informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 28

Nutella daje energię na start! [16.01.2008] Już po raz drugi marka Nutella z portfolio Ferrero, wspiera europejską akcję Rossignol Demo Tour 2008. Amatorzy zimowych szaleństw podczas 14 eventów w największych ośrodkach sportów zimowych w Polsce,.. (info)


Coccodrillo zostało uhonorowane nagrodą Superprodukt 2007

Coccodrillo zostało uhonorowane nagrodą Superprodukt 2007 [16.01.2008] Frilly, bielizna dziecięca marki Coccodrillo, otrzymała tytuł Superprodukt 2007. Ta prestiżowa nagroda co roku przyznawana jest przez znany magazyn dla rodziców – Mam Dziecko... (info)

Czy reklama może zmienić świat? [16.01.2008] Obecnie coraz częściej, równolegle do myślenia o biznesowym sukcesie, mówi się o społecznej odpowiedzialności, jako integralnej części strategii zarządzania. Kampanie csr’owe pokazują istotne problemy, stanowią dialog z otoczeniem, angażują... (info)


Nowe maszyny – większe możliwości

Nowe maszyny – większe możliwości [16.01.2008] Firma Otto Ganter zakupiła nowe maszyny do wytwarzania oferowanych przez siebie uchwytów o oznaczeniach: GN 426, GN 426.1, GN 666, GN 333. Dzięki modernizacji producent uzyskał możliwość wykonywana uchwytów specjalnych, dostosowanych do życzeń klienta... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 16.01.2008 [16.01.2008] WIG20 poniżej 3000 punktów. Spadki na giełdach w Azji oraz w USA spowodowały, że sesja na GPW rozpoczęła się fatalnie. Indeks WIG20 spadł na początku dnia o 4,60%... (info)


Konsola Altusen KL1100

Konsola Altusen KL1100 [16.01.2008] Warszawa, 16 styczeń 2008: AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży konsolę LCD ALTUSEN - zaawansowana linia produktów ATEN – oznaczoną kodem KL1100... (info)

Allegro Agency numerem jeden wśród firm eventowych [16.01.2008] Allegro Agency została uznana za najbardziej znaną firmę eventową na polskim rynku według badań przygotowanych przez specjalistyczny magazyn „Trade Marketer”... (info)


Wielkanocna oferta Mieszko

Wielkanocna oferta Mieszko [16.01.2008] Firma Mieszko z myślą o swoich klientach po raz kolejny postanowiła uatrakcyjnić swoje produkty przygotowując specjalne limitowane serie wielkanocnych opakowań... (info)

Nowy klient PMT Marketing System [16.01.2008] Od początku stycznia PMT Marketing System odpowiada za obsługę merchandisingową firmy Heba-Pol. Heba-Pol, producent artykułów utrzymania czystości, zdecydował się na długookresową współpracę z agencją... (info)


Whisky Dewar`s w nowym opakowaniu

Whisky Dewar`s w nowym opakowaniu [16.01.2008] Dewar`s, marka luksusowej whisky, wprowadziła nowe opakowanie dla jednego ze swych produktów – Dewar`s White Label. Nowy design pudełka utrzymany w prostym, ale eleganckim stylu oddaje charakter i prestiż marki... (info)

Współpraca Nexans Cabling Solutions i partnerów Creative Strategies przedłużona [16.01.2008] Creative Strategies, którego parterem na rynku polskim jest agencja Comm Start kontynuują w roku 2008 działania public relations dla Nexans Cabling Solutions rozpoczęte z sukcesami w 2007... (info)


Ferie zimowe z robotem

Ferie zimowe z robotem [16.01.2008] Studenci Politechniki Poznańskiej, z koła naukowego robotyki „CybAiR”, przygotowali dla dzieci i młodzieży półkolonie, na których pokażą młodszym kolegom jak budować oraz programować roboty... (info)

Raport Psz.pl: Korporacji, 20 Polaków kształtujących globalny biznes [16.01.2008] Portal Spraw Zagranicznych psz.pl opublikował raport „Liderzy Korporacji, 20 Polaków kształtujących globalny biznes”. Celem raportu jest przedstawienie Polaków, którzy wpływają na decyzje największych przedsiębiorstw międzynarodowych... (info)


Portal Baby-Shower.pl organizatorem imprezy z brzuszkiem

Portal Baby-Shower.pl organizatorem imprezy z brzuszkiem [16.01.2008] 14 stycznia 2008r. w w Happy Mama w Warszawie odbyła się impreza z brzuszkiem zorganizowana przez redakcję portalu Baby-Shower.pl. Reportaż z imprezy pojawił się 15 stycznia 2008 roku w TVP1 w Teleexpressie... (info)

Co lepsze - karta kredytowa czy kredyt gotówkowy? [16.01.2008] Wybór środka kredytowania należy rozpocząć od celu, na jaki chcemy przeznaczyć te dodatkowe pieniądze, które pojawią się w naszym budżecie. Porównując kredyt gotówkowy z kartą kredytową należy wziąć pod uwagę nie tylko koszty i dostępność... (info)


Komfortowo, wygodnie i oszczędnie.

Komfortowo, wygodnie i oszczędnie. [16.01.2008] W dzisiejszych czasach oszczędność i ekologia to już nie tylko moda, ale także wymóg stawiany przez Unię Europejską oraz inne organizacje dbające o ochronę naszej planety... (info)


Telegärtner STX Steadytec

Telegärtner STX Steadytec [16.01.2008] AJM Electronics, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów niemieckiego koncernu Telegärtner, wprowadził do oferty najnowsze rozwiązanie w dziedzinie przemysłowego okablowania strukturalnego: rodzinę złączy Telegärtner STX... (info)


Fogscreen w TSB Event Solutions

Fogscreen w TSB Event Solutions [16.01.2008] Fogscreen to jedyny obraz przez który można przejsć. TSB jako jedyna firma w Polsce wprowadzila do swojej oferty fogscreen. Technika pozwala na wchodzenie, przechodzenie czy wychodzenie z obrazu... (info)

FFCreation Effektywnie [16.01.2008] Zakres oferowanych przez FFCreation usług determinuje rozwój technologiczny. W walce o klienta na dzisiejszym rynku najlepszym narzędziem sa własne rozwiązania technologiczne... (info)

Nowe strefy numeracyjne w IPFON [16.01.2008] Operator telefonii internetowej IPFON uruchomił obsługę dwóch nowych stref numeracyjnych: 0-15 (Tarnobrzeg) i 0-83 (Biała Podlaska). Tym sposobem w IPFON dostępne są już numery z 43 stref numeracyjnych... (info)

Ceramika Nowa Gala używa pakietu Oracle Business Intelligence [16.01.2008] W firmie Ceramika Nowa Gala zakończyło się wdrożenie systemu analitycznego Oracle BI Standard Edition One. Wdrożenie zostało przeprowadzone przez firmę Dahliamatic, partnera Oracle Polska w rekordowym czasie poniżej jednego miesiąca... (info)


Fresh i Centra w samym centrum

Fresh i Centra w samym centrum [16.01.2008] Agencja reklamowa Fresh zakończyła kolejny projekt dla producenta akumulatorów Centra – firmy EXIDE Technologies. Zadaniem Agencji była wymiana neonu w centrum Poznania... (info)


Defibrylator grał dla Orkiestry

Defibrylator grał dla Orkiestry [16.01.2008] XVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach odbył się pod znakiem pokazów z ratowania życia, które zorganizowali członkowie Grupy Ratownictwa Fraktal, przy współudziale firmy Physio-Control... (info)


Mio zaprasza na cykl imprez Snowmania 2008

Mio zaprasza na cykl imprez Snowmania 2008 [16.01.2008] W tym roku Mio Technology po raz kolejny już zostało sponsorem cyklu popularnych imprez dla wielbicieli białego szaleństwa - Snowmania 2008. Zapraszamy do wspólnej zabawy... (info)


Domeny za grosze nie zawsze są tanie

Domeny za grosze nie zawsze są tanie [16.01.2008] 2BE.PL postanowiło iść pod prąd trendom panującym wśród rejestratorów domen internetowych, proponując swoim klientom najbardziej liberalną ofertę na rynku... (info)


Marketing w wyszukiwarkach pod kontrolą

Marketing w wyszukiwarkach pod kontrolą [16.01.2008] Agencja Interaktywna Grupa Adweb uruchomiła serwis Adseo.pl (www.adseo.pl). Udostępnia on wszelkie narzędzia niezbędne do prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych... (info)


Action S.A. i AB S.A. - kolejnymi dystrybutorami notebooków BenQ w Polsce

Action S.A. i AB S.A. - kolejnymi dystrybutorami notebooków BenQ w Polsce [16.01.2008] Styczeń 2008 – Firma BenQ poinformowała, że od dnia 15 stycznia 2008 roku, firmy Action S.A. oraz AB S.A. zostały autoryzowanymi dystrybutorami notebooków BenQ na rynku polskim... (info)

Wola Info kontynuuje współpracę z Grupą Żywiec [16.01.2008] Wola Info rozszerzyła zakres prac dla Grupy Żywiec – największego gracza na polskim rynku piwa. Jest to kolejny etap projektu informatycznego usprawniającego obieg informacji i procesy zarządzania jakością... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...