informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

YTONG jedną z najlepszych marek budowlanych w Polsce [16.02.2008] YTONG firmy Xella zdobył pierwsze wyróżnienie w kategorii materiały wznoszeniowe w rankingu Budowlana Marka Roku 2007. Badania przeprowadzono wśród wykonawców..... (info)

Nowy TermoDom.pl [16.02.2008] Istniejący od ponad roku portal TermoDom.pl przeszedł lifting graficzny. Jest to początek zmian, które zostaną przeprowadzone na serwisie w ciągu najbliższego półrocza... (info)


19 firm z Pomorza uhonorowanych zostało tytułem Solidna Firma

19 firm z Pomorza uhonorowanych zostało tytułem Solidna Firma [16.02.2008] Program Solidna Firma od sześciu lat wspiera i promuje firmy zarządzane zgodnie z zasadami etyki, kreując w ten sposób lobby czystego biznesu. We wszystkich edycjach programu weryfikacji poddało się blisko 1600 podmiotów gospodarczych... (info)

Telefon nie dla przyszłości [16.02.2008] Targi INTERTELECOM 2008, które odbędą się w Łodzi i będą trwać od 8 do 10 kwietnia to największa i najbardziej znacząca wystawa osiągnięć i tendencji rozwojowych komunikacji elektronicznej w Polsce i w Centralnej Europie..... (info)


Światło i kolor ludzkiej duszy. Planowany designe

Światło i kolor ludzkiej duszy. Planowany designe [16.02.2008] Cenisz oryginalność, ciekawy efekt, chcesz, by pierwsze wrażenie było niezatartym wspomnieniem? Ludzie widząc coś po raz pierwszy często nie zdają sobie sprawy z tego, co sprawiło, że ich opinia jest taka, a nie inna... (info)


Pokój myśli... Ogień w szamocie

Pokój myśli... Ogień w szamocie [16.02.2008] Szamot jest materiałem ceramicznym otrzymywanym przez zmielenie i spieczenie wypalonej gliny ogniotrwałej. Materiał dotychczas używany na okładziny stosowane w kaflowych piecach domowych, w paleniskach i piecach przemysłowych..... (info)

www.mediacja.com - pierwszy polski serwis informacyjny poświęcony mediacji [16.02.2008] Nie możesz pracować, gdy Twój kolega z pracy głośno rozmawia przez telefon? Twój pracownik notorycznie przychodzi spóźniony? Firma, z którą podpisałeś kontrakt nie zapłaciła za wykonaną usługę, a podwykonawca nie wyrobił się w terminie? Nie wiesz, co zrobić?.. (info)

Fortunet.eu: Czytelnicy wydawcami, czyli i Ty możesz zostać wydawcą! [16.02.2008] Fortunet.eu – wydaj książkę i zarób pieniądze – nowatorskie przedsięwzięcie Wydawnictwa Poligraf. Wydawnictwo Poligraf uruchomiło właśnie niezwykle innowacyjne przedsięwzięcie: System Wydawniczy Fortunet – platformę wydawniczą, której celem jest zapewnienie:.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...