informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 44


Gamedot.pl - portal dla graczy oraz Genesis na targach PGA

Gamedot.pl - portal dla graczy oraz Genesis na targach PGA [15.10.2013] Gamedot – portal i sklep dla graczy oraz Natec Genesis producent akcesoriów gamingowych zapraszają wszystkich na Gamingową ucztę! Wspólne stoisko będzie czekało na graczy w najbliższy weekend (18-20 X) na targach Poznań Game Arena w hali 7a... (info)

EDIFIER na targach POZNAŃ GAME ARENA [15.10.2013] Sinus - oficjalny przedstawiciel i importer głośników Edifier - będzie wystawcą podczas Targów Rozrywki, Gier i Multimediów Poznań Game Arena. Odbędą się one w dniach 18-20 października 2013 r. na terenie hal Międzynarodowych Targów Poznańskich... (info)


Nowocześnie i młodopolsko – powstaje mural na Galerii Bronowice

Nowocześnie i młodopolsko – powstaje mural na Galerii Bronowice [15.10.2013] Prawie 900 m2 powierzchni ścian budowanej w Krakowie Galerii Bronowice niebawem ozdobią ogromne murale. Powstaje malowidło, inspirowane okresem Młodej Polski... (info)


Śniadanie na łonie przyrody: doskonałe produkty wielokrotnego użytku z Plast Team

Śniadanie na łonie przyrody: doskonałe produkty wielokrotnego użytku z Plast Team [15.10.2013] Nie ma nic lepszego niż letni lunch ze świeżych produktów w chłodnym cieniu zielonych buków – może z wyjątkiem lekkich przekąsek spożywanych na kocu plażowym przy akompaniamencie łagodnego szumu fal... (info)


Znajdź pomysł na dom podczas Jesiennych Targów Budowlanych

Znajdź pomysł na dom podczas Jesiennych Targów Budowlanych [15.10.2013] Wszystko, czego trzeba, by wspaniale urządzić dom, będzie można znaleźć w CH Auchan Częstochowa. Już od najbliższego piątku, podczas Targów Budowlanych, zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania oraz niezbędne materiały budowlane... (info)


Przerwa śniadaniowa nie musi być nudna: używaj pojemników na jedzenie i na picie z Plast Team.

Przerwa śniadaniowa nie musi być nudna: używaj pojemników na jedzenie i na picie z Plast Team. [15.10.2013] Trochę tak, jak za dawnych dni:Plast Team ponownie wprowadza klasyczne opakowania na jedzenie wraz z pojemnikiem na napoje, mając jednocześnie w ofercie nowe artykuły,gdzie opakowania na jedzenie i picie mają wygląd odpowiadający nowoczesnym trendom... (info)

Farnell element14 ogłosił pierwszy milion wyprodukowanych Raspberry Pi [15.10.2013] 11 października 2013, Kraków – Firma Farnell element14 poinformowała o wyprodukowaniu milionowego egzemplarza Raspberry Pi. Urządzenie powstało w fabryce Sony UK Technology Centre w Pencoed, na terenie południowej Walii... (info)

Farnell element14 przedstawia nowe oscyloskopy Tektronix z serii TBS1000 [15.10.2013] 4 października 2013, Warszawa – Farnell element14 dzięki współpracy z firmą Tektronix oferuje teraz czterokanałowe wersje oscyloskopów z serii TBS1000... (info)


Polacy spożywają 3 000 ton hiszpańskich oliwek rocznie!

Polacy spożywają 3 000 ton hiszpańskich oliwek rocznie! [15.10.2013] "Sezon na Oliwkę" oficjalnie możemy uznać za otwarty. Okres od września do połowy października to czas zbioru oliwek w krajach śródziemnomorskich. To właśnie z tego regionu owoce drzewa oliwnego najczęściej trafiają na nasze stoły... (info)

Oracle wprowadza na rynek nowe serwery x86 [15.10.2013] Nowe serwery serii x86 od Oracle pozwalają klientom zwiększyć wydajność aplikacji, obniżyć koszty operacyjne i podwyższyć produktywność infrastruktury informatycznej jako platforma dla oprogramowania Oracle... (info)


Zupełnie czysta woda bez względu na to gdzie jesteś: w domu, gdy uprawiasz sport i na wyjeździe.

Zupełnie czysta woda bez względu na to gdzie jesteś: w domu, gdy uprawiasz sport i na wyjeździe. [15.10.2013] Filtr węglowy oczyszcza wodę pitną z resztek chloru i bakterii, by zapewnić Tobie i Twojej rodzinie zupełnie czystą wodę do picia wraz z wyeliminowaniem ewentualnego posmaku... (info)


Przechowuj odpowiednio żywność i unikaj niepotrzebnego wyrzucania jedzenia!

Przechowuj odpowiednio żywność i unikaj niepotrzebnego wyrzucania jedzenia! [15.10.2013] Dzięki seriom przezroczystych plastikowych pojemników firmy Plast Team produkty spożywcze mogą być długotrwale przechowywane, w sposób zapewniający ich widoczność i świeżość. Zorganizuj swoją kuchnię stylowo z serią Stockholm i Zürich... (info)


Kampanie sponsorskie Goplany i Solidarności

Kampanie sponsorskie Goplany i Solidarności [15.10.2013] Goplana i Solidarność, marki z portfela Grupy Colian, zostały sponsorami popularnych teleturniejów. Począwszy od 6.09 billboardy towarzyszą odcinkom 16 edycji show Jaka to melodia?, a od 3.10 są obecne w 77 i 78 sezonie programu Jeden z dziesięciu... (info)


SpaDreams: Luksusowe odrpężenie w Zatoce Tajlandzkiej

SpaDreams: Luksusowe odrpężenie w Zatoce Tajlandzkiej [15.10.2013] 35% zniżki na tygodniowy pobyt w hotelu Akaryn Samui Resort & Spa***** wraz z luksusowym programem wellness.. (info)


Daj spokój. Dizajn to frajda. Wystawa IKEA na Łódź Design Festival

Daj spokój. Dizajn to frajda. Wystawa IKEA na Łódź Design Festival [15.10.2013] Dzięki wystawie IKEA uczestnicy tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 17-27 października w Łódź Art Center, będą mogli przekonać się, że dizajn to prawdziwa frajda... (info)


Odmierzaj, krój, szatkuj i mieszaj...z firmą Plast Team

Odmierzaj, krój, szatkuj i mieszaj...z firmą Plast Team [15.10.2013] Tych kilka niepozornych przedmiotów sprawi, że przygotowywanie posiłków będzie łatwiejsze: oto trzy niezastąpione akcesoria w Twojej kuchni... (info)

Trigon Dom Maklerski SA - analityka biznesowa od itelligence i JCommerce [15.10.2013] Ujednolicenie systemu tworzenia raportów, skrócenie czasu dostępu do danych i obniżenie kosztów ich pozyskania – to korzyści, które Trigon Dom Maklerski (TDM) czerpie z narzędzi klasy Business Intelligence (BI)... (info)


„Święta będą takie, jakie sami przygotujemy”

„Święta będą takie, jakie sami przygotujemy” [15.10.2013] Plast Team pokazuje, jak przy pomocy kuchennych pojemników do przechowywania zrobić własne stroiki bożonarodzeniowe i kule śnieżne, a także praktyczne pudełka bożonarodzeniowe, dzięki którym za rok nie trzeba będzie kupować nowych ozdób choinkowych... (info)


Zarządzaj rzeczami w swojej garderobie! Zyskaj przestrzeń i porządek dzięki produktom Plast Team.

Zarządzaj rzeczami w swojej garderobie! Zyskaj przestrzeń i porządek dzięki produktom Plast Team. [15.10.2013] nowe systemy do przechowywania firmy Plast Team nie tylko ułatwiają uporządkowanie garderoby, ale także ciekawie wyglądają... (info)


FileMaker będzie outsourcował rozwój aplikacji biznesowych na zamówienie do Polski

FileMaker będzie outsourcował rozwój aplikacji biznesowych na zamówienie do Polski [15.10.2013] Globalny lider łatwych w użyciu systemów baz danych rozszerza usługi rozwoju oprogramowania dzięki Multishoring.info.. (info)


Pomysły online, podróże offline - Travel Team

Pomysły online, podróże offline - Travel Team [15.10.2013] W rzeczywistości, w której coraz trudniej o niewirtualnych przyjaciół i znajomych, znalezienie odpowiedniego towarzystwa do spotkań czy wspólnych wyjazdów poza siecią, zaczyna być coraz większym problemem... (info)


Andreas Aigner w 23. Rajdzie Dolnośląskim na oponach YOKOHAMA

Andreas Aigner w 23. Rajdzie Dolnośląskim na oponach YOKOHAMA [15.10.2013] Andreas Aigner, zwycięzca Production Car Cup Rajdowych Mistrzostw Europy 2013, wystartuje w Polsce w 23. Rajdzie Dolnośląskim, który odbędzie się w dniach 17-19 października 2013 r. na trasach Kotliny Kłodzkiej... (info)


Poznaj Danię w weekend... lub 1 dzień, ze Scandlines

Poznaj Danię w weekend... lub 1 dzień, ze Scandlines [15.10.2013] Choć Skandynawia kojarzy nam się z chłodem, warto poznać jej cieplejszy „klimat”, gdyż ma do zaoferowania turystom naprawdę sporo zaskakujących miejsc i atrakcji... (info)


Mądra mama przed szkodą, czyli woda przy dolegliwościach maluszka

Mądra mama przed szkodą, czyli woda przy dolegliwościach maluszka [15.10.2013] W ocenie specjalistów podstawą żywienia niemowląt od chwili urodzenia do minimum 6 miesiąca życia powinien być pokarm matki... (info)


Getac odświeżając ofertę zaproponował nowy notebook convertible model V110

Getac odświeżając ofertę zaproponował nowy notebook convertible model V110 [15.10.2013] Model Getac V110 odnawia ofertę notebooków convertible łącząc właściwości poprzedników V100 i V200 oferując jednocześnie większą wydajność... (info)


Getac wprowadza nowy tablet model F110 klasy Fully Rugged

Getac wprowadza nowy tablet model F110 klasy Fully Rugged [15.10.2013] Jest to jeden z najwydajniejszych i najcieńszy tablet w klasie sprzętu wzmocnionego. Oferuje duży ekran i najnowszy system operacyjny Windows 8.. (info)


ADAM-6224 – Moduł 4 wyjść analogowych z funkcją switcha i logiką GCL firmy Advantech

ADAM-6224 – Moduł 4 wyjść analogowych z funkcją switcha i logiką GCL firmy Advantech [15.10.2013] ADAM-6224 to nowy moduł I/O firmy Advantech dedykowany do pracy w sieci Ethernet z protokołem Modbus TCP, który wyposażony został w 4 wyjścia analogowe o rozdzielczości 12 bitów... (info)

Toys”R”Us w Poznaniu! [15.10.2013] Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży otworzy pierwszy sklep w Wielkopolsce... (info)


Polacy krytycznie o służbie zdrowia Wyniki Badania Health&Society Barometer 2013 Europ Assistance

Polacy krytycznie o służbie zdrowia Wyniki Badania Health&Society Barometer 2013 Europ Assistance [15.10.2013] Polacy po raz kolejny krytycznie ocenili polską służbę zdrowia, przyznając jej zaledwie 2,8 na 10 punktów w badaniu Health & Society Barometer 2013 przeprowadzonym na zlecenie Europ Assistance... (info)


MyHeritage i FamilySearch podjęło strategiczną współpracę w celu wzmocnienia odkryć historii rodziny

MyHeritage i FamilySearch podjęło strategiczną współpracę w celu wzmocnienia odkryć historii rodziny [15.10.2013] Współpraca pomiędzy wiodącymi graczami w branży zawiera wymianę innowacji technologicznych i historycznych rekordów, aby dostarczyć więcej korzyści użytkownikom.. (info)


Bezpłatny program wellness GOOD MOOD, pozytywnie o samopoczuciu na portalu Wellnessday.eu

Bezpłatny program wellness GOOD MOOD, pozytywnie o samopoczuciu na portalu Wellnessday.eu [15.10.2013] 15 października 2013 ruszył kolejny program wellness: „GOOD MOOD: Pozytywnie o samopoczuciu”. To już piąty program wellness organizowany przez portal Wellnessday.eu. Program jest bezpłatny i ma formułę 14-dniowych warsztatów internetowych... (info)


Jak bezpiecznie inwestować i zarabiać na wynajmie mieszkań?

Jak bezpiecznie inwestować i zarabiać na wynajmie mieszkań? [15.10.2013] Inwestowanie w nieruchomości jest proste, bezpieczne i stosunkowo tanie. Zakup mieszkania w celach inwestycyjnych to zwrot w postaci bieżących dochodów, jak i wzrostu wartości nieruchomości w kolejnych latach... (info)

Bonair SA w projekcie dla Liberty Direct [15.10.2013] Bonair SA, autoryzowany partner Microsoft, zakończył projekt wdrożenia Hurtowni Danych wraz z narzędziami ETL w firmie ubezpieczeniowej Liberty Direct należącej do międzynarodowej grupy Liberty Mutual Insurance... (info)


Kolekcja Pretty In Pink

Kolekcja Pretty In Pink [15.10.2013] Dzięki kolekcji specjalnej lakierów do paznokci Pretty In Pink stworzysz nie tylko zjawiskowy manicure, ale także wesprzesz projekt, działający na rzecz walki z rakiem piersi... (info)


Czy twoja firma może pozwolić sobie na to, aby paść ofiarą incydentu naruszenia bezpieczeństwa IT?

Czy twoja firma może pozwolić sobie na to, aby paść ofiarą incydentu naruszenia bezpieczeństwa IT? [15.10.2013] Małe firmy mogą stanowić atrakcyjną zdobycz dla cyberprzestępców. W globalnej gospodarce małe i średnie przedsiębiorstwa (zatrudniające mniej niż 500 pracowników) generują łącznie biliony dolarów i zatrudniają miliony pracowników... (info)


Mezoterapia z komórkami macierzystymi MIC-1

Mezoterapia z komórkami macierzystymi MIC-1 [15.10.2013] Tej jesieni debiutują przełomowe preparaty Revitacell do zabiegów mezoterapii. Nowości to dwie formuły: łagodząco-regeneracyjna i anti-aging. Produkty bazują na odkryciu komórek macierzystych MIC-1. Delikatnie liftingują, odżywiają i regenerują skórę.. (info)


Ostatnia szansa na lato – leć tanio na południe Europy

Ostatnia szansa na lato – leć tanio na południe Europy [15.10.2013] Jesień to idealna pora, żeby na chwilę oderwać się i uchwycić przed zimą promienie słońca. Siatka połączeń Portu Lotniczego Wrocław zapewnia dużo możliwości wypoczynku na południu Europy. Leć do Paryża, Bolonii lub na Kretę Chanię - już od 156 zł... (info)


Wielkie odkrycia są dziełem przypadku

Wielkie odkrycia są dziełem przypadku [15.10.2013] Co łączy trzech wybitnych naukowców – uhonorowanego Noblem lekarza z początku XX wieku, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki z XIX wieku i znanego australijskiego biochemika? Wszyscy przez przypadek zmienili życie setek tysięcy ludzi... (info)


Każdy może uratować życie na Lotnisku Chopina

Każdy może uratować życie na Lotnisku Chopina [15.10.2013] Kiedy serce staje, nie ma czasu na wahanie – potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Życie uratować może każdy i wcale nie musi być lekarzem. Na lotnisku jest to łatwiejsze niż gdziekolwiek... (info)


Rabatowy Wtorek w Arkadach Wrocławskich!

Rabatowy Wtorek w Arkadach Wrocławskich! [15.10.2013] Kolejny wtorek października to znakomita okazja na uzupełnienie szafy o najmodniejsze ubrania i dodatki. Najlepsze marki, specjalnie dla klientów Arkad Wrocławskich, przygotowały zniżki sięgające nawet -50% tylko na ten jeden dzień!.. (info)


Jubileuszowe Dni Belgijskie międzynarodowe wydarzenie w Poznaniu i w Warszawie

Jubileuszowe Dni Belgijskie międzynarodowe wydarzenie w Poznaniu i w Warszawie [15.10.2013] Kraj o stopniu innowacyjności wyższym niż Chiny, Szwajcaria czy Kanada. Na powierzchni ponad 30 000 km2 znajdują się siedziby NATO, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Nasze stolice dzieli ok. 1500 km odległości. To Belgia... (info)

Wrocławska Grupa NEKO zwycięzcą w konkursie wolontariusze otrzymają około 400 kg karmy. [15.10.2013] Wrzesień okazał się szczęśliwym miesiącem dla podopiecznych wrocławskiej Grupy NEKO. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz sympatyków Grupy, zwierzaki otrzymają wparcie w wysokości 16 tysięcy złotych!.. (info)


Zapomnij o nerwach … pamiętaj o Melisanie! Naturalnie.

Zapomnij o nerwach … pamiętaj o Melisanie! Naturalnie. [15.10.2013] Zestresowani Polacy najbardziej denerwują się pracą, problemami finansowymi i szybkim tempem życia, co pokazało badanie „Stres a sen” Melisany Klosterfraui... (info)


Pomidory krojone Valfrutta – pomidorowo obowiązkowe w każdej kuchni

Pomidory krojone Valfrutta – pomidorowo obowiązkowe w każdej kuchni [15.10.2013] Marka Valfrutta jest dobrze znana konsumentom na całym świecie, szczególnie za sprawą wyśmienitych włoskich pomidorów, zamkniętych szczelnie w puszkach oraz przecierów i soków, dostępnych w kartonikach i butelkach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...