informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.08.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Udany występ na Słowacji [15.08.2006] Mariusz Stec, jadący Mitsubishi Lancer Evo VI, dwukrotnie zajął trzecie miejsce w eliminacjach górskich samochodowych mistrzostw Polski, które odbyły się na Słowacji... (info)

WARZYWKO rozszerza kategorię przypraw uniwersalnych [15.08.2006] WARZYWKO rozszerza kategorię przypraw uniwersalnych o nową linię produktów – mieszanki w wersjach smakowych... (info)

Czy kobiety potrzebują banku stworzonego specjalnie dla nich? [15.08.2006] W austriackim kurorcie narciarskim Gastein powstał pierwszy w tym kraju bank dla kobiet. Twórcą takiej niecodziennej instytucji jest Raiffeisen Bank... (info)

Największe banki wydały już ponad 3,6 miliona kart kredytowych [15.08.2006] W portfelach Polaków znajduje się już ponad 3,6 miliona kart kredytowych. Liderem pozostaje PKO BP... (info)

Korytarze jak salony [15.08.2006] Wykorzystanie sufitu podwieszanego w aranżacji sal czy pokoi o dużych powierzchniach daje projektantom znaczną swobodę. W przypadku ciągów komunikacyjnych – korytarzy, sprawa jest trudniejsza – ale tylko pozornie... (info)

RÖBENdach – nowa edycja [15.08.2006] Z pierwszym dniem sierpnia firma Röben Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej rozpoczęła nową edycję programu dla dekarzy pod nazwą „RÖBENdach”... (info)

Bezpiecznie pod naszym dachem [15.08.2006] W polskich przysłowiach i związkach frazeologicznych słowo dach jest synonimem domu, bezpieczeństwa, rodziny. Na takie skojarzenie zapracowała długowieczna tradycja stosowania pokrycia ceramicznego... (info)

Nie ma jak w domu [15.08.2006] Ceramiczne materiały budowlane mają w naszej kulturze utrwalone miejsce. Nie jest to ocena na wyrost, ani przemijająca moda... (info)

System Solutions, czyli droga do idealnego sufitu [15.08.2006] Jeśli w tym samym punkcie spotkają się opinie architekta, wykonawcy i inwestora – pomieszczenie z zaprojektowanym sufitem podwieszanym okaże się pełnym sukcesem... (info)

Wspomaganie wyobraźni [15.08.2006] Sufit podwieszany to jeden z najpopularniejszych sposobów estetycznego wykończenia wnętrz... (info)

Owoc czterech żywiołów [15.08.2006] Ziemia, woda, powietrze i ogień to cztery naturalne składniki masy ceramicznej. Przeciwieństwa połączone w małej dachówce, od kilku tysięcy lat dostarczają niezwykły materiał budowlany o wyjątkowej trwałości, odporności i niepodważalnej estetyce... (info)

Dom przyjazny dziecku [15.08.2006] Taki, w którym nie trzeba na każdym kroku uważać, by czegoś nie popsuć... (info)

Travel assistance i plany urlopowe Europejczyków [15.08.2006] Sezon urlopowy tuż, tuż. Licząc na to, że mocno spóźniona w tym roku wiosna nadrobi wreszcie zaległości, a pogoda zacznie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu, wielu Polaków szykuje się do wakacyjnych i weekendowych podróży... (info)

Hyundai Assistance [15.08.2006] Hyundai Assistance dla posiadaczy nowych samochodów marki Hyundai.. (info)

Usługi assistance dla gości hotelowych zapewniane przez Europ Assistance Polska [15.08.2006] Dzięki współpracy PZU i Europ Assistance Polska, goście hoteli ubezpieczonych w PZU mogą korzystać z usług assistance, które zagwarantują im komfort i bezpieczeństwo w trakcie pobytu w hotelu... (info)

Chilectra Assistance [15.08.2006] Chilectra Assistance – dla klientów w Chile, korzystających z energii elektrycznej dostarczanej przez firmę Chilectra.. (info)

Usługi Europ Assistance dla Klientów linii lotniczych Lan Group [15.08.2006] Linie lotnicze Lan Group, obsługujące połączenia lotnicze w dużych miastach w Ameryce, Europie i Australii, nawiązały współpracę z Europ Assistance w Chile... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...