informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.01.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

Kolejna nowość w ofercie dla Klientów Private Banking BRE Banku [15.01.2006] Private Banking BRE Banku wprowadził do oferty produktów strukturyzowanych lokaty oparte o aktywa notowane na kilku niezależnych światowych rynkach... (info)

NGI dla Pioneer Pekao TFI S.A. [15.01.2006] Agencja interaktywna NGI opracowała dla Pioneer Pekao TFI S.A. aplikację internetową, która ma na celu wsparcie dystrybucji Funduszy Inwestycyjnych Otwartych Pioneer... (info)

MultiBank w Zgierzu - nowa placówka partnerska [15.01.2006] W Zgierzu otwarto dzisiaj nową placówkę MultiBanku. Oddział, działający w ramach projektu Placówek Partnerskich umożliwi mieszkańcom sąsiadującego z Łodzią miasta 24 godzinny dostęp do własnych pieniędzy... (info)

mBank mecenasem przedsiębiorczości [15.01.2006] mBank, wspierając kreatywność i innowacyjność młodych ludzi, został mecenasem Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, zorganizowanej przez Konsulat Brytyjski w Łodzi... (info)

TP wspiera Polskę i Ukrainę w organizacji Euro 2012 [15.01.2006] Agencja interaktywna Digital One zaprojektowała i wykonała serwis internetowy www.e2012.org. Głównym jego celem jest zbudowanie wizerunku Telekomunikacji Polskiej, jako patrona polsko - ukraińskiej kandydatury na organizatora Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku... (info)

Gwarancja najniższej ceny na domeny w Active 24! [15.01.2006] Active 24 - jeden z największych w Polsce rejestratorów domen internetowych, wprowadził promocję w serwisie www.active24.pl pod nazwą "Gwarancja najniższej ceny na domeny!"... (info)

Zbigniew J. Gostwicki. Wystawa malarstwa w 100-lecie urodzin artysty [15.01.2006] 19 stycznia (czwartek) Muzeum Śląskie na otwarcie retrospektywnej wystawy malarstwa Zbigniewa Gostwickiego... (info)

Mariusz Pudzianowski kolejny rok w barwach CEKOLU [15.01.2006] Firma Cedat, producent chemii budowlanej marki CEKOL przedłużyła o rok umowę z Mariuszem Pudzianowskim, pierwszym w historii Polakiem, który zdobył tytuł mistrza świata w zawodach siłowych Strong Man... (info)

Rozpoczął się kolejny rok, dla większości podatników kolejny, nowy rok podatkowy [15.01.2006] Wraz z rozpoczęciem 2006 roku podatnicy mogą składać w urzędach skarbowych roczne zeznania o dochodach uzyskanych w 2005 roku. Najszybciej muszą to zrobić osoby płacące ryczałt... (info)

Orange najbardziej piłkarski [15.01.2006] Według badań PBS Orange w czołówce sponsorów sportu w Polsce.. (info)

Bądź dumny ze swojej domeny [15.01.2006] Certyfikaty rejestracji domen internetowych w Domeny.pl.. (info)

Culpa in contrahendo z art. 72 §2 k.c. [15.01.2006] Prawidłowe funkcjonowanie gospodarki nie jest możliwe bez instrumentów prawnych chroniących uczestników obrotu przed nieuczciwym i nielojalnym zachowaniem kontrahentów... (info)

Aleja gwiazd wirusów 2005 [15.01.2006] Każdego dnia pojawiają się nowe i specyficzne zagrożenia, które sprawiają kłopoty użytkownikom komputerów. Panda Software prezentuje najbardziej oryginalne zagrożenia, które pojawiły się w 2005 roku... (info)

Muzyczne preferencje klientów [15.01.2006] Pop, rock i "złote przeboje" są rodzajami muzyki preferowanymi przez klientów Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...