informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


Gigabyte Poseidon 310 – boska obudowa

Gigabyte Poseidon 310 – boska obudowa [15.02.2008] Wiadomość z ostatniej chwili: Poseidon 310 obejmuje tron po swym zasłużonym poprzedniku. Czy władza ta uprawomocni się? Zdecydują o tym polscy gamerzy! W tym tygodniu ta nowa obudowa marki Gigabyte trafiła do sklepów... (info)


Udane testy Polaków w Porsche

Udane testy Polaków w Porsche [15.02.2008] Po wczorajszych testach, również dzisiaj piątka zawodników z Polski odbyła treningi na torze Hockenheim. Robert Lukas, Mariusz Miękoś, Stefan Biliński, Teodor Myszkowski oraz Marcin Gładysz tym razem przenieśli się na pętlę Grand Prix tego obiektu... (info)

Wkrótce otwarcie Centrum Kształcenia na Odległość w Przegini. [15.02.2008] W najbliższych dniach zostanie otwarte Centrum Kształcenia na Odległość w Przegini. Gmina Jerzmanowice-Przeginia jest jedną z 22 gmin w Małopolsce, która jest partnerem w projekcie Centra Kształcenia na Odległość na Wsiach... (info)


Idealnie dobrane drzwi wewnętrzne

Idealnie dobrane drzwi wewnętrzne [15.02.2008] Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wystroju pomieszczeń naszych mieszkań i domów. Ich podstawową rolą jest funkcjonalność, więc pamiętajmy o tym, że odpowiednio dobrane drzwi staną się integralną częścią wystroju wnętrza... (info)


Nowy notebook BenQ Joybook S32B – ekstremalna mobilność

Nowy notebook BenQ Joybook S32B – ekstremalna mobilność [15.02.2008] Luty 2008 – BenQ wprowadził model komputera przenośnego BenQ Joybook S32B wyposażony w najnowsze technologie dla komputerów przenośnych. Komputer został zaprojektowany ze szczególna dbałością o wygląd.. (info)


Wiosenne nowości marki Villa Italia

Wiosenne nowości marki Villa Italia [15.02.2008] Wraz z cieplejszymi podmuchami wiatru świat nabiera barw, a wraz z nim odmienia się nasz nastrój. Nagle mamy ochotę na zmiany - nowa fryzura, garderoba... I koniecznie nowy wystrój mieszkania! Marka Villa Italia pomoże Ci odmienić Twoje najbliższe otoczenie... (info)


Nowe kawy ziarniste marki Prima

Nowe kawy ziarniste marki Prima [15.02.2008] Z myślą o prawdziwych miłośnikach kawy, eksperci Cafe Prima stworzyli dwie nowe kawy ziarniste - Primę Excellent Crema i Primę Excellent Espresso. Kawy te dostępne są w sprzedaży od połowy stycznia br... (info)

Ważny rok dla MPM prodAction [15.02.2008] Firma szkoleniowo-konsultingowa MPM prodAction zamknęła 2007 rok największym w historii wzrostem przychodów. Rozwój firmy następuje głównie dzięki specjalizacji w doradztwie i szkoleniach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, produkcją i logistyką... (info)

Wojownicze Żółwie Ninja w akcji [15.02.2008] Za sprawą Media Service, dystrybutora filmów na DVD, powraca wyjątkowy serial animowany o niesamowitych przygodach czterech przyjaciół - walecznych żółwi... (info)


Sierra Golf Club na Golf Expo w Malmö

Sierra Golf Club na Golf Expo w Malmö [15.02.2008] Sierra Golf Club już po raz drugi promuje klub na targach golfowych w Szwecji. Na początku lutego br. Sierra Golf Club prezentował swoją ofertę podczas Golf Expo “Golfmässan i Malmö” w Malmö... (info)


Konkurs dla organizacji pozarządowych

Konkurs dla organizacji pozarządowych [15.02.2008] Wójt Gminy Jerzmanowice – Przeginia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2008 r. w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Jerzmanowice – Przeginia. Na imprezy sportowo-rekreacyjne zostało przeznaczonych 85 tyś zł.. (info)

Promedia odsłania nowe oblicze Mody i Dodatków [15.02.2008] Wydawnictwo Promedia przekształciło kwartalnik „Moda i Dodatki” w pismo adresowane do handlu oferującego obuwie i dodatki. Nowy tytuł, który pojawił się na rynku prasy branżowej, to „Obuwie i Galanteria”... (info)

Studencka Inwentaryzacja [15.02.2008] Ponad 300 studentów z Łodzi, 500 z Poznania oraz blisko 200 z Bydgoszczy znalazło zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Job Impulse Polska. W listopadzie zeszłego roku i styczniu bieżącego pomagali oni przy inwentaryzacjach w największych sieciach handlowych... (info)


Więcej namiotów dla wojska

Więcej namiotów dla wojska [15.02.2008] MON podpisał aneks do umowy z LUBAWĄ S.A., producentem konfekcji technicznej dla służb mundurowych, zwiększający zamówienie na produkcję i dostawę namiotów typu NS-97 oraz N-6/97. Aneks zwiększa łączną sumę tegorocznego zamówienia ponad dwukrotnie... (info)


Cymbidium – kwiat na specjalne okazje

Cymbidium – kwiat na specjalne okazje [15.02.2008] Od wieków kwiatami podkreśla się uroczysty charakter różnych wydarzeń: urodzin, imienin, ślubów czy Walentynek. Dzięki nim można wyrazić uczucia, szacunek, sympatię i miłość. Wyjątkowym kwiatem, który pasuje na wszystkie okazje jest storczyk cymbidium... (info)

Ferie w Event Club [15.02.2008] Centrum rozrywki ekstremalnej Event Club z siedzibą w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City przygotowało specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży spędzających ferie zimowe w Warszawie... (info)

Młodzi projektanci dla zwierząt [15.02.2008] Z okazji Walentynek niecodzienne kolekcje przygotowali projektanci z Young Polish Designers Foundation. Nietypowe stroje będzie można zobaczyć na psich modelach i ich opiekunach w najbliższą sobotę, 16 lutego br., podczas corocznego pokazu mody... (info)

Podopieczni YPDF na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu [15.02.2008] Jedną z wielu atrakcji przygotowanych dla gości tegorocznej Wielkiej Gali Polskiego Biznesu był pokaz mody podopiecznych Young Polish Designers Foundation, którzy zaprezentowali kolekcje koktajlowo- wieczorowe przygotowane specjalnie z tej okazji ... (info)

Amadeus Polska stworzył Solution Finder – wyszukiwarkę rozwiązań dla biur podróży [15.02.2008] Amadeus, lider w dziedzinie technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej, uruchomił narzędzie Solution Finder, umożliwiające małym i średnim biurom podróży wyszukanie rozwiązań informatycznych najbardziej odpowiadających ich potrzebom... (info)


Clips LED SKOFF – nowoczesna biżuteria wnętrz

Clips LED SKOFF – nowoczesna biżuteria wnętrz [15.02.2008] Dyskretne linie pieszczące kształty twoich mebli… Kolorowy dzień i noc, która myśli o uroku słońca… Nigdy więcej szarych, smutnych wnętrz, ponieważ karnawał trwa przez cały rok, wszędzie tam, gdzie zechcesz!.. (info)


Osadzak prochowy PATron MX - PATronuj budowie

Osadzak prochowy PATron MX - PATronuj budowie [15.02.2008] Firma Koelner S.A. wprowadziła na rynek osadzak prochowy PATron MX. Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu sprawnie i szybko zamocujesz różnego typu łączniki w betonie oraz stali. Zakres zastosowania ogranicza tylko i wyłącznie wyobraźnia….. (info)


DigiDock-2008-02-14 - Multimedialna Ramka Cyfrowa DigiDock PF-8008

DigiDock-2008-02-14 - Multimedialna Ramka Cyfrowa DigiDock PF-8008 [15.02.2008] Multimedialna Ramka Cyfrowa DigiDock PF-8008 My life My foto MIP, 14 lutego 2008 roku: Zaawansowana ramka cyfrowa 8" DigiDock PF-8008 zapewnia wspaniałe wyświetlanie zdjęć i wideo... (info)

Grupa Selena otworzyła nową spółkę w Petersburgu [15.02.2008] Grupa Selena otworzyła nową spółkę zagraniczną w Petersburgu, Selena Sever. To już drugi – po Selenie Vostok -– oddział w Rosji w strukturze Grupy. Działalność rosyjskiej spółki obejmuje sprzedaż i dystrybucję produktów pod markami Tytan i Artelit... (info)


SKOFF jednym z mecenasów sztuki muzycznej

SKOFF jednym z mecenasów sztuki muzycznej [15.02.2008] Dziesiąta, jubileuszowa edycja Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa będzie jedną z największych imprez jazzowych 2008 roku w Polsce i tej części naszego kontynentu... (info)


Dom przyjazny dla alergika. Część I : Bezpieczny „duży pokój”.

Dom przyjazny dla alergika. Część I : Bezpieczny „duży pokój”. [15.02.2008] Salon to miejsce, gdzie gromadzi się cała rodzina. Jego charakter określają zarówno osoby, które w nim przebywają, jak również przedmioty otaczające domowników: dekoracje, pamiątki, zapachy, muzyka... (info)


Piłka jest piękna!

Piłka jest piękna! [15.02.2008] Właśnie rusza akcja społeczna „Piłka jest piękna, a kibice wspaniali”, której głównym celem jest zmiana negatywnego wizerunku polskiego kibica. W świetle nadchodzących wydarzeń sportowych to cenna i potrzebna inicjatywa... (info)


Bezprzewodowy print serwer MFP marki TRENDnet

Bezprzewodowy print serwer MFP marki TRENDnet [15.02.2008] Na rynku pojawiają się coraz częściej drukarki wielofunkcyjne, skanery, faksy, często używane przez przedsiębiorstwa. Toteż TRENDnet z myślą o kliencie wprowadził na rynek print serwery MFP... (info)

Kaspersky Internet Security wyróżniony przez PC World Komputer [15.02.2008] Kaspersky Lab informuje o wyróżnieniu przez popularny polski magazyn PC World Komputer programu Kaspersky Internet Security. Produkt otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji"... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...