informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Portal turystyczny Easygo.pl z agencją Optimum PR [15.06.2005] Agencja Optimum PR rozpoczęła współpracę z nowym klientem z branży turystycznej, firmą Easygo.pl. Jest to nowopowstały portal, który gromadzi oferty wypoczynku w blisko stu państwach wszystkich kontynentów... (info)

Kampanie Euro RSCG Warsaw oraz Euro RSCG 4D dla Delicji Szampańskich [15.06.2005] Z początkiem czerwca ruszyła kampania Delicji Szampańskich przygotowana przez agencję EURO RSCG Warsaw dla LU Polska, a wraz z nią promocja konsumencka przygotowana przez agencję Euro RSCG 4D... (info)

PSPR rozpozna możliwość mediacji miedzy Migut Media SA i Edelman Polska [15.06.2005] Zarówno Migut Media SA, jak i Edelman Polska odpowiedziały pozytywnie na propozycję mediacji ze strony PSPR w konflikcie wokół BCA SA... (info)

Nagrodzono trzy najlepsze Kluby Kibica w Idea Ekstraklasa [15.06.2005] We wtorek 14.06.2005r. w siedzibie PTK Centertel w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla najbardziej aktywnych klubów kibica w sezonie 2004/2005 Idea Ekstraklasy... (info)

Goodyear Mobility obniża koszty serwisu opon [15.06.2005] Goodyear Mobility to zupełnie nowy produkt zaprojektowany w celu drastycznego obniżenia kosztów awarii ogumienia oraz skrócenia czasu przestoju... (info)

Laur dla Duluxa [15.06.2005] Marka Dulux została nagrodzona srebrnym Laurem Konsumenta 2005 w kategorii farb... (info)

Elegancki porządek w łazience [15.06.2005] Victoria 21 to nowa kolekcja eleganckich mebli łazienkowych firmy Roca. Jej prosta forma i ograniczone do niezbędnego minimum wzornictwo oraz kolorystyka naturalnego drewna tworzą idealne połączenie, które każdej łazience dodaje szyku... (info)

NEC VT37 - wysoka jakość, atrakcyjna cena [15.06.2005] Projektor multimedialny to potężne narzędzie prezentacyjne, wydatnie wspierające wszelkie spotkania biznesowe i szkolenia... (info)

Wciąż nie chcą XP [15.06.2005] Z raportu opublikowanego przez kanadyjską firmę AssetMetrix wynika, że pomimo wysiłków Microsoftu, duże firmy wciąż z rezerwą odnoszą się do systemu Windows XP. Blisko połowa korporacji wciąż korzysta z Windows 2000... (info)

Miedź i aluminium do lamusa? [15.06.2005] Naukowcy z University of California Irvine udowodnili, że węglowe nanorurki mogą przesyłać sygnały elektryczne w układach scalonych znacznie szybciej, niż tradycyjne materiały takie jak krzem czy aluminium... (info)

Odporny Philips [15.06.2005] Philips rozszerzy swój katalog o nowy model przenośnego odtwarzacza MP3... (info)

Coraz więcej telewizorów LCD [15.06.2005] Globalna sprzedaż telewizorów LCD w pierwszym kwartale 2005 była aż o 125% wyższa, niż rok wcześniej – informuje firma analityczna DisplaySearch... (info)

World of Warcraft: 2 miliony i rośnie [15.06.2005] Masowa gra sieciowa „World of Warcraft” ma już ponad 2 mln abonentów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...