informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.11.2013 r.



ilość opublikowanych tekstów: 34




"Plextor" na zawodach [15.11.2013] W każdej chwili niemal 500 milionów ludzi gra w gry komputerowe. Ludzkość spędza na graniu blisko 3 mld godzin tygodniowo. E-sport coraz częściej staje się głównym źródłem utrzymania, a pule nagród w turniejach liczone są w setkach tysięcy dolarów... (info)


Gadżet (nie) tylko dla dzieci – nowe etui Belkin

Gadżet (nie) tylko dla dzieci – nowe etui Belkin [15.11.2013] Amerykański producent Belkin stworzył etui Air Protect do iPada Mini z myślą o dzieciach, które coraz częściej do nauki i zabawy wykorzystują tablet... (info)


Pierwsze chłody? Nie zapomnij o ciepłej bieliźnie dla Twojego maluszka

Pierwsze chłody? Nie zapomnij o ciepłej bieliźnie dla Twojego maluszka [15.11.2013] Wielkimi krokami zbliża się zima. Jej zwiastunem są pierwsze chłody i spadek temperatury. Powietrze jest coraz chłodniejsze... Czy to znaczy, że powinniśmy zakopać się z naszą pociechą w ciepłym kocu czytając bajki i czekając na przyjście wiosny?.. (info)


Nowe przepisy promują energooszczędne przeszklenia

Nowe przepisy promują energooszczędne przeszklenia [15.11.2013] Od 1 stycznia 2014 r. wchodzą w życie przepisy zmieniające warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie... (info)


Kaspersky 7 Volcanoes Expedition: śniadanie na wulkanie Pico de Orizaba

Kaspersky 7 Volcanoes Expedition: śniadanie na wulkanie Pico de Orizaba [15.11.2013] Kaspersky Lab informuje o najnowszym osiągnięciu alpinistki Olgi Rumjancewej w wyprawie „Kaspersky 7 Volcanoes Expedition”... (info)

Getin Noble Bank kolejny raz z trzycyfrowym wynikiem kwartalnym [15.11.2013] W III kwartale zysk netto Grupy Getin Noble Bank wyniósł 100,2 mln PLN, co jest wynikiem lepszym o 67% (r/r). W ciągu trzech pierwszych kwartałów br. skonsolidowany zysk netto wyniósł 262,5 mln PLN... (info)

Toruń bije rekord Guinnessa [15.11.2013] Zostań tatą po macchiato! 21 listopada 2013 r. Toruń będzie bił rekord Guinnessa w piciu kawy i jedzeniu pierników. W ten niecodzienny sposób gród Kopernika będzie promował ideę rodzicielstwa zastępczego... (info)

Pozytywnie Informujący Tramwaj [15.11.2013] 18 listopada od 6:00 do 12:00 na toruńskich torach kursować będzie Pozytywnie Informujący Tramwaj. Studenci planują poprawiać humor mieszkańcom podróżującym do pracy... (info)


SunGuard® i Green Towers: pierwszy polski biurowiec z platynowym certyfikatem LEED

SunGuard® i Green Towers: pierwszy polski biurowiec z platynowym certyfikatem LEED [15.11.2013] Green Towers to wrocławski biurowiec, który jako pierwszy w kraju uzyskał „zrównoważony” certyfikat LEED na najwyższym poziomie Platinum... (info)


Kraina Magii smyk.com – prezenty marzeń Twojego dziecka

Kraina Magii smyk.com – prezenty marzeń Twojego dziecka [15.11.2013] Smyk.com zaprasza do Krainy Magii, w której już teraz można znaleźć propozycje prezentów dla Waszych smyków!.. (info)


Tak smakuje cisza. Aranżacja restauracji przy pomocy płyt marki Heradesign

Tak smakuje cisza. Aranżacja restauracji przy pomocy płyt marki Heradesign [15.11.2013] Dobra restauracja to nie tylko wyśmienite jedzenie, ale również niepowtarzalny klimat. Jak go osiągnąć? Płyty marki Heradesign nie tylko otulą uszy, ale i przykują wzrok gości niepowtarzalnym wzornictwem... (info)


W służbie zdrowiu - Knauf AMF szkoli projektantów obiektów medycznych

W służbie zdrowiu - Knauf AMF szkoli projektantów obiektów medycznych [15.11.2013] Od października 2013 roku firma Knauf AMF prezentuje swoje rozwiązania dla służby zdrowia na konferencjach pt. „Projektowanie obiektów medycznych – teoria, praktyka, rzeczywistość” zorganizowanych przy współpracy z Izbą Architektów RP... (info)


Soulmates firmy Villeroy & Boch – radość z wybierania prezentów dla bliskich

Soulmates firmy Villeroy & Boch – radość z wybierania prezentów dla bliskich [15.11.2013] Poszukiwania świątecznych prezentów czas zacząć! Potrzebujemy: przedmiotów codziennego użytku i takich na specjalne okazje. Dla każdego – coś niebanalnego! Trudnemu zadaniu sprosta Soulmates – nowa, eklektyczna kolekcja Villeroy & Boch... (info)

Krajowa Izba Doradców Podatkowych na konferencji samorządów zawodów zaufania publicznego w Senacie [15.11.2013] 12 listopada br. w Senacie odbyła się konferencja „Samorząd zawodowy w demokratycznym państwie prawa” dotycząca deregulacji i związanych z nią zagrożeń. Mówił o nich m.in. Tomasz Michalik – przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych... (info)


Weź zimę pod włos z OCHNIK!

Weź zimę pod włos z OCHNIK! [15.11.2013] Futro to zimą nieodłączny element modowego krajobrazu. Wie o tym marka OCHNIK, której jesienno-zimowa kolekcja ogrzewa i delikatnie otula zmysłową miękkością futrzanych kurtek, czapek, szali i kominów... (info)


Rocznica utworzenia funduszu Templeton Global Total Return Fund

Rocznica utworzenia funduszu Templeton Global Total Return Fund [15.11.2013] 29 sierpnia 2013 r. spółka Franklin Templeton Investments1 obchodziła 10. rocznicę wprowadzenia na rynek funduszu Templeton Global Total Return Fund2... (info)


Sucha skóra zimą - czy zawsze musi być tak samo?

Sucha skóra zimą - czy zawsze musi być tak samo? [15.11.2013] Sucha, szorstka skóra oraz uczucie swędzenia mogą niekiedy bardzo utrudniać codzienne życie, zwłaszcza jesienią i zimą. Nakładanie na nią "kilogramów" różnego rodzaju mazideł, daje nam ulgę na krótko, najczęściej do następnego kontaktu z wodą... (info)


Królewskie nagrody nie tylko na święta!

Królewskie nagrody nie tylko na święta! [15.11.2013] „Cudowne święta z Cukrem Królewskim” to hasło startującej 18 listopada ogólnopolskiej promocji, która potrwa do końca roku... (info)


Kiedy termometr bije na alarm?

Kiedy termometr bije na alarm? [15.11.2013] Uważa się, że prawidłowa ciepłota ciała człowieka wynosi 36,6°C, tymczasem temperatura zmienia się nie tylko z powodu złego stanu zdrowia. Chcąc prawidłowo odczytać sygnały, które daje nam nasz organizm, warto sięgnąć po precyzyjny termometr... (info)


„Życie jest słodkie a Cukier Królewski ” – kampania bożonarodzeniowa

„Życie jest słodkie a Cukier Królewski ” – kampania bożonarodzeniowa [15.11.2013] Pod hasłem „Życie jest słodkie a Cukier Królewski” rusza bożonarodzeniowa kampania Südzucker Polska. Na kampanię złożą się spoty telewizyjne, reklama w prasie i w Internecie oraz outdoor. Akcja wsparta zostanie promocją konsumencką i ambientem... (info)


Mądry Mikołaj myśli kreatywnie i kolorowo

Mądry Mikołaj myśli kreatywnie i kolorowo [15.11.2013] Poranek 6 grudnia dostarcza kilkulatkom ogromnych emocji. Niestety, często okazuje się, że wyczekiwana od tygodni zabawka nudzi się po chwili. Jeśli chcemy, by radość dziecka trwała dłużej, nasz podarunek powinien być kreatywny, zajmujący i ładny... (info)


Jak zadbać o świąteczny nastrój oraz dobry start w Nowy Rok?

Jak zadbać o świąteczny nastrój oraz dobry start w Nowy Rok? [15.11.2013] Łazienkowy system audio firmy KALDEWEI nadaje odprężającej kąpieli zupełnie nowy wymiar. Dni poprzedzające Święta Bożego Narodzenia zawsze są wypełnione intensywną pracą: kupowanie prezentów, pieczenie ciasta, planowanie Wieczerzy Wigilijnej... (info)

Frost & Sullivan: Rośnie zapotrzebowanie na wieloparametrowe monitorowanie pacjenta [15.11.2013] Postępy technologii oraz potrzeba łączności zwiększają popyt na kompleksowe rozwiązania monitorowania chorych.. (info)

Nowa technologia Kaspersky Lab wodzi za nos szkodliwe programy [15.11.2013] Kaspersky Lab informuje o opatentowaniu systemu, który pozwala skuteczniej wykrywać szkodliwe programy... (info)

Comarch ERP Altum i Retail na szóstkę! [15.11.2013] Comarch udostępnił najnowsze wersje Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP Retail oznaczone numerem 6.0. Wprowadzone zmiany to łącznie 136 nowych funkcjonalności oraz dalszy rozwój technologiczny innowacyjnego systemu klasy ERP... (info)

Za pracą nie trzeba chodzić – pod takim hasłem startują Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [15.11.2013] Nowa praca bez wychodzenia z domu? Oferty od najlepszych pracodawców w jednym miejscu? Wygoda i komfort poszukiwania? To możliwe. Wystarczy zarejestrować się na platformie www.dnipracy.pl i wziąć udział w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl... (info)


Nowości Andropolu na targach w Krakowie

Nowości Andropolu na targach w Krakowie [15.11.2013] Nie tylko pościel i obrusy, ale także zupełnie nowy asortyment – kołdry i poduszki - prezentuje Andropol na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA 2013 w Krakowie... (info)


Umowa o współpracy między Vision Solutions a Microsoft dotycząca migracji platform

Umowa o współpracy między Vision Solutions a Microsoft dotycząca migracji platform [15.11.2013] Oprogramowanie do replikacji w czasie rzeczywistym umożliwia migrację do środowisk Windows Server 2012 Hyper-V i Windows Azure niemal bez przestojów.. (info)


Trendy wśród międzynarodowych podróżnych - badania grupy hotelowej Accor

Trendy wśród międzynarodowych podróżnych - badania grupy hotelowej Accor [15.11.2013] Badania wpływu nowych technologii na życie ludzi wśród ponad 2200 osób na całym świecie przeprowadził Pullman, ekskluzywna marka hoteli grupy Accor wraz z instytutem Ipsos... (info)


Od oświetlenia do oświecenia – czyli kolekcja lamp biurowych CHESTER marki Nowodvorski Lighting

Od oświetlenia do oświecenia – czyli kolekcja lamp biurowych CHESTER marki Nowodvorski Lighting [15.11.2013] Pokaż mi jak pracujesz, a powiem ci, kim jesteś. Kreatywność zależy nie tylko od tego, co ma się w głowie, ale także od organizacji miejsca pracy i nauki. Niektórym służy bałagan, inni mogą się skupić jedynie w dobrze uporządkowanej przestrzeni... (info)

IBC GROUP Central Europe Holding S.A. - zawarcie umowy istotnej z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. [15.11.2013] Warszawa, 14/11/2013 r. IBC GROUP Central Europe Holding S.A. zawarła z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów umowę na usprawnienie komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w urzędach administracji rządowej. Wartość kontraktu to ponad 3,6 mln zł... (info)


Okna na parterze – bezpieczna i elegancka ochrona

Okna na parterze – bezpieczna i elegancka ochrona [15.11.2013] Okna i drzwi balkonowe na parterze domu są najbardziej narażone na włamanie. Jednocześnie powinny mieć one estetyczny wygląd ze względu na reprezentacyjny charakter usytuowanych tam pomieszczeń... (info)


Tynki cienkowarstwowe - zestawienie

Tynki cienkowarstwowe - zestawienie [15.11.2013] Tynki cienkowarstwowe stosowane są jako element wykończeniowy przy docieplaniu budynków metodą lekką-mokrą. Ich głównym zadaniem jest ochrona budynku przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz nadanie elewacji dekoracyjnego charakteru... (info)


Rusza Dyskusyjny Klub Filmowy w SLO STO przy Fabrycznej

Rusza Dyskusyjny Klub Filmowy w SLO STO przy Fabrycznej [15.11.2013] Woody Allen, Bergman, Fellini, ale też ambitne kino historyczne – w Społecznym Liceum STO przy Fabrycznej w Białymstoku rusza szkolny DKF i zajęcia z filmu historycznego... (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...