informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 16.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Hutmen składa nowe obietnice [16.01.2007] I nwestorzy, którzy liczyli na jakąś niespodziankę w prospekcie Hutmenu, na pewno czują się rozczarowani. Do niedawna wyobraźnię giełdowych graczy rozbudzały zapowiedzi akwizycji... (info)

Samoobrona wkracza w gospodarkę [16.01.2007] Tomasz Wilczak i Andrzej Kaczmarek muszą szukać pracy. Jeden zapłaci głową za opóźnienia programu dla energetyki. A drugi? To tajemnica….. (info)

Walter Niemców się nie boi [16.01.2007] TVN jest silny. Atakujący nas politycy ani Polsat wzmocniony Springerem nam nie zagrożą — uważa Piotr Walter... (info)

Tani grunt to historia [16.01.2007] W 2006 r. grunty w stolicy osiągały rekordowe ceny. Po najlepsze działki ustawiały się kolejki. Ten rok zapowiada się podobnie... (info)

Taniego gazu nie będzie [16.01.2007] PGNiG nie zamierza ułatwiać konkurentom wejścia na rynek, bo regulator też mu życia nie ułatwia. Niech rywale sami inwestują... (info)

Atak klonów! – koło studentów zaprasza na debatę [16.01.2007] Atak Klonów! Ratunek czy zagłada? – nad nowymi wyzwaniami biotechnologii debatować będą studenci Politechniki Gdańskiej zrzeszeni w Kole Studentów Biotechnologii oraz zaproszeni przez nich goście: teologowie, filozof, naukowcy i dziennikarz piszący o sprawach nauki. Spotkanie, które odbędzie się 20 stycznia na Politechnice Gdańskiej, ma charakter otwarty... (info)

Gartner ponownie wyróżnia 3PAR [16.01.2007] W opublikowanym w grudniu 2006 roku raporcie „Magiczny kwadrant dla macierzy dyskowych”, firma analityczna Gartner po raz drugi z rzędu uznała macierze dyskowe 3PAR za najbardziej wizjonerskie na rynku... (info)

Punkty dostępowe WLAN funkwerk W1002 i funkwerk W2002 dopuszczone do instalowania w placówkach służby zdrowia [16.01.2007] Certyfikat EMC dla rozwiązań bezprzewodowych Funkwerk-EC.. (info)


Passus sprzedaje na Łotwie i Litwie

Passus sprzedaje na Łotwie i Litwie [16.01.2007] Firma Passus, dostawca rozwiązań do obsługi sieci Wi-Fi, podpisała umowę z łotewską SIA Skailoks. W ramach umowy łotewski reseller będzie sprzedawał na Litwie i Łotwie narzędzia do pomiarów i testowania sieci teleinformatycznych... (info)


Włosy lubią Magic Fruits

Włosy lubią Magic Fruits [16.01.2007] Czy włosy lubią herbatę? Tak - herbatki owocowe Magic Fruits zawierają ekstrakt skrzypu polnego, odżywiający skórę, paznokcie i włosy... (info)

Krystyna Czubówna w setnym Kwestionariuszu WP: nie wierzę w bociany [16.01.2007] Redakcja serwisu Wiadomości (wiadomosci.wp.pl) co tydzień zadaje niebanalne pytania niebanalnym ludziom ze świata kultury, mediów i polityki. Kwestionariusz WP wypełniło już stu znakomitych gości. Ten jubileuszowy -– setny -– należy do Krystyny Czubówny, dziennikarki, prezenterki i lektorki... (info)


Co 4 herbatki to nie jedna

Co 4 herbatki to nie jedna [16.01.2007] Dobrze znane klientkom herbatki funkcjonalne 4 x JA firmy Bio-Active, w styczniu tego roku pojawiły się w opakowaniu MIX. W każdym z pudełek znajduje się 4x po 5szt kopertowanych saszetek herbatek: relaksującej, odchudzającej, upiększającej i energetyzującej. - Coś dla ciała i dla ducha na każdy dzień... (info)


Herbatka przeciw przeziębieniu

Herbatka przeciw przeziębieniu [16.01.2007] Znacie jakieś domowe sposoby na przeziębienie? Czosnek? – Tak, ale nie pachnie zbyt ładnie. Mleko z miodem i z masłem? – Tak, lecz toż to czyste żywe kalorie! Zielona herbata z sokiem malinowym i witamina C? – O, brzmi całkiem nieźle….. (info)


Odchudzanie: Trzy kroki każdego dnia

Odchudzanie: Trzy kroki każdego dnia [16.01.2007] Nowość na rynku suplementów diety odchudzającej. La Karnita Slim firmy Bio-Active to pierwszy na rynku program odchudzający, łączący działanie ziołowych tabletek i herbatki odchudzającej... (info)


Kardiorytm - herbatka dla serca

Kardiorytm - herbatka dla serca [16.01.2007] Jak ważna dla zdrowia jest profilaktyka i właściwe odżywianie, lekarze i dietetycy przekonują nas od lat. Mają rację – wszystkie składniki regularnej diety, po pewnym czasie odciskają swój ślad na naszym zdrowiu (wzmacniając je, lub wręcz przeciwnie – rujnując). Wartościowym – i zarazem smacznym - składnikiem zdrowej diety są ziołowe herbatki... (info)


Odchudzanie – bioaktywne suplementy

Odchudzanie – bioaktywne suplementy [16.01.2007] Tak naprawdę, jedynym skutecznym sposobem walki z nadwagą jest stosowanie właściwej, niskokalorycznej diety i regularnych ćwiczeń fizycznych. Tak, aby organizm zużywał więcej energii, niż otrzymuje w postaci pożywienia. Jest to niezwykle proste w teorii, lecz znacznie trudniejsze w praktyce... (info)


MISURA dla figury

MISURA dla figury [16.01.2007] Dania z makaronem bez wyrzutów sumienia i liczenia kalorii? Teraz to możliwe dzięki włoskim makaronom MISURA. MISURA to niskokaloryczny, pełnoziarnisty makaron dla osób aktywnych i zdrowo odżywiających się. To doskonała propozycja dla smakoszy tradycyjnych włoskich specjałów, a jednocześnie dbających o smukłą sylwetkę... (info)


250 g gratis włoskiej przyjemności

250 g gratis włoskiej przyjemności [16.01.2007] AGNESI, włoski producent makaronów i sosów, rozpoczyna 2007 rok nie lada niespodzianką, dla miłośników tradycyjnego spaghetti. Wkrótce na rynku pojawi się duże, promocyjne opakowanie z gratisową porcją tego sztandarowego produktu... (info)


Nowy Cayenne: większa moc, mniejsze zużycie paliwa

Nowy Cayenne: większa moc, mniejsze zużycie paliwa [16.01.2007] Porsche prezentuje drugą generację swojego sportowego samochodu terenowego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...