informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 9


Grausam & Mańkowski Honda RT - tytuł II Vice Mistrza za sezon 2008

Grausam & Mańkowski Honda RT - tytuł II Vice Mistrza za sezon 2008 [15.08.2008] Grausam & Mańkowski w dobrych nastrojach zakończyli sezon 2008. Sławek startujący w klasie Superstock 1000 dwa ostatnie wyścigi zakończył na dobrym 4 i 5 miejscu zaś Daniel Mańkowski ostatni bieg sezonu ukończył na 4 pozycji... (info)


Internetowa multimedialna rewolucja

Internetowa multimedialna rewolucja [15.08.2008] Grupa iTTv wspólnie z Mariusem Gligerem, właścicielem rumuńskiego serwisu Gmax, wdraża nową - opartą o pseudostreaming PHP - platformę FLV Flash streaming... (info)

Ekspansja Coldwell Banker Commercial Polska na rynku krajowym. [15.08.2008] Coldwell Banker Commercial Polska jest głównym organizatorem funduszu nieruchomościowego na Florydzie - Florida Real Estate Opportunity Fund I. Spółka chce zachęcić Polaków do inwestowania na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Stanach Zjednoczonych... (info)


Mineral Balance: w harmonii z przyrodą

Mineral Balance: w harmonii z przyrodą [15.08.2008] Każdemu człowiekowi potrzebna jest równowaga wewnętrzna połączona z harmonią ciała, duszy i umysłu. Niestety niekorzystny wpływ cywilizacji i stres związany niemal ze wszystkimi dziedzinami życia mogą tę równowagę zachwiać... (info)

Skóra po lecie – zadbaj o odpowiednią pielęgnację [15.08.2008] W wakacje nasza skóra jest szczególnie narażona na działanie czynników atmosferycznych. Jak sobie poradzić z jej pielęgnacją, gdy zapomnimy już o lecie?.. (info)

Sklep NEO24.PL otwiera nowy Punkt Wydań Osobistych w Krakowie [15.08.2008] Sklep internetowy NEO24.PL otworzył nowy Punkt Wydań Osobistych w Krakowie przy ul. Babińskiego 4. Jest to trzecie, po Wrocławiu i Warszawie, miejsce, gdzie klienci NEO24.PL będą mogli, oszczędzając czas, osobiście odebrać zamówiony przez Internet produkt... (info)

Polman współpracuje z Cukrownią Cerekiew [15.08.2008] Polman, notowany na rynku NewConnect, zrealizował pakiet specjalistycznych prac z zakresu hydrodynamiki związanych z oczyszczaniem infrastruktury produkcyjnej należącej do Cukrowni Cerekiew... (info)


Żeglarski Puchar Świata w Gdyni zakończony

Żeglarski Puchar Świata w Gdyni zakończony [15.08.2008] Od 8 do i 10 sierpnia na wodach Zatoki Gdańskiej rozegrano regaty Gdynia Match Race – grade 3, czyli 8 eliminacje Polish Match Tour – cyklu regat Pucharu Świata i Pucharu Polski... (info)


Tytan Impregnat do drewna NW – teraz jeszcze bardziej skoncentrowany w działaniu

Tytan Impregnat do drewna NW – teraz jeszcze bardziej skoncentrowany w działaniu [15.08.2008] W asortymencie firmy Selena jest już dostępny bardziej skoncentrowany, wielofunkcyjny preparat do ochrony drewna Tytan Impregnat do drewna NW. Produkt ten zabezpiecza drewniane elementy budowlane przed korozją i zniszczeniem... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...