informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Trudny wybór szkoły językowej [15.09.2008] Co roku, rodzice, studenci oraz wszyscy Ci, którzy chcą się uczyć języków obcych stają przed trudnym wyborem szkoły językowej. Sztuką jest znaleźć taką, która oferuje najwyższe standardy opieki i przygotowuje merytoryczne... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 15.09.08 [15.09.2008] Informacje o bankructwie banku inwestycyjnego Lehman Brothers wywołały mocne spadki na giełdach w całej Europie. Pierwsza w tym tygodniu sesja GPW zakończyła się spadkiem indeksu WIG20 o 3,81%, indeksy mWIG40 oraz sWIG80 straciły 3,54% i 3,48%... (info)

Kredyt z dopłatą – mistyfikacja czy realna pomoc? [15.09.2008] Jakie warunki musi spełnić kredytobiorca ubiegający się o dopłatę kredytu mieszkaniowego z budżetowych pieniędzy? Na co może liczyć? Czy rządowe dopłaty to realna pomoc, czy jedynie martwy zapis w ustawie?.. (info)

Krew się leje [15.09.2008] Rynki spadają na głowę. Są już pierwsze ofiary sub-prime. Kto będzie następny? Dziś inwestorzy giełdowi na całym świecie tracą krocie. Takiego dnia dawno nie było na parkietach... (info)

Wielkie otwarcie warszawskiej restauracji VAPIANO [15.09.2008] Wieczorem 9 września rozpoczęła się uroczysta gala otwarcia pierwszej w Polsce restauracji VAPIANO. Na imprezę zaproszono gwiazdy, dziennikarzy oraz przedstawicieli firmy z całego świata. Dla gości restauracja VAPIANO zostanie otwarta w połowie września... (info)

Pro-Creation wykonała wizualizację bloga Dominika Kaznowskiego [15.09.2008] Agencja interaktywna Pro-Creation wykonała nową kreację dla branżowego bloga prowadzonego przez Dominika Kaznowskiego. Opiniotwórczy blog kaznowski.blox.pl otrzymał od agencji..... (info)


Powakacyjny powrót do pracy i szkoły

Powakacyjny powrót do pracy i szkoły [15.09.2008] Powrót do codziennych obowiązków po wakacyjnym wypoczynku to przede wszystkim konieczność wczesnych pobudek. Niejednokrotnie potrzebne jest wsparcie, aby nie zaspać do pracy czy szkoły. Radiobudzik staje się wtedy niezastąpioną pomocą... (info)


Dla pasjonatów, miłośników i maniaków tańca

Dla pasjonatów, miłośników i maniaków tańca [15.09.2008] Niezły „dance” z danceflowing.pl. Ruszył serwis Wirtualnej Polski pod patronatem Puma Free Flowing – danceflowing.pl. Ma on charakter społecznościowy. Skierowany jest do użytkowników, których pasją jest taniec... (info)


Kyman-GUN Windows Mobile 6 sięga dalej

Kyman-GUN Windows Mobile 6 sięga dalej [15.09.2008] Datalogic Mobile rozszerza, swoją najbardziej wytrzymałą serię komputerów przenośnych Kyman™ o dwa nowe modele wyposażone w Windows Mobile 6 oraz laser o dużym zasięgu (XLR)... (info)


RuckZuck prężnie działa na Śląsku

RuckZuck prężnie działa na Śląsku [15.09.2008] Sieć RuckZuck, oferująca najbogatszy na rynku asortyment podłóg i drzwi, z każdym miesiącem otwiera kolejne punkty handlowe. Najwięcej salonów, bo aż dwanaście, funkcjonuje w tej chwili w województwie śląskim... (info)


Zdrowie z morskiej wody

Zdrowie z morskiej wody [15.09.2008] Czy wiesz, że morski klimat oraz morska woda kryje w sobie wiele zdrowotnej dobroci? Nie wszyscy możemy mieszkać nad morzem, ale wszyscy możemy korzystać z jego zdrowotnej mocy stosując do kąpieli Sól termalną Siła Serca i regularnie zażywając Tran Vitana... (info)

Jak optymalizować koszty w firmach? [15.09.2008] W dniach 23 – 24 września 2008 r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Kontrola i redukcja kosztów firmy”. Nowoczesne rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów biznesowych zaprezentują m.in. eksperci firmy Konica Minolta... (info)


Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bulerias® Aromat i smak Sewilli...

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bulerias® Aromat i smak Sewilli... [15.09.2008] Hiszpańska Andaluzja to kraina kontrastów. Znajdziemy tu wszystko: od łagodnej doliny rzeki Guadalquivir, poprzez gaje oliwne na zboczach wzgórz, aż po ośnieżone szczyty gór Sierra Nevada... (info)


Kolekcja soczysta z natury…. Seria Delikatesy ROLNIK

Kolekcja soczysta z natury…. Seria Delikatesy ROLNIK [15.09.2008] Nowa kolekcja Delikatesów firmy Rolnik to wiśnie, gruszki koktajlowe, winogrona i melon koktajlowy w lekko słodkiej zalewie . Pozbawione skórki, wydrylowane owoce zostały zamknięte w zgrabnych i eleganckich słoiczkach o gramaturze 350 gram... (info)


Lipton Ice Tea White– źródło antyoksydantów, młodości i zdrowia

Lipton Ice Tea White– źródło antyoksydantów, młodości i zdrowia [15.09.2008] Lipton Ice Tea White – to mrożona herbata, która pozwala pozostać niezmiennie młodą i piękną.Warto poznać nową Lipton Ice Tea White, a zawarte w niej antyoksydanty pomogą w utrzymaniu dobrej formy, aby każdego dnia czuć się młodo i zdrowo... (info)


Bezpłatna aktualizacja oprogramowania dla serii Mio Moov

Bezpłatna aktualizacja oprogramowania dla serii Mio Moov [15.09.2008] Mio Technology udostępniło darmową aktualizację oprogramowania dla modeli Mio Moov 200, 300, 330.Aktualizacji można dokonać za pośrednictwem strony www.mio.com/pl... (info)

Bezpłatna aktualizacja map od Mio Technology [15.09.2008] Mio Technology udostępniło darmową aktualizację MioMap 2008 dla modelu Moov 200 PL.Każdy posiadacz urządzenia Mio Moov 200 PL może dokonać aktualizacji za pośrednictwem strony www.mio.com/pl.. (info)

Stella Pack S.A. usprawnia zarządzanie produkcją przy udziale CSF Polska [15.09.2008] Stella Pack S.A., jeden z czołowych polskich producentów worków na śmieci, nawiązała współpracę z firmą CSF Polska. Dzięki niej w lubartowskiej spółce zostanie wdrożony nowoczesny system ERP... (info)

Mio zaprasza do wzięcia udziału w promocji „We pay for your Mio” [15.09.2008] Kupując promocyjne produkty Mio oznaczone specjalnymi naklejkami można otrzymać w prezencie 10 EURO lub sprawdzić swoją wiedzę geograficzną i wygrać 100 EURO... (info)

Mio liderem rynku GPS w Europie Środkowo - Wschodniej [15.09.2008] Wyniki Raportu Canalys za drugi kwartał 2008 r. potwierdzają najwyższą pozycję Mio Technology na rynku urządzeń GPS zarówno w regionie Europy Środkowo – Wschodniej jak i w Polsce... (info)


Nowa siedziba CDRL, właściciela odzieżowej marki Coccodrillo

Nowa siedziba CDRL, właściciela odzieżowej marki Coccodrillo [15.09.2008] Polska firma odzieżowa CDRL, właściciel marki Coccodrillo, uroczyście otworzyła swoją nową siedzibę w Pianowie pod Kościanem. Nowoczesny budynek zajmuje powierzchnię równą 5,5 tys. mkw... (info)

Nauka języka zamiast stania w korkach? [15.09.2008] Stanie w korkach, czekanie w kolejkach, jazda pociągiem to tylko kilka czynności, przez które każdego dnia tracimy czas. W skali roku marnujemy w ten sposób do kilkunastu dni. Okazuje się jednak, że możemy ten czas wykorzystać efektywnie... (info)

Złota kolekcja klubowa [15.09.2008] XXL Clubbing Collection to najnowszy projekt firmy Schwarzkopf, która wyprodukowała innowacyjną linię kosmetyków do koloryzacji włosów dla młodych, aktywnych ludzi, dla których bycie modnym jest kwestią priorytetową... (info)

Europa Środkowa – szansa, ale nie bez ryzyka [15.09.2008] Raport Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczaniu należności - Europa Środkowa jest aktualnie obszarem, który dynamicznie rozwija wzajemną wymianę gospodarczą... (info)

Akademia trenerska - trening dla trenerów biznesu- zostało mało czasu na zapisy! [15.09.2008] Zastanów się - jesteś dobry w tym co robisz, sam osiągnąłeś sukces w swojej jakże trudnej dziedzinie. Może warto podzielić się wiedzą z następcą, może warto szkolić innych żeby szybciej trafili w to miejsce, w którym teraz jesteś?.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...