informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 28

Radomska Sieć Życia zwiększa zasięg [15.11.2007] Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu rozbudowuje system telemedycyny ratunkowej LIFENET. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii Physio-Control, będzie można jeszcze skuteczniej pomóc ofiarom zawału serca... (info)

Grupa Fresh po raz trzeci z Aiesec [15.11.2007] Agencja reklamowa Fresh podjęła decyzję o przedłużeniu współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC. Po raz trzeci z rzędu podpisana zostanie umowa o współpracy i finansowym wsparciu komitetu lokalnego w Poznaniu... (info)


Co siódmy komputer zainfekowany!

Co siódmy komputer zainfekowany! [15.11.2007] Z danych zebranych przy użyciu skanerów online TotalScan i NanoScan wynika, że 14% komputerów przeskanowanych od początku listopada jest zainfekowanych złośliwymi kodami. Oznacza to, że komputer co siódmego użytkownika sieci padł ofiarą ataku... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 15.11.2007 [15.11.2007] Wczorajsze spadki w USA wpłynęły na dzisiejsze nastroje inwestorów na GPW. Początek notowań na giełdzie w Warszawie nie zapowiadał, aż takiej przeceny. Jednak niedługo po otwarciu sytuacja zaczęła się pogarszać... (info)

Jan Kaczmarek będzie śpiewał zawsze [15.11.2007] Kilkanaście godzin z piosenkami Jana Kaczmarka będą mogli spędzić wszyscy miłośnicy twórczości, zmarłego artysty. 19 listopada na antenie Polskiego Radia Wrocław emitowany będzie blok audycji pod tytułem ”Jan Kaczmarek będzie śpiewał zawsze”... (info)


Z ziemi włoskiej do Polski.„Goccia d’oro © kocha Twoje zdrowie”.

Z ziemi włoskiej do Polski.„Goccia d’oro © kocha Twoje zdrowie”. [15.11.2007] Goccia d’oro® jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oliwy z oliwek w Polsce.Dystrybutor oliwy - firma POLTRADE, proponuje konsumentom kolejne najwyższej jakości włoskie produkty... (info)


Zdrowotna moc korzennych przypraw

Zdrowotna moc korzennych przypraw [15.11.2007] Wielu z przygotowywanych przez nas potraw, a w szczególności ciast, nie wyobrażamy sobie bez dodatku aromatycznych przypraw korzennych, używanych w kuchni od wieków... (info)


Rozgrzej zimę przyprawami – Sok Jabłkowo - Korzenny Ogrody Natury

Rozgrzej zimę przyprawami – Sok Jabłkowo - Korzenny Ogrody Natury [15.11.2007] Śnieg za oknem, wcześnie zapadający zmierzch, rozświetlone lampkami miasta to znak, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nasze mieszkania zaczyna wypełniać niepowtarzalny imbirowy aromat pierników, goździkowy zapach grzanego wina... (info)

B3System S.A. uruchamia nowy dział [15.11.2007] Począwszy od listopada 2007 firma B3System S.A. uruchomiła nową gałąź działalności związaną z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej Klienta. Nowy dział oferuje rozwiązania i projekty techniczne oparte na rozwiązaniach firmy Microsoft... (info)


Pełna radość malowania

Pełna radość malowania [15.11.2007] Osobom, które w łatwy i przyjemny sposób chcą zmienić wygląd swojego mieszkania, Dekoral proponuje wielozadaniową farbę lateksową Power Paint. Można ją stosować do różnych powierzchni... (info)


Moda.pl w nowej odsłonie

Moda.pl w nowej odsłonie [15.11.2007] Moda.pl to portal przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn chcący być na bieżąco w tematach ludzkiego wizerunku. Serwis został wzbogacony o nowe działy, które ciągle powstają... (info)

Ivona gwiazdą YouTube [15.11.2007] Już ponad 10 milionów oglądnięć na YouTube zanotowały parodie filmów i programów telewizyjnych, w których wykorzystano jako lektora syntezator mowy IVONA - stworzony przez gdyńską firmę IVO Software... (info)


Płyn do mycia podłóg laminowanych Classen Nano Silver

Płyn do mycia podłóg laminowanych Classen Nano Silver [15.11.2007] Firma Classen, producent drzwi i podłóg, wprowadziła do sprzedaży płyn do mycia podłóg laminowanych, wykorzystujący technologię Nano Silver. Środek ten, dzięki zawartości drobin srebra, ma długotrwałe działanie biobójcze, bakteriobójcze i antyelektrostatyczne... (info)

Trzech Wspaniałych w drugim etapie konkursu Panasonic Kid Witness News [15.11.2007] Zakończył się pierwszy etap polskiej edycji konkursu Panasonic Kid Witness News 2008, teraz przed uczniami rozpoczyna się najtrudniejszy, ale i najciekawszy etap – realizacja reportaży filmowych na podstawie przygotowanych wcześniej konspektów... (info)

Komisja Europejska rozważa zmiany w regulacjach dotyczących firm audytorskich [15.11.2007] Oxera, wiodąca firma w dziedzinie doradztwa ekonomicznego, wydała raport dotyczący regulacji praw własności firm audytorskich, ich dostępu do kapitału i wpływu na konkurencję na rynku... (info)

Uratuj za darmo życie głodujących dzieci [15.11.2007] Światowy Program Żywieniowy (World Food Programme), będący największą agendą Organizacji Narodów Zjednoczonych, prowadzi specjalną stronę www.fighthunger.org poświęconą walce z głodem wśród dzieci... (info)

W polskich biurach ciągle źle [15.11.2007] Dobiegła końca druga edycja badań bezpieczeństwa i ergonomiczności komputerowych stanowisk pracy Ergotest. Mimo poprawy w stosunku do zeszłego roku, ciągle ponad połowa pracowników biurowych pracuje w warunkach zagrażających zdrowiu... (info)


Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego?

Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego? [15.11.2007] Przed rozpoczęciem budowy domu trzeba poświęcić dużo czasu na zgromadzenie i uzyskanie niezbędnych pozwoleń i dokumentów. Dlatego jeżeli planujesz rozpocząć budowę swojego domu z początkiem wiosny, lepiej zacząć załatwiać formalności już na jesieni... (info)

Blue Willi’s z systemem szytym na miarę [15.11.2007] W polskim oddziale odzieżowej firmy Blue Willi’s zostanie uruchomione rozwiązanie informatyczne Xpertis autorstwa firmy Macrologic SA. System usprawni pracę w centrali firmy i działających w Polsce sklepów Blue Willi’s ... (info)

Oracle prezentuje oprogramowanie Oracle VM [15.11.2007] ORACLE OPENWORLD, SAN FRANCISCO, 12 listopada 2007 r. — Firma Oracle zaprezentowała Oracle VM, oprogramowanie do wirtualizacji serwerów obsługujące zarówno aplikacje Oracle, jak i programy innych producentów... (info)

House of Skills ogłasza wyniki raportu „Rynek usług coachingowych w Polsce” [15.11.2007] Firmy najczęściej decydują się na coaching biznesowy dla menedżerów najwyższego szczebla, rośnie popularność coachingu dla grupy wybranych talentów oraz dla działów sprzedaży – wynika z raportu firmy szkoleniowo-doradczej House of Skills... (info)

Skandaliczna przygoda w podróży [15.11.2007] W drodze na urlop do Austrii, rodzina Kowalskich zostaje unieruchomiona z powodu awarii samochodu w Alpach. Samochód po prostu odmawia ponownego uruchomienia. Pomoc drogowa, nie jest w stanie naprawić usterki na miejscu... (info)

Intertelecom 2008 - Międzynarodowe spotkanie branży ICT [15.11.2007] W dniach 8-10 kwietnia 2008 roku odbędą się w Łodzi XIX Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM. To największa i najważniejsza impreza targowa branży ICT w Europie Centralnej... (info)


Małgorzata Broż-Pusz z Galerii QuaggaArt i Instytut Spraw Obywatelskich

Małgorzata Broż-Pusz z Galerii QuaggaArt i Instytut Spraw Obywatelskich [15.11.2007] Pani Małgorzata Broż-Pusz, artystka z Galerii QuaggaArt, przygotowała Nagrody Diamentowej Szczotki dla Instytutu Spraw Obywatelskich w ramach kampanii "Zrobione, docenione, wiele warte".. (info)


Phishing z użyciem wizerunku serwisu Fotka.pl - Kaspersky identyfikuje wirusa

Phishing z użyciem wizerunku serwisu Fotka.pl - Kaspersky identyfikuje wirusa [15.11.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o zidentyfikowaniu wirusa, rozprzestrzeniającego się poprzez sfałszowaną stronę WWW, do której kierują wykryte wczoraj wiadomości phishingowe rozsyłane przez cyberprzestępców... (info)


Piętnaście lat minęło ..., a Skechers nadal z nami i wciąż się rozwija.

Piętnaście lat minęło ..., a Skechers nadal z nami i wciąż się rozwija. [15.11.2007] Marka SKECHERS obchodzi swoje 15 urodziny co oznacza, że w Stanach Zjednoczonych uczęszcza już do High School, a w Polsce Klientki marki Skechers „chodzą” do Gimnazjum, Liceum czy też studiują na Uniwersytecie – także Trzeciego Wieku... (info)


Nowa linia Acnosanu

Nowa linia Acnosanu [15.11.2007] ZF UNIA wprowadzają do swojej oferty nowe produkty na trądzik. Do tej pory do kupienia w aptekach był tylko preparat do stosowania punktowego na skórę trądzikową – Acnosan T. Obecnie firma rozszerza linię o dwa nowe produkty – Acnosan Soft i Acnosan Max... (info)

Postępowania zaciemniające [15.11.2007] Bunt prokuratorów przeciw odchodzącej władzy. Naraz wielu zaczęły uwierać naciski polityczne i ograniczanie ich niezależności. Konsekwentnie w ślady prokuratorów powinni pójść sędziowie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...