Byki i Niedźwiedzie” za wysokie standardy ładu korporacyjnego w 2006 roku... (info)

IPO.pl debiutuje jako Doradca dla Biznesu [16.03.2007] Po ponad roku działalności nadeszła poważna zmiana Portalu IPO.pl. Dotychczas serwis poświęcony finansowaniu przedsiębiorstw, rozszerzył swą zawartość merytoryczna o nowe działy, których tematyka nawiązuje bezpośrednio do wszystkich obszarów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej... (info)


Między Saharą a Syberią

Między Saharą a Syberią [16.03.2007] Czy w Polsce zmienia się nam klimat? Jednoznacznej odpowiedzi brak, ale coraz więcej sygnałów potwierdza, że rodzimy klimat traci swój „umiarkowany” rozsądek... (info)


Ceramika niejedno ma imię

Ceramika niejedno ma imię [16.03.2007] Co to jest ceramika budowlana? Pierwsze skojarzenie: dach, cegła. Ale za nazwą „ceramika” kryją się również: płytki posadzkowe, cegła brukowa czy tzw. elementy gotowe... (info)


Bombay Sapphire Designer Glass Competition

Bombay Sapphire Designer Glass Competition [16.03.2007] Zbliża się kolejna edycja międzynarodowego konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition... (info)

Honda Civic Internetowym Samochodem Roku 2006! [16.03.2007] 15 marca, podczas uroczystej gali w Warszawie zaprezentowane zostały wyniki rankingu TOP 10 mojeauto.pl. Głównym punktem gali było oficjalne uhonorowanie laureatów III edycji plebiscytu INTERNETOWY SAMOCHÓD ROKU 2006. Internetowym Samochodem Roku 2006 została Honda Civic... (info)

Roczny raport TopTen mojeauto.pl 2006 [16.03.2007] W trzeciej już edycji rankingu Top Ten mojeauto.pl, który jest zestawieniem najbardziej popularnych modeli w internecie, zdecydowanie zwyciężyła Honda Civic. W końcowej klasyfikacji Honda wyprzedziła zdecydowanie Skodę Fabię i Forda Focusa... (info)

Passat i Volkswageny najbardziej popularne wśród używanych [16.03.2007] 2006 rok już za nami, czas więc na podsumowania. Rynek aut używanych coraz bardziej się rozrasta, jednak niezmiennie interesują nas te same marki i modele. W ubiegłym roku najbardziej popularnym samochodem używanym w serwisie GEpard był Volkswagen Passat, zaś ulubioną marką Volkswagen... (info)


Brontes Processing: Polska konkurencja EyeToy’a

Brontes Processing: Polska konkurencja EyeToy’a [16.03.2007] Brontes Processing wydało niedawno pakiet gier, które rozpoczną bitwę ze święcącym triumfy na rynku EyeToy’em. Gry, przy użyciu kamerki internetowej, tworzą dla nas wirtualny świat, w którym nie ma ograniczeń. Wirtualna rzeczywistość przestaje już być motywem znanym jedynie z filmów science-fiction... (info)

Inflacja w centrum uwagi [16.03.2007] W czwartek na rynku walutowym obserwowaliśmy niewielką zmienność głównych par walut. Z powodu drożejących akcji na azjatyckich i europejskich parkietach w pierwszej połowie dnia jen wyraźnie osłabiał się w stosunku do dolara, jednak im bliżej było rozpoczęcia sesji w USA, tym bardziej dolar zaczynał tracić na wartości... (info)


Sound of Tuning

Sound of Tuning [16.03.2007] Wszyscy ci, którzy uwielbiają mocne i piękne auta, dobrą muzykę i zabawę już niedługo będą mieli możliwość spędzenia pełnego wrażeń weekendu... (info)

Pegasus PR ponownie dla lidera! [16.03.2007] Agencja Pegasus Public Relations przedłużyła na kolejny rok umowę z firmą ProLogis, światowym liderem rynku deweloperów powierzchni magazynowych... (info)


Sprzęt Microsoftu ułatwia cyfrową komunikację

Sprzęt Microsoftu ułatwia cyfrową komunikację [16.03.2007] Dzięki pierwszym kamerom internetowym firmy Microsoft oglądanie, słuchanie i dzielenie się obrazami stało się niezwykle proste... (info)

Awanse i nowe twarze w Weber Shandwick [16.03.2007] Indywidualne osiągnięcia konsultantów i nowi klienci sprawili, że w polskim biurze Weber Shandwick 2007 rok zaczął się od promocji i wzmocnienia zespołu... (info)

Ryczałt SMS jeszcze tylko do 20 marca 2007 [16.03.2007] Tylko w Heyah SMSy do wszystkich sieci za 0 groszy.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...