informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

Nowe twarze w Novimedia CP [15.10.2007] Novimedia CP, lider rynku prasy firmowej w Polsce, zwiera szyki. Przed jesiennym szczytem produkcyjnym do zespołu dołączyło trzech nowych konsultantów-edytorów i nowy Dyrektor Artystyczny... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 15.10.2007 [15.10.2007] Zgodnie z przewidywaniami piątkowa wzrostowa sesja w USA wpłynęła na dobre otwarcie sesji na giełdzie w Warszawie. Indeksy otworzyły się na plusach, odrabiając tym samym straty z poprzedniej sesji... (info)


Industrialny design

Industrialny design [15.10.2007] Architektura współczesna stwarza niemal nieograniczone możliwości kreowania otoczenia. Nowoczesne formy projektowania oraz materiały do realizacji pomysłów roztaczają szerokie pole do popisu..... (info)


Kompas Wyborczy Wirtualnej Polski

Kompas Wyborczy Wirtualnej Polski [15.10.2007] Na kogo głosować? Serwis wyborczy Wirtualnej Polski wzbogacił się o kolejne rozwiązanie – Kompas Wyborczy. Każdy internauta, który nie wie jeszcze, na kogo oddać swój głos w wyborach parlamentarnych, może skorzystać z podpowiedzi portalu... (info)


Panele podłogowe Zebrano Arusha – egzotyka na wyciągniecie ręki

Panele podłogowe Zebrano Arusha – egzotyka na wyciągniecie ręki [15.10.2007] Podłogi Zebrano Arusha z kolekcji Trend zawdzięczają swój niepowtarzalny, afrykański charakter efektownemu połączeniu jasnych i ciemnych pasów, przywodzących na myśl strukturę hebanu... (info)

Nagroda dla Lepszego Biznesu – magazynu profesjonalistów SAP wydawanego przez BCC [15.10.2007] Kwartalnik Lepszy Biznes otrzymał drugą nagrodę w konkursie na najlepsze czasopismo firmowe w Polsce. Jury doceniło sposób, w jaki Lepszy Biznes realizuje swój podstawowy cel, którym jest promocja dobrych praktyk w zakresie wykorzystania rozwiązań SAP... (info)


Cocaine Stimulation - działania marketingowe

Cocaine Stimulation - działania marketingowe [15.10.2007] Trwają intensywne działania marketingowe dla Cocaine Stimulation – innowacyjnego energy drinka, którego producentem jest firma Premium House z Wrocławia... (info)

Szampański Dect [15.10.2007] Panasonic wprowadził na rynek nowy bezprzewodowy aparat telefoniczny typu DECT KX-TG7200. Model KX-TG7200 charakteryzuje się nowoczesnym designem, doskonałą jakością dźwięku i wieloma przydatnymi funkcjami, które są dostępne za niewygórowaną cenę... (info)


Dobra projekcja za niewielką cenę od Optomy

Dobra projekcja za niewielką cenę od Optomy [15.10.2007] Optoma zaprezentowała dwa nowe projektory przeznaczone dla szerszego grona odbiorców. EP 721 i EP 727 wyróżniają się dobrymi parametrami, szeroką funkcjonalnością i atrakcyjną ceną. Urządzenia będą dostępne w firmie Veracomp pod koniec października br... (info)


Wszystko i na biurku – Nashuatec SP3200sf

Wszystko i na biurku – Nashuatec SP3200sf [15.10.2007] Euroimpex SA wprowadził na rynek urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec SP3200sf. Łączy ono funkcjonalność kopiarki, kolorowego skanera, faksu oraz drukarki z modułem dupleksu. Urządzenie kopiuje i drukuje w sieci z szybkością 28 stron na minutę... (info)


Kolekcja Quelle na jesień/ zimę 2007.

Kolekcja Quelle na jesień/ zimę 2007. [15.10.2007] Kobieta Quelle to kobieta młoda duchem, odważna i podążająca za najnowszymi trendami mody. Nosi fiolety, szarości i ubiera się w modne tweedy... To dla niej styliści Quelle przygotowali najnowszą kolekcję!.. (info)


Piękne i modne nogi wizytówką każdej Pani.

Piękne i modne nogi wizytówką każdej Pani. [15.10.2007] Każda kobieta ma swoją tożsamość i indywidualny styl niezależnie od wieku, czy kształtów. Każda chce się czuć swobodnie, a jednocześnie być elegancka i atrakcyjna... (info)


'ROZTOCZmy wizję ulgi' - relacja ze spotkania prasowego

'ROZTOCZmy wizję ulgi' - relacja ze spotkania prasowego [15.10.2007] Było ciepłe, wczesnojesienne popołudnie – 3. października 2007 r. Dziennikarki z prasy kobiecej, zdrowotnej oraz poradnikowej wstały zza swoich biurek, wyszły z redakcji i skierowały się w im tylko wiadome miejsce... (info)


CAM Media w podsumowaniu kampanii na rzecz Polkomtela

CAM Media w podsumowaniu kampanii na rzecz Polkomtela [15.10.2007] CAM Media podsumowała kampanię ambientową, którą od czerwca realizowała na rzecz firmy Polkomtel SA, jednego ze sponsorów największej trasy koncertowej tego lata, cyklu koncertów TVP2 i Radia Eska „Hity na czasie”... (info)

Bridgestone i Fiege rozszerzają wspólną sieć dostaw [15.10.2007] Greven/Lahr, 8 października 2007 r. – Blisko 30 lat temu Grupa Fiege i japoński producent opon - firma Bridgestone podpisały umowę dającą początek logistyce kontraktowej, której pionierem - zdaniem wielu - jest właśnie Grupa Fiege... (info)

FreecoNet bloguje o innowacjach w VoIP [15.10.2007] Po okresie próbnym, rusza właśnie pełną parą blog FreecoNet (http://blog.freeconet.pl/). Jest on kolejnym krokiem w kierunku zbudowania szerokiej społeczności wokół telefonii internetowej i FreecoNet... (info)


Grasz w zielone? Gram! Masz zielone? Mam „Szpinak liście”Hortex

Grasz w zielone? Gram! Masz zielone? Mam „Szpinak liście”Hortex [15.10.2007] Szpinak po raz pierwszy zagościł na europejskich stołach ok. IX wieku, gdy przywieźli go Arabowie z dalekiej Persji. Smakowano go na różne sposoby: gotowano, smażono lub po prostu serwowano na surowo... (info)


Zdrowa Bakaliada od Ziołopeksu

Zdrowa Bakaliada od Ziołopeksu [15.10.2007] Słoneczna rodzina Bakaliady marki Ziołopex powiększyła się o kolejne opakowania bakalii.Pierwszym produktem, jaki pojawił się na rynku w ramach nowej linii były Rodzynki Sułtanki... (info)

PYTON Falcon wspomoże rekrutację [15.10.2007] PYTON Management, wrocławski producent platformy do zarządzania wiedzą oraz nowoczesnych rozwiązań e-learningowych, wprowadza na rynek aplikację kompleksowo wspomagającą obsługę procesu rekrutacji – PYTON Falcon... (info)


Karatecy przetestowali deskę

Karatecy przetestowali deskę [15.10.2007] Boisko wykonane z deski barlineckiej dąb stało się główną areną walk w ramach finałów Pucharu Świata w karate, jakie odbyły się 6 października na warszawskim Torwarze. Barlinek był jednym ze współorganizatorów tej prestiżowej imprezy... (info)


Dekor Wenge – egzotyczna elegancja

Dekor Wenge – egzotyczna elegancja [15.10.2007] Egzotyczne drewno – ze względu na swoją urodę, nietypowy wygląd oraz wyjątkową wytrzymałość - zdobywa coraz większą popularność w dekoracji wnętrz. Jeden z wzorów tego materiału stał się inspiracją dla firmy Classen... (info)


Barlinek inwestuje w Niemczech

Barlinek inwestuje w Niemczech [15.10.2007] Nowa spółka Grupy Barlinek: Barlinek Deutschland GmbH rozpoczęła we wrześniu b.r. działalność w Niemczech. Głównym celem firmy jest usprawnienie logistyki sprzedaży deski barlineckiej i najwyższa jakość obsługi klienta. Spółka podlega Barlinek S.A... (info)


Otwarcie sali gimnastycznej w Modlnicy

Otwarcie sali gimnastycznej w Modlnicy [15.10.2007] 14 października okazał się być dniem bardzo ważnym dla społeczności szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Modlnicy. Oprócz Dnia Nauczyciela uroczyście otworzono nową salę gimnastyczną... (info)


„Farbiane derby” tym razem dla Cieszyna

„Farbiane derby” tym razem dla Cieszyna [15.10.2007] Nie udał się piłkarzom ZKS Dekoral Wrocław rewanż za ubiegłoroczny Puchar Prezesa SigmaKalon Deco Polska. Rozgrywany po raz trzeci mecz o to trofeum zakończył się wynikiem 2:1 dla ZKS Polifarbu Cieszyn... (info)


CheckView – podgląd bezpieczeństwa

CheckView – podgląd bezpieczeństwa [15.10.2007] Dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i logistyki, firma Checkpoint Systems, wprowadziła na rynek nowoczesny system telewizji przemysłowej - CheckView... (info)


Ze Śląska w Polskę

Ze Śląska w Polskę [15.10.2007] Pochodząca ze Śląska ogólnopolska sieć sklepów Ruck Zuck sprzedająca podłogi laminowane i drzwi ma już ponad 80 salonów. Jubileuszowy punkt otwarto w lecie w leżącym na Warmii i Mazurach Szczytnie... (info)

Przed wyborami kup sobie listę [15.10.2007] Nie ważna jest jakość, ale ilość argumentów. „Kup sobie listę”, to nowy konkurs Polskiego Radia Wrocław. Zabawę wygra ten, kto wymyśli najwięcej argumentów, za tym by mieć swoją listę wyborczą. Zwycięzca poprowadzi program radiowy w powyborczy poniedziałek... (info)

Ponar Lubań myśli o GPW i akwizycjach [15.10.2007] Ponar Lubań, spółka zależna Ponaru Wadowice, zanotowała w III kwartale tego roku 84-proc. wzrost sprzedaży. Firma kończy analizy związane z przeprowadzeniem trzeciego etapu rozbudowy mocy produkcyjnych oraz wprowadzeniem, w przyszłym roku, akcji na GPW... (info)


Profesjonalnie i do czysta – nowość firmy Selena

Profesjonalnie i do czysta – nowość firmy Selena [15.10.2007] Montaż okien wiąże się zawsze z powstawaniem trudnych do usunięcia zabrudzeń na szybach i ramach okiennych. Poradzi sobie z nimi doskonale nowy produkt firmy Selena – ściereczki czyszczące Glass Wipes Tytan Professional... (info)

Inteligentne Zarządzanie Infrastrukturą [15.10.2007] Inteligentne Zarządzanie Infrastrukturą (Intelligent Infrastructure Management - IMM) umożliwia zaimplementowanie ścieżek audytowych zapewniających zgodność procesów z wymogami dobrego zarządzania.. (info)


Ruck Zuck w Mysłowicach: szczęśliwa „trzynastka”

Ruck Zuck w Mysłowicach: szczęśliwa „trzynastka” [15.10.2007] Ruck Zuck, największa ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi otworzyła w województwie śląskim już trzynasty sklep. Ilość punktów Ruck Zuck na terenie Polski przekroczyła liczbę 80 salonów... (info)

Selena w Kazachstanie: misja gospodarcza [15.10.2007] W pierwszych dniach września br. wyruszyła do Kazachstanu polska misja gospodarcza, w której, oprócz innych przedsiębiorców z branży budowlanej, wzięli także udział przedstawiciele firmy Selena... (info)


Zdrowie mieszka w malinowym chruśniaku – Sok Malinowy Ogrody Natury

Zdrowie mieszka w malinowym chruśniaku – Sok Malinowy Ogrody Natury [15.10.2007] Maliny to owocowy synonim piękna i zdrowia. Chłonąc ciepłe promienie słoneczne gromadzą życiową energię, by przekazać ją w postaci delikatnych czerwonych owoców... (info)


Czas wracać do nauki....

Czas wracać do nauki.... [15.10.2007] Ani się obejrzeliśmy, a zaczął się rok szkolny. Uczniowie liczą każdy dzień do następnych wakacji , a rodzice z niepokojem liczą pieniądze , które nieuchronnie muszą wydać na początku roku szkolnego..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...