informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.04.2008 r.



ilość opublikowanych tekstów: 29


Premiery Sinsheim 2008

Premiery Sinsheim 2008 [15.04.2008] Kolejna edycja CAR+SOUND Sinsheim 2008 - największych, europejskich targów Car Audio za nami ! W sześciu halach wystawowych swoją ofertę prezentowali wszyscy liczący się producenci z branży... (info)


Kupiec Poznański - Szukaj wilka w mieście

Kupiec Poznański - Szukaj wilka w mieście [15.04.2008] Ruszył nowy konkurs Kupca Poznańskiego, w którym do wygrania są niespotykane nagrody. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Zgodnie z tytułem konkursu należy – szukać wilka w mieście!.. (info)

BEST image PR dla Ponetex Logistic [15.04.2008] Z początkiem kwietnia 2008 roku poznańska agencja BEST image Public Relations rozpoczęła pracę dla PONETEX Logistic. Celem jest maksymalne wypromowanie firmy oraz ukazanie kompleksowości oferowanych przez nią rozwiązań logistycznych... (info)

BEST image PR dla Brinet sp. z o.o. [15.04.2008] Na początku kwietnia 2008 roku firma Brinet sp. z o.o., będąca liderem w dziedzinie komunikacji, zleciła stałą obsługę public relations poznańskiej agencji BEST image PR... (info)

Dom pasywny Xella [15.04.2008] Xella Polska wraz z portalem TermoDom.pl uruchomiła dział poświęcony realizacji domu pasywnego. Poza szczegółowym opisem inwestycji i wypowiedziami ekspertów w serwisie można znaleźć wizualizacje austriackich domów pasywnych... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 15.04.2008 [15.04.2008] Wtorkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły na lekkim plusie pod wpływem pozytywnego otwarcia na innych europejskich parkietach. Znikoma aktywność inwestorów i wyczekiwanie na doniesienia zza Oceanu.. (info)

Pegasus PR współorganizatorem ROCA OPEN 2008 [15.04.2008] We wrześniu bieżącego roku odbędzie się druga edycja Mistrzostw Polski Artystów w Tenisie ROCA OPEN. Kwestie organizacyjne i oprawę medialną powierzono agencji Pegasus Public Relations... (info)


Victoria Asset Operation Centre S.A. stabilnie zadebiutowała na NewConnect.

Victoria Asset Operation Centre S.A. stabilnie zadebiutowała na NewConnect. [15.04.2008] Warszawska spółka Victoria Asset Operation Centre S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect. Spółka pozyskała w ofercie prywatnej ponad 3,08 mln zł, plasując tym samym całą planowaną emisję... (info)


Podłogi Royal Floor Doussie – naturalnie piękne

Podłogi Royal Floor Doussie – naturalnie piękne [15.04.2008] Podłoga drewniana Royal Floor Doussie przywodzi na myśl egzotyczne piękno dzikich krajobrazów Centralnej i Zachodniej Afryki, a jej niepowtarzalna kolorystyka skrywa blask tropikalnego słońca... (info)


Brak odpowiedniej wentylacji – czym to grozi?

Brak odpowiedniej wentylacji – czym to grozi? [15.04.2008] Odpowiednia ilość świeżego i czystego powietrza to jeden z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Przebywanie w pomieszczeniach..... (info)


MapaMap Pocket PC 5.1 – trójwymiarowe budynki w PDA

MapaMap Pocket PC 5.1 – trójwymiarowe budynki w PDA [15.04.2008] Dostępna jest już nawigacja MapaMap Pocket PC 5.1 z technologią REAL 3D czyli trójwymiarowym obrazowaniem brył budynków w miastach. MapaMap Pocket PC 5.1 przeznaczona jest dla urządzeń PDA (Pocket PC) pracujących pod kontrolą systemu Microsoft Windows Mobile... (info)

Kolejne wdrożenie systemu Emigo w Johnson & Johnson [15.04.2008] Przedstawiciele mobilni odwiedzają dziennie nawet do kilkudziesięciu klientów, przyjmują w terenie wiele zamówień. Wdrożenie Emigo oraz wyposażenie pracowników mobilnych w komputery kieszonkowe pozwoliło firmie J&J na uzyskanie zupełnie nowej jakości pracy... (info)

Firma Dipol zaprasza na Targi Securex w Poznaniu [15.04.2008] W dniach 22-25 kwietnia w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi zabezpieczeń Securex 2008. Firma Dipol zaprasza do odwiedzenia stosika nr 33 w pawilonie 3a... (info)


Świet(l)ny dziecka świat

Świet(l)ny dziecka świat [15.04.2008] Pokój dziecięcy to królestwo dla malucha, ale i obowiązek dla rodziców. Stworzenie azylu spokoju i bezpieczeństwa wymaga dużego wysiłku. Projektując dla dziecka pokój marzeń nie można pominąć roli światła, które ma tak ogromny wpływ na rozwój każdej pociechy.. (info)


Zestaw bezprzewodowy (TEW-424UBK): Adapter USB 54Mb/s 802.11g oraz kabel USB

Zestaw bezprzewodowy (TEW-424UBK): Adapter USB 54Mb/s 802.11g oraz kabel USB [15.04.2008] W kwietniu br. do oferty TRENDnet dołączył nowy zestaw umożliwiający podłączenie się do sieci bezprzewodowej. Proste rozwiązanie idealnie nadaje się do zastosowań w domu lub biurze... (info)

Mostostal - Energomontaż wzmocni produkcję i usługi [15.04.2008] Rozwój produkcji i montażu konstrukcji stalowych to najważniejszy punkt strategii Mostostalu-Energomontaż. Spółka z grupy ZM Ropczyce chce wykorzystać wzrost popytu związany z inwestycjami w sektorach energetycznym i petrochemicznym... (info)


IVO popularyzuje głosy IVONY na YouTube

IVO popularyzuje głosy IVONY na YouTube [15.04.2008] Gdyńska firma IVO Software – producent jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA – rozpoczęła globalną kampanię wirusowo-filmową promującą IVONĘ... (info)

Wiosenna odwilż cenowa we FreecoNet [15.04.2008] W ramach wiosennej odwilży cenowej we FreecoNet pojawiły się promocyjne bramki VoIP, które umożliwiają korzystanie z telefonii internetowej. Urządzenie można nabyć nawet za 1 zł brutto... (info)

PR Solutions dla Wedi Polska [15.04.2008] Agencja PR Solutions od 10 kwietnia br. rozpoczęła stałą współpracę z Wedi Polska – producentem specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykończenia łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA... (info)

European Gold Forum 2008 [15.04.2008] W dniach 8-11 kwietnia 2008 odbyło się prestiżowe spotkanie przedstawicieli rynku metali szlachetnych European Gold Forum 2008. W Zurychu zaprezentowało się kilkadziesiąt spółek z branży poszukiwania i wydobycia metali szlachetnych... (info)

Raport – kredyty hipoteczne [15.04.2008] Miniony 2007 rok można śmiało nazwać rokiem kredytów hipotecznych. Banki z rozmachem przyznawały pieniądze na realizację naszych inwestycji, a my bez zahamowań je przyjmowaliśmy.. (info)

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej analizuje dane w systemie Oracle BI [15.04.2008] Oracle Polska informuje, że Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wybrało oprogramowanie Oracle Business Intelligence Standard Edition One (BI SE1) do analizy i wizualizacji informacji gromadzonych w bazach danych tej instytucji... (info)


Willa Waniliowa w Gdańsku

Willa Waniliowa w Gdańsku [15.04.2008] Niewiele jest w Gdańsku nowych inwestycji, które mogłyby spełniać dwa warunki: mieć dogodną lokalizację bardzo blisko centrum i jednocześnie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie niesie usytuowanie w strefie ciszy... (info)


Rumia Janowo - Dom przy Krakowskiej

Rumia Janowo - Dom przy Krakowskiej [15.04.2008] Rumia jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków miejskich w naszym regionie. Jej położenie to niewątpliwy atut, przyciągający zarówno inwestorów budowlanych, jak i potencjalnych nabywców lokali mieszkalnych i domów... (info)

Osiedle Patio Park w okolicach Pucka [15.04.2008] Okolice Pucka to niezwykle atrakcyjne pod względem zarówno krajobrazowym, jak turystycznym miejsce. Czyste, nasycone jodem morskie powietrze, nieskażona przemysłem przyroda z jednej strony,.. (info)

Zakup działki [15.04.2008] Obserwując rynek nieruchomości, można zauważyć wzrost zainteresowania wszelkiego rodzaju działkami. Finansowanie takiego zakupu poprzez kredyt nie stanowi w obecnej chwili żadnego problemu... (info)

Refinansowanie kredytu [15.04.2008] Każdy kto ma kredyt mieszkaniowy, dobrze wie, co oznacza comiesięczne opłacanie często wysokiej raty kredytu. Z początku wydawało się że oferta naszego banku była najlepsza, ale z czasem..... (info)


Aromatyczny kurczak z Vegetą Mix

Aromatyczny kurczak z Vegetą Mix [15.04.2008] Po okresie, kiedy na stołach królowały sycące i wysokokaloryczne potrawy, czas na odmianę! Smak lekkich potraw z drobiu wzbogaci Vegeta Mix do kurczaka... (info)

Dobre praktyki FFCreation [15.04.2008] Z inicjatywy agencji FFCreation będącej członkiem SAR stworzony został dokument zawierający opis dobrych praktyk w internecie.Zorganizowana przez magazyn Brief dyskusja nad przygotowanym wspólnie przez SAR i IAB dokumentem o dobrych praktykach w Internecie... (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...