informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 16
"Wydarzenia" Mojej Generacji [15.05.2007] 16 maja br. ruszają „Wydarzenia” – najnowszy projekt społeczności MojaGeneracja.pl. „Wydarzenia” to w pełni interaktywny serwis informacyjny, oparty na trendzie WEB 2.0, tworzony w całości przez członków społeczności... (info)

Rock przeraził Londyn [15.05.2007] Już trzecie pokolenie emocjonuje się dokonaniami IRA. Ciągle też powstają piosenki, które wpadają w ucho. Lider zespołu Artur Gadowski będzie w piątek gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław... (info)


Technika kondensacyjna w kompaktowych rozmiarach - VITODENS 100 W

Technika kondensacyjna w kompaktowych rozmiarach - VITODENS 100 W [15.05.2007] Firma Viessmann wprowadza na polski rynek nowy kocioł kondensacyjny, zaprojektowany tak, aby przy zachowaniu najwyższej wydajności, jego montaż i obsługa były proste i przyjazne użytkownikowi... (info)


Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego

Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego [15.05.2007] Laminowane podłogi firmy Kronopol od dawna znane są polskim klientom. Jakość ich wykonania w połączeniu z dużą wytrzymałością zdobyły sobie przychylność nawet najbardziej wybrednych... (info)

Wyniki finansowe Sage Symfonia [15.05.2007] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, uzyskała bardzo dobre wyniki finansowe w pierwszej połowie roku obrachunkowego 2007 (od października do marca br.) W maju br. przypada druga rocznica rozpoczęcia działalności pod nazwą Sage Symfonia Sp. z o.o... (info)

Grupa Fresh merytorycznie na e-commerce 2007 [15.05.2007] Grupa Fresh w miesiąc po NetVision 7 wspiera kolejne studenckie przedsięwzięcie... (info)

Codec Systems wdraża Business Intelligence zagranicą [15.05.2007] Warszawski oddział irlandzkiej firmy Codec Systems realizuje projekty informatyczne w pięciu zagranicznych organizacjach... (info)


Odmłodzone spojrzenie

Odmłodzone spojrzenie [15.05.2007] Podejmując tak ważną decyzję, jak poddanie się operacji plastycznej, powinno się zasięgnąć porady fachowców, którzy znają rynek medyczny i wiedzą, jak zminimalizować ryzyko... (info)


Europa na panoramicznym ekranie nowego MIO

Europa na panoramicznym ekranie nowego MIO [15.05.2007] Firma Comes, największy dystrybutor produktów marki MIO w Europie Środkowo-Wschodniej, wprowadziła do oferty nowy model MIO Digiwalker C520... (info)


Lodowe pałeczki wprost do buteleczki

Lodowe pałeczki wprost do buteleczki [15.05.2007] Na rynku pojawiła się nowość marki PACLAN – „Lodowe pałeczki ICE STICKS”. Woreczki do lodu „Lodowe Pałeczki ICE STICKS” pozwalają na zamrożenie wody w kształcie małych, podłużnych pałeczek. Po raz pierwszy możemy wrzucić lód nie tylko do szklanki, ale nawet bezpośrednio do butelki czy puszki... (info)

TBWAPR dla LUKAS Banku [15.05.2007] Agencja TBWAPR w wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej wygrała projekt obejmujący przygotowanie raportu rocznego podsumowującego działalność operacyjną LUKAS Banku w 2006 roku... (info)

TBWAPR dla Big Five X [15.05.2007] Agencja TBWAPR rozpoczęła współpracę z Big Five X, firmą doradczą, świadczącą usługi w zakresie rozwiązań technologicznych i strategii biznesowych dla firm z sektora bankowego, telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego. TBWAPR zajmie się działaniami w zakresie PR korporacyjnego firmy... (info)

Szansa na pracę z WSKiZ [15.05.2007] Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania pragnie pomóc zdolnym studentom i absolwentom w poszukiwaniu wymarzonej pracy. Wykład organizowany przez Biuro Karier WSKiZ pt. „Pokaż się rynku pr@cy!” jest niepowtarzalną okazja do poznania warunków panujących na dzisiejszym, niezwykle trudnym, rynku zatrudnienia... (info)


Expedycja 2006 Mahrab

Expedycja 2006 Mahrab [15.05.2007] Pierwszego listopada, w strugach deszczu, czwórka uczestników Expedycji wsiadła do samochodu, by w ciągu dwudziestu dni pokonać ponad 11 000 kilometrów, docierając aż do zachodnich krańców Sahary. Rozpoczęła się Expedycja Mahrab 2006... (info)

Ruszył fundusz parasolowy SEB [15.05.2007] SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zakończyło prace nad przekształceniem pięciu funduszy inwestycyjnych otwartych w jeden fundusz z wydzielonymi subfunduszami (fundusz parasolowy). Sprzedaż jednostek uczestnictwa tego funduszu rozpoczęła się 14 maja 2007roku... (info)


Nice Polska wśród Gazel Biznesu 2006

Nice Polska wśród Gazel Biznesu 2006 [15.05.2007] Dnia 7 maja br. w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się Gala Regionalna wręczenia nagród „Gazele Biznesu 2006”, gdzie przyznano wyróżnienia dynamicznie rozwijającym się firmom z województwa mazowieckiego. W tym elitarnym klubie po raz trzeci znalazł się lider w automatyce do bram i rolet – Nice Polska Sp. z o.o... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...