informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


iPod shuffle już w pięciu atrakcyjnych kolorach

iPod shuffle już w pięciu atrakcyjnych kolorach [15.03.2007] Firma Apple poinformowała dziś, że jej najbardziej przenośny cyfrowy odtwarzacz muzyki jest dostępny w pięciu atrakcyjnych kolorach: niebieskim, różowym, zielonym, pomarańczowym i oryginalnym srebrnym... (info)


Firma Libet S. A. wśród nominowanych do tytułu Solidny Pracodawca Roku

Firma Libet S. A. wśród nominowanych do tytułu Solidny Pracodawca Roku [15.03.2007] Firma Libet S.A., jeden z największych producentów kostki brukowej w Polsce, otrzymała nominację do tytułu Solidny Pracodawca Roku 2006 przyznawaną przez redakcję „Przeglądu Gospodarczego.”.. (info)

FFCreation.com dla Axa Ubezpieczenia [15.03.2007] Agencja reklamowa FFCreation.com zajęła się stworzeniem i realizacją nowej kampanii internetowej dla Axa Ubezpieczenia... (info)

Audi liderem na rynku samochodów klasy premium z napędem na cztery koła [15.03.2007] Co trzecie Audi wyposażone jest w napęd na cztery koła – quattro. W roku 2006 Audi uzyskując 33,1 % udziału samochodów z quattro w sprzedaży osiągnęło najlepszy w swojej historii wynik... (info)

Mały, biały domek z ogródkiem [15.03.2007] Po zeszłorocznym szaleństwie mieszkaniowym wielkimi krokami nadchodzi wiosna dla budownictwa jednorodzinnego. Ceny domów gotowych są na razie umiarkowane, ale ich podaż stale wzrasta... (info)

Promocja kredytów „Polecasz - zarabiasz” [15.03.2007] GE Money Bank wzbogaca ofertę kredytów gotówkowych w ramach programu promocyjnego. Polecając innym kredyt GE Money Banku, klienci mogą zarobić do 500 zł... (info)

Kaspersky Lab wykrywa nową wersję szybko rozprzestrzeniającego się robaka Zhelatin [15.03.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do zapewnienia bezpieczeństwa danych, zauważył szybkie rozprzestrzenianie się robaka Email-Worm.Win32.Zhelatin.o. Robak ukrywa się w załącznikach wiadomości e-mail... (info)

Volkswagen Polo i Multivan zdobyły tytuł „Best Cars 2007” [15.03.2007] Polo zwyciężyło w swojej klasie po raz trzynasty z rzędu, Multivan od 2003 roku niezwyciężony... (info)

TransKasa: O zł za rachunki Pomorskiej Spółki Gazownictwa [15.03.2007] Od 1 lutego br. klienci Pomorskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. mogą opłacać rachunki za gaz w punktach TransKasa Banku BPH bez prowizji... (info)

Bezpieczeństwo w Grupie Lotos [15.03.2007] Wola Info, warszawski integrator systemów informatycznych, wykona we współpracy z zespołem ekspertów ENSI (European Network Security Institute) projekt wdrożenia modelu Bezpieczeństwa Informacji w Grupie Kapitałowej LOTOS... (info)

Click2Call - nowy rodzaj kampanii reklamowych w Internecie [15.03.2007] ClickAd oficjalnie wprowadza do swojej oferty nową usługę reklamową – Click2Call. Firma, która do tej pory była postrzegana głównie jako broker reklamy on-line, chce skoncentrować swoją działalność biznesową na realizacji kampanii w modelu pay per performance oraz na budowie narzędzi optymalizacyjnych dla domów mediowych i swoich klientów... (info)


I Międzynarodowa Konferencja Naukowa w WSKiZ

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa w WSKiZ [15.03.2007] Duże wydarzenie szykuje w dniach 22-23 marca Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu. Chodzi o I Międzynarodową Konferencję Naukową WSKiZ zatytułowaną "Socjologiczne i psychologiczne problemy organizacji i zarządzania". Udział zapowiedziało kilkuset naukowców z najlepszych polskich i europejskich uczelni... (info)

Targi WELLNESS w Kupcu Poznańskim! 17-18 marca 2007 [15.03.2007] Już w sobotę i niedzielę 17-18 marca Kupiec Poznański zaprasza wszystkie panie na Targi Wellness! Zdrowie, moda i uroda - pod takim hasłem upłynie najbliższy weekend w Kupcu... (info)

Przyszłość zarządzania – outsourcing. [15.03.2007] Słowo „outsourcing” i sam outsourcing robią wielką, międzynarodową karierę. Jeden z najbardziej prestiżowych magazynów menedżerskich na świecie, Harvard Business Review, ogłosił outsourcing największym odkryciem ostatnich 75 lat... (info)

Spokojny przebieg sesji [15.03.2007] W wyniku uspokojenia niepokojów związanych z amerykańskim rynkiem finansowym zaangażowanym w kredyty hipoteczne dla osób o gorszej zdolności kredytowej giełdy azjatyckie i europejskie zyskiwały dziś na wartości, a najważniejsze indeksy rosły - CAC40 wzrósł o 1,56%, a FTSE aż o 2,03%... (info)

Stopy procentowe w Szwajcarii rosną [15.03.2007] Zgodnie z powszechnymi oczekiwaniami analityków Szwajcarski Bank Centralny (SNB) podwyższył główną stopę procentową o 25 p.b. do 2,25%. Mimo braku widocznej presji inflacyjnej, decyzja ta praktycznie zapowiedziana została wcześniej przez prezesa Szwajcarskiego Banku Centralnego, Jean-Pierre Rotha... (info)

Nieczyste zagrywki giełdowe [15.03.2007] Warszawska sesja z dnia 14 marca 2007 na długo zapadnie inwestorom w pamięć. I to nie z powodu bardzo słabego otwarcia, zgodnego z fatalnym otoczeniem rynkowym, lecz z racji końcowego fixingu. WIG20 za sprawą wielomilionowej manipulacji zyskał skokowo ponad 60 punktów... (info)


JELP z myślą o dorosłych alergikach

JELP z myślą o dorosłych alergikach [15.03.2007] Coraz częściej alergolodzy polecają osobom dorosłym hipoalergiczne produkty, powszechnie stosowane w pielęgnacji dzieci ze skłonnością do alergii... (info)


Jones uwodzi smakiem juz od 15 lat

Jones uwodzi smakiem juz od 15 lat [15.03.2007] Dla miłośników cejlońskiej herbaty firma ZAS przygotowała promocyjne opakowania herbat Jones, które pozwolą zapoznać się z szeroką ofertą tej marki. Do produktu zawierającego 100 torebek klasycznej, czarnej herbaty Jones dołączono saszetki herbat Jones Premium Blend i Jones Premium Earl Grey... (info)


Wiosenne wróżby w Wirtualnej Polsce

Wiosenne wróżby w Wirtualnej Polsce [15.03.2007] Co rozpala zmysły Wagi? Jak uwieść Koziorożca? Co powinny zrobić Panny, by zrzucić przed majowym weekendem zbędne kilogramy? Na te i wiele innych pytań odpowiada wiosenny Horoskop Wirtualnej Polski... (info)


eFresh interaktywnie dla Shell autoserv

eFresh interaktywnie dla Shell autoserv [15.03.2007] Agencja interaktywna eFresh wzbogaca portfolio kolejną marką. Shell autoserv – sieć stacji obsługi samochodów to najświeższy nabytek agencji... (info)

Wiosna już blisko! Witamy ją… konkursowo [15.03.2007] Portal 4GIRLS to witryna dla młodych kobiet odwiedzana miesięcznie przez ponad 120 000 użytkowników. Jest to strona o wyjątkowym klimacie, która słynie między innymi z licznych konkursów. Odliczanie do Pierwszego Dnia Wiosny upływa w Portalu 4GIRLS… konkursowo... (info)


Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla kup mi luby!

Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla kup mi luby! [15.03.2007] Zapewne niejeden współczesny Papkin zastanawia się jak sprostać wymaganiom Klary z XXI wieku. Wbrew pozorom to już nie jest takie trudne. Na rynku są już paski, torebki z krokodylej skóry a firma Ulric De Varens wprowadza właśnie najnowsze perfumy – Varens Desire... (info)


TBWAEurope wzmacnia regionalne kierownictwo. CHRISTIAN LAINER mianowany Dyrektorem Regionalnym

TBWAEurope wzmacnia regionalne kierownictwo. CHRISTIAN LAINER mianowany Dyrektorem Regionalnym [15.03.2007] Decyzją Zarządu TBWAEurope Christian Lainer, dotychczasowy Prezes TBWACOMMUNICATION GROUP, został mianowany Dyrektorem Regionalnym Europy Środkowo – Wschodniej... (info)

Europ Assistance liderem bankassistance w Polsce Rok 2006: podwojenie liczby partnerów bankowych oraz programów bankassistance EA Polska [15.03.2007] Jednym z kluczowych elementów strategii Europ Assistance Polska jest dynamiczny rozwój oferty i programów bankassistance oraz umocnienie przewagi konkurencyjnej w tym zakresie. Na wysoce konkurencyjnym rynku polskim realizacja tych ambitnych celów była w 2006 roku możliwa przede wszystkim dzięki kompleksowym i innowacyjnym rozwiązaniom, spełniającym oczekiwania partnerów bankowych i ich klientów. Cel strategiczny na 2007 rok to dalszy rozwój oferty produktowej o dużej wartości dodanej dla klientów banków oraz stymulowanie wzrostu ich świadomości assistance... (info)


Intymne szaty Triumpha Wiosna/Lato 2007 Fantastycznie Zaokrąglona

Intymne szaty Triumpha Wiosna/Lato 2007 Fantastycznie Zaokrąglona [15.03.2007] Fabulous Curves to nowa propozycja Triumph International, która przeistoczy użytkowniczkę tej bielizny w Królową Nocy. Dyskretne hafty, wysoka jakość, wreszcie innowacyjne materiały zapewniają pożądany efekt i perfekcyjne dopasowanie. Kolekcja Faboluos Curves to idealna propozycja dla tych pań, które pragną podkreślić swoje ponętne kształty... (info)


Peugeot na 77. światowym salonie samochodowym w Genewie.

Peugeot na 77. światowym salonie samochodowym w Genewie. [15.03.2007] Z okazji 77. międzynarodowego salonu samochodowego w Genewie, Automobiles Peugeot odsłania trzy nowe sylwetki w ofercie 207, jak również swój nowy SUV (Sport Utility Vehicle) – 4007... (info)


Nowe nektary owocowe Bobo Frut – bez jabłka i marchwi!

Nowe nektary owocowe Bobo Frut – bez jabłka i marchwi! [15.03.2007] Od marca 2007 r. w sklepach dostępne będą trzy nowe nektary owocowe bez jabłka i marchwi Bobo Frut dla dzieci po 6 miesiącu życia... (info)


Liczydło domowych wydatków online

Liczydło domowych wydatków online [15.03.2007] Prawie 80% polskich rodzin nie planuje regularnie domowych finansów. Niektórzy nie potrafią, innym brakuje samodyscypliny i po prostu zapominają. Teraz w Sieci pojawiło się darmowe narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu... (info)


Rusza XII Puchar TP

Rusza XII Puchar TP [15.03.2007] 15 marca rozpoczyna się etap zbierania zgłoszeń do XII Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. Marka Wielgusa, rozgrywanego pod Honorowym Patronatem UEFA. Zapraszamy wszystkie Uczniowskie Kluby Sportowe i szkolne drużyny piłkarskie jedenastolatków do udziału w tym największym w Polsce turnieju dla dzieci!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...