informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Datalogic Mobile uruchomił nowy portal szkoleniowy EASEOFTRAINING [15.10.2008] EASEOFTRAINING to nowa forma poszerzania wiedzy dla partnerów Datalogic Mobile. Dzięki wykorzystaniu Internetu szkolenia są dostępne z każdego miejsca, o każdej porze w ramach indywidualnego toku nauczania, a postępy w nauce są weryfikowane na bieżąco... (info)


Świąteczne propozycje Haribo

Świąteczne propozycje Haribo [15.10.2008] Na czas Bożego Narodzenia firma Haribo przygotowała serię smakowitych niespodzianek.Żelki i pianki w świątecznych kształtach i kolorowych opakowaniach to nie tylko wyśmienity rarytas, ale również doskonały pomysł na słodki upominek... (info)


Ekonomicznie w kolorze czyli nowe urządzenia z serii magicolor

Ekonomicznie w kolorze czyli nowe urządzenia z serii magicolor [15.10.2008] Szybkość, jakość i oszczędność to cechy nowych drukarek magicolor 5650EN i 5670EN Konica Minolta. Konica Minolta rozszerzyła swoją ofertę urządzeń przeznaczonych dla środowisk biurowych o dwa nowe modele – magicolor 5650EN i magicolor 5670EN... (info)


Intryga Bacardi B-Live. Katowice zgrzeszyły w Niebie.

Intryga Bacardi B-Live. Katowice zgrzeszyły w Niebie. [15.10.2008] 10 października nietoperz Bacardi zatrzymał się w katowickim klubie „Grzesznicy w Niebie”. Było gorąco i choć główna część imprezy odbyła się na dolnym poziomie klubu – w Piekle, rozgrzeszenie dostali wszyscy. Powód - Niebo serwowało spragnionym drinki Bacardi... (info)


Orientalny festiwal w Centrum Maximus

Orientalny festiwal w Centrum Maximus [15.10.2008] W najbliższy weekend Centrum Maximus zaprasza wszystkich Klientów na „Orientalny Festiwal”. Goście Centrum będą mogli podziwiać wyroby z Dalekiego Wschodu, nabyć tradycyjne orientalne dania, a także wziąć udział w lekcji Tai-Chi... (info)

Dziedzictwo Chopina [15.10.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie serdecznie zaprasza na dwa koncerty z cyklu "Dziedzictwo Chopina" oraz na towarzyszącą im wystawę „Artystyczne wspomnienia rodziny Ostafinów”... (info)


Mały wielki salon

Mały wielki salon [15.10.2008] To w nim najczęściej spędzamy większość dnia. Jest strefą wspólną, prawdziwie rodzinną. Tam wypoczywamy i spotykamy się z najbliższymi. Salon, to bez wątpienia najważniejsza przestrzeń w naszych domach i mieszkaniach... (info)


Gra w skrajności

Gra w skrajności [15.10.2008] Elegancka kobieta stoi przed trudnym wyborem. W tym sezonie modne jest prawie wszystko, a najbardziej skrajności i różnorodność. Delikatne akcenty odeszły w zapomnienie, liczą się widoczne dodatki... (info)


Funkcjonalny eklektyzm

Funkcjonalny eklektyzm [15.10.2008] Różnorodność to znamię XXI wieku. Coraz rzadziej mówimy dziś o jednoznacznych trendach w dekoracji i architekturze wnętrz. Klasyka miesza się bowiem z nowoczesnością. Chłodne, minimalistyczne rozwiązania idą w parze z przepychem i bogactwem barw... (info)


Design po polsku

Design po polsku [15.10.2008] Efektowny, ale nie przesadzony. Nowatorski, ale nie na siłę. Taki jest styl mebli marki WAJNERT. W ofercie firmy znajdziemy klasyczne oraz nowoczesne sofy, kanapy, pufy i fotele oraz kolekcje mebli systemowych... (info)


Stół pachnący lasem

Stół pachnący lasem [15.10.2008] Nordic Dreams to propozycja jesienno-zimowego stołu firmy Ter Steege. Naczynia z wzorem szyszek i gałązek jedliny są jak obietnica długich zimowych wieczorów przy kominku, jak zapowiedź bożonarodzeniowej choinki... (info)


Budimex Danwood na billboardach

Budimex Danwood na billboardach [15.10.2008] Zgodnie ze strategią umocnienia swojej pozycji na warszawskim rynku, firma BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o. rozpoczęła akcję billboardową na najczęściej uczęszczanych trasach stolicy... (info)

Oracle prezentuje pakiet Oracle Business Process Management Suite [15.10.2008] Nowy produkt łączy czołowe technologie firm Oracle i BEA Systems, zapewniając klientom najbardziej wszechstronne spośród dostępnych na rynku rozwiązań do zarządzania procesami biznesowymi... (info)

Fundusze hedgingowe ponad giełdami [15.10.2008] Mamy kolejną odsłonę na rynku funduszy hedgingowych. Okazuje się, że aktywne inwestowanie bez narzuconych obwarowań biurokratycznych daje pozytywne efekty - pod warunkiem, że zarządzający są profesjonalistami... (info)

Startują e-spotkania o funduszach unijnych! [15.10.2008] Serwis TwojeInnowacje.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem jakim są czaty online dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na inwestycje ze środków Unii Europejskiej... (info)

Rzetelny recenzent na Vobis.pl [15.10.2008] Recenzje i opinie pomagają wielu internautom w wyborze odpowiedniego produktu. W sklepie internetowym Vobis.pl internauci/ klienci pomagają sobie na wzajem wybrać odpowiedni notebook, monitor czy urządzenie GPS... (info)

Komentarz Expandera: Będzie trochę spokojniej (15.10.2008) [15.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Poprawa koniunktury na warszawskiej giełdzie nie wypada tak imponująco, jak na wielu innych rynkach świata. Tłumaczyć to można mniejszą skalą zniżek GPW... (info)


Geratherm® Baby flex Mniejsze ryzyko skaleczeń podczas mierzenia gorączki.

Geratherm® Baby flex Mniejsze ryzyko skaleczeń podczas mierzenia gorączki. [15.10.2008] Geratherm® Baby flex - cyfrowy termometr z elastyczną końcówką dostępny w dwóch nowych kolorach: różowym i błękitnym. Możliwość zginania aż do 45°... (info)


RAFAMET – Potrójny kontrakt wart połowę rocznej sprzedaży

RAFAMET – Potrójny kontrakt wart połowę rocznej sprzedaży [15.10.2008] Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. w ciągu jednego dnia zawarła z klientem trzy umowy o łącznej wartości 11 mln euro. Stanowi to niemal połowę rocznej sprzedaży spółki... (info)

Gotowce.wp.pl. Centrum streszczeń od Wirtualnej Polski. [15.10.2008] Ruszył nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski. Gotowce.wp.pl to miejsce, gdzie można znaleźć – i samodzielnie zamieścić – streszczenia i recenzje filmów oraz książek, opracowania z dziedziny sztuki, nauk ścisłych, nauk humanistycznych... (info)


Energia dla Europy – Power Plants 2008

Energia dla Europy – Power Plants 2008 [15.10.2008] Kongres VGB „Power Plant” jest jednym z najważniejszych wydarzeń w europejskiej branży energetycznej. Szkoda tylko, że polskie firmy nie doceniają rangi ten imprezy... (info)


W gronie rodziny i znajomych

W gronie rodziny i znajomych [15.10.2008] Rodzinny festyn stanowił drugą część obchodów Dnia Energetyka w RAFAKO S.A., który jak co roku odbył się na terenie ośrodka wypoczynkowego Aqua Brax w Szymocicach... (info)


Rafako to Racibórz

Rafako to Racibórz [15.10.2008] To wybitne jednostki, ludzie aktywni, kreatywni, lojalni, sól ziemi raciborskiej. Ale też nowocześni, ambitni, ludzie Europy – tak o wyróżnionych pracownikach RAFAKO S.A. mówił prezes firmy Wiesław Różacki z okazji obchodów Dnia Energetyka... (info)


Skoncentrowany pomidor

Skoncentrowany pomidor [15.10.2008] Nie masz pomysłu na obiad czy kolację? A może coś pomidorowego? Wystarczy, że sięgniesz po koncentrat pomidorowy Świdnicki a w łatwy i szybki sposób przygotujesz smaczne i zdrowe danie... (info)


Nowy niwelator obrotowy marki Stanley

Nowy niwelator obrotowy marki Stanley [15.10.2008] Firma Stanley poszerza swoją ofertę urządzeń laserowych o obrotowy niwelator FatMax RL350GRN. Ten rotacyjny laser doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac, wymagających wyjątkowej dokładności i dużego zasięgu pomiaru... (info)


Możliwości współpracy kotła MCR 24S marki De Dietrich

Możliwości współpracy kotła MCR 24S marki De Dietrich [15.10.2008] Kondensacyjne kotły naścienne MCR produkcji grupy De Dietrich-Remeha pojawiły się na polskim rynku w 2006 roku. Były pierwszymi małymi kotłami kompaktowymi, charakteryzującymi się zminimalizowanymi rozmiarami..... (info)


Przełom w zarządzaniu Web User Experience

Przełom w zarządzaniu Web User Experience [15.10.2008] Rusza opiniac.com - platforma do badania satysfakcji użytkowników serwisów WWW, oraz gromadzenia opinii na ich temat. Opiniac.com pozwala kształtować funkcjonalność witryn poprzez pozyskiwanie ekspertyzy od odwiedzających je internautów….. (info)


Konkurencyjne rozwiązania Wireless N-Speed w ofercie TRENDnet

Konkurencyjne rozwiązania Wireless N-Speed w ofercie TRENDnet [15.10.2008] Seria Wireless N-Speed jest 8-krotnie szybsza oraz posiada 4-krotnie lepsze pokrycie niż standard IEEE802.11g. W najbliższym czasie spodziewamy się premiery bezprzewodowego punktu dostępowego N-Speed... (info)

Zmiany w agencji Event Studio [15.10.2008] Będąca na rynku od ponad dwóch lat agencja reklamowa Event Studio z Lublina zmieni formę prawną działalności na spółkę jawną i rozbuduje dział graficzny... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...