informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Lokata Azjatycka w ofercie Banku BPH [15.02.2006] Od 13 lutego Bank BPH wprowadził do swojej oferty Strukturyzowane Certyfikaty Depozytowe (SCD) - "Lokata Azjatycka"... (info)

Grzegorz Zięba został Dyrektorem Działu HoReCaDi w Entertainment Group [15.02.2006] Entertainment Group rozbudowuje swoją strukturę i tworzy Dział HoReCaDi skierowany do firm sektora gastronomicznego... (info)

LOTOS rozwija sieć [15.02.2006] Do końca października tego roku zakończy się trwający proces integracji z siecią LOTOS stacji Esso, które gdańska firma kupiła od amerykańskiego koncernu jesienią ubiegłego roku. Od momentu zakupu stacje Esso funkcjonują w sieci sprzedając paliwo z LOTOSU... (info)

Informatyczne wspomaganie zarządzania - wybór nie jest prosty [15.02.2006] Firma w XXI wieku nie może sprawnie działać bez wspomagania informatycznego. Komputer w prowadzeniu działalności gospodarczej to dziś nie luksus, a konieczność... (info)

Chusteczki kosmetyczne Mola w nowej odsłonie [15.02.2006] Niebieski to kolor nieba i wody. Różowy przywodzi na myśl szczęście, kobiecość, uczucia; zielony to rośliny, życie, spokój... (info)

Nowości w BEST image PR [15.02.2006] Agencja BEST image PR podpisała umowę z Fundacją Wielkopolskie Wioślarstwo - Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata... (info)

Polacy wśród bohaterów Fulda Challenge [15.02.2006] Polska drużyna zajęła szóste miejsce w ekstremalnych zawodach za Kołem Polarnym... (info)

Fulda Challenge dodała jej skrzydeł [15.02.2006] Anna Kolan-Zwolińska ma 28 lat i mieszka w Poznaniu. Jest mężatką. Magister psychologii, pracuje jako terapeutka z dziećmi autystycznymi... (info)

Mistrz slalomu Fulda Challenge [15.02.2006] Rajdy i biegi po bezdrożach to dla Macieja Olesińskiego nie pierwszyzna. Od wielu lat jest miłośnikiem sportów, nazywanych przez innych ekstremalnymi... (info)

Kolejny kontrakt LOTOSU [15.02.2006] Grupa LOTOS SA i zależna od niej w 100% spółka LOTOS Partner zawarły umowę dotyczącą sprzedaży paliw płynnych dla BP Polska... (info)

Teraz więcej czasu na zabawę! [15.02.2006] Z początkiem lutego br. w aptekach pojawiła się specjalna wersja znanego i cenionego przez rodziców termometru elektronicznego Thermoval® rapid Disney Edition... (info)

Europejczycy chcą Konstytucji [15.02.2006] Europejczycy popierają ideę Konstytucji dla Unii Europejskiej – wynika z sondażu Eurobarometr*, zrealizowanego przez TNS Opinion & Social (w Polsce TNS OBOP)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...